Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 65
Like Tree84Likes

Thread: Sezonul 80 - Sunteti gata?

  1. #31
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Doua victorii 3-1 in campionat 3-1 in CL probleam e ca la 15.41 am meci in campionat SI NU MAI AM ATACANTI (primul cumparat nou 19 ani cu SA de 5 stele LA SUPER OFERTA de la sponsor ridicat imediat la 6 stele ce face NENOROCITUL minutul 4 debut cartonas rosu ,nici nu termin sa il injur bine ,a facut faultul la mine in careu DA CE NAIBA facea acolo ???? e atacant nu fundas si e singurul atacant din primul 11 ,oare cine ataca la mine in echipa Dmc ??? Al doilea accidentat in urmatorul meci din minutul 20 !!!!)
    Ce naiba fac acum ??? la transferuri doar de la 3 stele in jos
    Daca incerc tactica fara atacanti ? cu Aml Amc si Amr toti cu sageti ??? Ce parere aveti ???

    Apropo cam asta am mai reusit sa adun sugestii pentru alte transferuri ????Sezonul 80 - Sunteti gata?-primul-11-lvl-2.jpg
    Last edited by Adam Andrei; 06-04-2016 at 12:06 PM.
    florian slaniceanu likes this.

  2. #32
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    Quote Originally Posted by Adam Andrei View Post
    Doua victorii 3-1 in campionat 3-1 in CL probleam e ca la 15.41 am meci in campionat SI NU MAI AM ATACANTI (primul cumparat nou 19 ani cu SA de 5 stele LA SUPER OFERTA de la sponsor ridicat imediat la 6 stele ce face NENOROCITUL minutul 4 debut cartonas rosu ,nici nu termin sa il injur bine ,a facut faultul la mine in careu DA CE NAIBA facea acolo ???? e atacant nu fundas si e singurul atacant din primul 11 ,oare cine ataca la mine in echipa Dmc ??? Al doilea accidentat in urmatorul meci din minutul 20 !!!!)
    Ce naiba fac acum ??? la transferuri doar de la 3 stele in jos
    Daca incerc tactica fara atacanti ? cu Aml Amc si Amr toti cu sageti ??? Ce parere aveti ???

    Apropo cam asta am mai reusit sa adun sugestii pentru alte transferuri ????Click image for larger version. 

Name:	primul 11 lvl 2.jpg 
Views:	17 
Size:	100.8 KB 
ID:	68022
    Da poti sa folosesti fara probleme AMC-ul pe care il ai,in pozitia aia ai mai multe sanse sa dai gol decat ai cu ST-ul

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

    A.C. MILAN LEGENDS-Team Showcase
    http://forum.topeleven.com/team-show...n-legends.html
    Season 45,lvl 43(24 trebles)
    GAME OVER

  3. #33
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Am pierdut 0-2 am folosit tactica cu Aml Amc Amd toti cu sageti in prima repriza am jucat defensiv lungi contraatac fara pas la ofsaid 0-0 asa ca am incercat victoria si am schimbat pe ofensiv mixt fara contraatac si cu pas la ofsaid min 86 si 89 .Pana si notele jucatorilor mei sunt mai bune ce naiba (
    Sezonul 80 - Sunteti gata?-meci.jpg
    florian slaniceanu likes this.

  4. #34
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    Nu trebuia sa schimbi in ofensiv,4-5-1V este o formatie defensiva si se joaca cu contraatac,niciodata nu poti sa combini o formatie defensiva cu mentalitate ofensiva

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

    A.C. MILAN LEGENDS-Team Showcase
    http://forum.topeleven.com/team-show...n-legends.html
    Season 45,lvl 43(24 trebles)
    GAME OVER

  5. #35
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Mersi pt precizare in cazul asta voi folosi asezarea de mai sus in deplasare si pentru acasa voi folosi 4-2-3-1 si ofensiv ,avand in vedere ca schimb doar un jucator dmc cu un amc nu cred ca ar trebui sa afecteze foarte mult restul echipei. Pareri ?
    florian slaniceanu likes this.

  6. #36
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    Mai bine joci 4-5-1V,din moment ce ai jucatori pt formatia asta,DMC-ul tau are5*,AMC-ul are 4*

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

    A.C. MILAN LEGENDS-Team Showcase
    http://forum.topeleven.com/team-show...n-legends.html
    Season 45,lvl 43(24 trebles)
    GAME OVER

  7. #37
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    O idee :Vad ca multi jucatori aduc spectatori la partide ceea ce le da un bonus de 2% la posesie(pana la un maxim de 10 %) daca am deschide un topic unde am pune orele cand jucam cu numele noastre astfel incat sa ne dam o mana de ajutor ( mai ales cand nu suntem on line la meciuri ) Ce parere aveti ?

  8. #38
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Adam Andrei View Post
    O idee :Vad ca multi jucatori aduc spectatori la partide ceea ce le da un bonus de 2% la posesie(pana la un maxim de 10 %) daca am deschide un topic unde am pune orele cand jucam cu numele noastre astfel incat sa ne dam o mana de ajutor ( mai ales cand nu suntem on line la meciuri ) Ce parere aveti ?
    vezi ca e un topic cu adrese de facebook, pentru a putea vedea jocul trebuie sa fie prieteni pe facebook

    daca esti prieten pe facebook esti si prieten si joc sau exista si varianta sa iei la rand cate echipe poti si sa le trimiti cereri de prietenie.

    fara a fi in lista de prieteni nu poti sa ajuti (eu de exemplu am lista plina, nu mai pot avea alti prieteni)
    Adam Andrei likes this.

  9. #39
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    K mersi mult de precizare mi se parea straniu sa am eu o idee inaintea tuturor pe un joc cu atatia jucatori si vechime
    florian slaniceanu likes this.

  10. #40
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Adam Andrei View Post
    K mersi mult de precizare mi se parea straniu sa am eu o idee inaintea tuturor pe un joc cu atatia jucatori si vechime
    stai linistit, nimeni nu s-a nascut invatati si nimeni nu a avut vechime. toti am fost la inceput, toti am fost noobi si incet, incet fiecare a prins experienta, am invatat unii de la altii (asta este si scopul forumului la acest tip de jocuri).
    Adam Andrei likes this.

Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast