Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 55
Like Tree41Likes

Thread: Sezonul 77 - Sunteti gata?

  1. #21
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Ramas doar in Campionat,am sa va spun ce mi s-a intamplat in ultimele 2 etape.Sunt in continuare pe primul loc,dar am suferit primul egal,avand in acest moment 16 puncte(locul doi are 13 puncte).
    -In etapa a 5-a:remiza 1-1 acasa;
    -In etapa a 6-a:victorie 2-0 in deplasare.

  2. #22
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Am continuat numai cu victorii in Campionat.Dupa 8 etape sunt pe primul loc cu 22 de puncte(locul doi are 19 puncte).
    -In etapa a 7-a:victorie 2-1 acasa;
    -In etapa a 8-a:victorie 2-1 in deplasare.
    Meciul viitor va avea o importanta mare,deoarece joc contra locului doi.Daca voi pierde voi cadea pe locul secund,deoarece oponentul meu are un golaveraj mai bun.

  3. #23
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Campionat locul 1, victorie azi importanta 2-0 cu locul 2, iar in UCL cu siguranta vom trece de grupe
    Valentin Nicolae likes this.

  4. #24
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    campionat locul 1 (astazi am luat bataie cu 1-0 de la echipa aflata pe locul 11 in rest am invins echipele aflate pe locul 2,3,4)
    cupa calificat
    ucl trecem de grupe
    Valentin Nicolae likes this.

  5. #25
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    pina acum merge bine :
    - lider in campionat cu 5 puncte avans
    - fara probleme in grupa in CL 5 vict din 5 fara gol primit
    - in aceasta seara am meci in cupa in optimi
    Valentin Nicolae likes this.

  6. #26
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by snakkke View Post
    pina acum merge bine :
    - lider in campionat cu 5 puncte avans
    - fara probleme in grupa in CL 5 vict din 5 fara gol primit
    - in aceasta seara am meci in cupa in optimi
    bravo!

    eu tocmai am furat a doua infrangere in campionat
    Valentin Nicolae likes this.

  7. #27
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Dupa 10 etape sunt pe primul loc cu 25 de puncte(locul doi 22 de puncte).
    -In etapa a 9-a:victorie 1-0 acasa cu urmaritorul de pe locul 2;
    -In etapa a 10-a: ...infrangere(sau umilinta)cu 5-2 in deplasare contra echipei care m-a eliminat si din Cupa in Ultimii 32 in acest sezon(tocmai ma gandeam sa ma razbun,dar din nefericire tot eu am luat-o pe coaja;oricum nu e nimic,pentru ca o sa mai fie si meci retur ).
    Am suferit prima infrangere din Campionat.

  8. #28
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    - in campionat am 7 puncte avans si meci azi cu locul 2
    - in cupa victorie 2-0 acasa, azi returul, in mod normal n-ar trebui sa am probleme
    -in CL am facut instructie in grupa

    Sezonul 77 - Sunteti gata?-clipboard01.jpg
    Valentin Nicolae likes this.

  9. #29
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    out din cupa

    victorie primul meci acasa cu 3-1 si astazi infrangere in deplasare cu exact 4-1 (parca a stiut serverul ce rezultat aveam nevoie pentru a iesi din cupa)

    asta e

    eu renunt sa lupt cu acest server (care face ce vrea el), mult succes celor care continua
    Last edited by florian slaniceanu; 03-19-2016 at 10:29 AM.
    Valentin Nicolae likes this.

  10. #30
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Quote Originally Posted by florian slaniceanu View Post
    out din cupa

    victorie primul meci acasa cu 3-1 si astazi infrangere in deplasare cu exact 4-1 (parca a stiut serverul ce rezultat aveam nevoie pentru a iesi din cupa)

    asta e

    eu renunt sa lupt cu acest server (care face ce vrea el), mult succes celor care continua
    Sa stii ca oricum majoritatea managerilor care ajung peste nivel 15-20 intalnesc mereu adversari la fel de puternici ca ei in Campionat(exceptie uneori,cand rar,intalnesti cate 1-2 echipe mai slabe sau cu jucatorii pusi dezordonati in teren).
    Oricum sunt si cazuri in care de exemplu unii manageri stau mai multe sezoane nepromovand desi echipa lor este capabila sa ia titlu,chiar si eu sezonul trecut nu am putut promova.
    Cat despre Cupa...nici eu nu prea inteleg sistemul.Eu cred ca ar trebui sa bage numai echipe de acelasi nivel,nu echipe cu 2-3 nivele mai mari,deoarece managerii acelor echipe pot profita de serverul in care ajung cumparandu-si jucatori de calitate maxim si sa te bata fara drept de apel ( el avand jucatori de 7-8 stele).
    Chiar si in Liga Campionilor se pot intalni cazuri de nivel mai mare la adversari,desi acolo am observat ca diferenta este de maxim 1 nivel.

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast