Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast
Results 61 to 70 of 78
Like Tree62Likes

Thread: NOU - Asociatii

  1. #61
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    Quote Originally Posted by ady78 View Post
    scuze dar nu am explicat ieri destul de bine ca sa intelegi si tu .
    echipa de care vorbes e echipa de star adica acei 11 ca valoare ok
    2 inainte de meciurile de asociatie echipa e 100% moral odihnita si bine asezata
    joc cu aceasi echipa de 3 sezoane deci e omogena
    intram toti in meciurile de asociatie iar ceilalti nimic si bat cum ?????
    sau exeplu bat in deplasare iar acasa pierd sau invers folosind aceasi tactica si eu si celalalt
    care e explicatia ta acum iar respectivul nici nu intra la meci.
    atat timp cat dai bani sa ai echipa puternica si pun anumiti jucatori care spun ei intre gilimele ca sunt cei mai buni atunci trebuie sa ai si rezultate pe masura la ce dai bani .
    iar cea ce ai spus tu ca daca echipa mea e mai puternica imi da o echipa apropiata valorica cu a mea iti dau dreptate dar asta imi intareste argumentul ca e o mare inselatorie
    sa dea .
    alegerele trebuie facute aleatori nu ca daca am mai puternica sa imi dea echipa mai apropiata valorica tocmai de asta voi renunta sa mai investesc in trun joc care e doar pe hotii ,si nu vad rezultate le ce investesc
    acum voi retrograda echipa cateva sezoane sia asa va fi si ea mai puternica
    am jucat si cu echipa mea slaba si tot cu echipe puternice imi da dea deci asta e mica abureala sa te faca sa bagi si mai multi bani .
    vam pupat pe bascalie
    Sa presupun ca postarea asta a fost tot in graba😂
    florian slaniceanu likes this.

    A.C. MILAN LEGENDS-Team Showcase
    http://forum.topeleven.com/team-show...n-legends.html
    Season 45,lvl 43(24 trebles)
    GAME OVER

  2. #62
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    colega, nu are rost, am incercat, dar de unde nu e nu poti sa ai pretentii

    atata a putut, atata a facut
    madflo19 likes this.

  3. #63
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Din ceea ce am inteles eu de la colegul suparat este faptul ca nu prea castiga ))))
    1 de zece sezoane in cupa dai doar peste adversari mai tari pai e si normal cand a facut ultima oara o schimbare de lot ????? si la schimbare de lot ma refer la a vinde tot sau aproape tot in ultima zi de campionat si a cumpara dupa ce incepe campionatul ???
    Daca investeti bani nu insemna ca ii investesti si bine !!!!!Jocul nu are interes sa te ia la ochi pentru ca cumperi tokeni pentru ca ar insemna sa fie cei mai prosti comercianti din lume !!!!In schimb iti ofera niste portite ,ca nu le cunosti nu e vina nimanui !!!!
    Daca bagi bani nu inseamna ca si trebuie sa castigi neaparat pt ca altfel ar insemna la fel sa falimenteze imediat
    De ce pierzi cu aceeasi tactica in asocciatie ?
    Alea sunt meciuri amicale si trebuie luate ca atare ,ce pret ai la bilete ? cata prima dai pe acele meciuri ? ce tactica folosti tu si ce tactica adversarii ? Poate in primul meci ai avut sau a avut noroc ?Ce spun statisticile de meci ?
    Am avut si eu meciuri pe care le-am pierdut cu echipe mai slabe dar am dominat copios insa portarul advers era in super forma 8-9-10 prinzi asa o echipa poti sa ai si 12 stele tu nu vei castiga si viceversa
    Sau am avut 12 suturi pe poarta si 0 goluri si adversarul 2 suturi si un gol
    Daca ai 132% nu insemna ca si trebuie sa castigi neaparat daca adversarul are o tactica mai buna ca a ta poti pierde usor si bonusul de posesie pe care il vezi pentru prezenta nu valoareaza prea mult credema !!!!
    Aceeasi echipa de trei sezoane ))))nu e de mirare ca ai doar adversari puternici ))))
    Dupa cum am mai spus nu investesti cum trebuie !!!!!!
    Si inca un lucru e un joc de manager nu fifa 2020 !!!! CUMPERI JUCATORI II ANTRENEZI II PUI IN ANUMITE POZITII SI GATA !!! Ce fac pe teren stiu doar ei si serverul!!!!Daca mai gresesti si tactica asteapta tu sa gastigi !!!!Cine nu poate intelege acesti factori ar fi mai bine sa nu isi mai piarda timpul pe acest joc !!!
    E doar o parere personala si cer sa fie luata ca atare !!!!

  4. #64
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Valencia, Spain
    Posts
    17
    se pare ca esti un pupator in fund a celor de la top elevan florin slacianu daca ai citi tot ce am scris vei vedea ce am spus
    pt mine nui normal sa spun ca conteaza doar valoarea jucatorilor si de fapt in timpul meciului in care echipa mea e peste ca valoare fata de adversar sa piarda
    trebuie sa ii disdrug meci de meci avand o diferenta de peste 10 pucte fata de ei .iar daca iti pare normal ca eu de nivel 35 sa joc in cupa doar cu echipe de nivel 37 si 38 atunci esti cazut in cap baiete .joc jocul asta din 2010 deci nu imi spune mie de cacaturile astea .
    am spus am echipa de 4 sezoane aceasi echipa .deci e omogena puternica or ce vrei tu .
    azi am pierdut in asociata inpotriva unei asociatie slabe si tu asta vezi normal sau e normal sa imi dea echipe numai puternice sa se faca o partajare a asociatilor si sa se afca alegeri corecte nu sa depinda de ce echipa am buna sau slaba
    aici nu mjai conteaza nivelul deci se poate face alegeri corecte nu daca am echipa de 7-8 stele sa imi dea echipa de 8-9 stele .incearca sa gandesti cu capul de pe umeri nu cu ala dintre piciore .ce sa fiu atent de pe forum ca vb aici numai tampeni gen exp ta de mai sus .

  5. #65
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Valencia, Spain
    Posts
    17
    andrei adam alt cazut in cap copile am schimbat echipa asta mai des de cat iti schimbi tu ciorapi adica pt tine e normal ca de 10 sezoane dau doar de adversari mai puternice doar prin prisma ca nu am schimbat toata echipa doamne cu ce am gresit de imi dai doar prostani hahahha.dor intrun singur lucru iti dau dreptate ca pe teren ce fac stie doar servarul si daca vrea sa pierd pierd pot avea echipa ful la stele ca tot pune sa pierd .deci in concluzie e ce am spus ei controleaza jocul in asa fel incat sa iti ia si mai multi bani
    nu conteaza tactica jucatori investitia ta e zero pt ei ca asa vor muschi lor deci eu daca fac echipa puternica la un nivel o fac pt a castiga si daca investesc e pt a castiga meci de meci da asa se afce la un meneger de fotbal cel mai puternic sa castige nu sa facem noi egalitati intre echipe .documenteazate ce inseaman sa fi meneger si dupa vb .

  6. #66
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Valencia, Spain
    Posts
    17
    nu asta e postat pt prosti ca tine care intreaba

  7. #67
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    Asa e cand nu stii sa vorbesti,nu ai argumente (cand ai capul ca sa nu te ploua-n gat)incepi sa jignesti,mai joaca si de atatia ani...

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk
    florian slaniceanu likes this.

    A.C. MILAN LEGENDS-Team Showcase
    http://forum.topeleven.com/team-show...n-legends.html
    Season 45,lvl 43(24 trebles)
    GAME OVER

  8. #68
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by madflo19 View Post
    Asa e cand nu stii sa vorbesti,nu ai argumente (cand ai capul ca sa nu te ploua-n gat)incepi sa jignesti,mai joaca si de atatia ani...

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk
    colega nu are rost, trebuie sa il ignori si sa raportezi comentariile astea vulgare.

    daca toti vom reclama aceste comentarii o sa primeasca vacanta prelungita si o sa posteze doar pe peretii camerei sale

    te rog sa reclami cele 2 - 3 postari (se raporteaza pe semnul exclamarii din stanga )
    madflo19 likes this.

  9. #69
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Valencia, Spain
    Posts
    17
    da madflo tu ai capul sa nu iti ploie in gat .habar nu aveti ce inseamna sa fi meneger de o echipa si veniti cu argumente penibele .De ex florin slaniceanu un bagator in seama imi spune mie ca daca eu am echipa puternica si adversari mei vor fi puternici ca mine si se pare normal pt el .....dar de ce mie imi da echipe si mai puternice ca a mea de alt nivel fata de ce nivel sunt eu aici e buba .daca vrei un exeplu uitate in campionate da si vezi cat investeste barcelona madrid si joaca cu echipe mai slabe la ei nu se fac alegeri diferit fata de ceilalti .ei investesc pt a castiga asa fac si eu investesc sa am echipa buna pt nivelul meu nu sa am dea sa joc cu 2-3 nivele peste mine .Spunemi cat vor fi adversari mai buni ca mine daca sunt peste mine ca nivel a echipa mea e de 6 stele a lui pune inca 2 nivele adica 8 stele ce sansa am eu sa castiga ?dac vreti o ideie pt cupa ca cupa e cea mai mare problema sa se afca astfel exeplu(daca tu ai echipa de nivel 30 in cupa sa intre echipe doar de nivel 29-30-31 aatt aici e corect nu tu de 30 si restul de 32-33.si da sunt suparat fintca sumele din acest joc sunt enorme tinand cont ca e doar un siplu joc ,unde preturile ar trebui sa fie modice nu de sumele care sunat acum sia tunci binenteles ca te enervezi .pentru un jucator sa il pui la antrenor special sa il faci ful te costa 400 de euro tie ti se pare corest suma asta .cand bagi bani ai si cerinte si ai tot dreptul la explicatie sunt pana la urma bani tai. MENEGER INSEAMNA CA DACA AI BANI ESTI CEL MAI BUN DACA NU STAI IN BANCA TA SI JOCI LA TRECEREA TIMPULUI EU CAND AM FACUT ECIPA BUNA PLUS PRIETENI MEI DIN ASOCIATA AU AFCUT LA FEL AM FACUT SA CASTIGAM SI AM VAZUT CA ECHIPELE SUNT SLABE ACUM CUM AVEM ASOCIATIA IN GENERAL DE 7 STELE NE AD DOAR ECHIPE DE 8 STELE SI E NORMAL SA NU MA OFTIC PT BANI CARE AM INVESTIT .Si sa va mai spun ceva stiti ca top elevan mia spart un cont de faccebok si mam trezit ca aveam 3700 tokeni pe minus .
    Asta sunt astia niste hoti care fura in continu de la acei care incearca sa se simta si ei bine.De ce nu pun pentru sumele astea a lor din joc si ei un premiu daca castigi toate 3 campionatul cupa si liga premiu de 1000 de euro sa stiu si eu ca investesc sa castig bani
    nu sa bag bani si nici macar nu ma lasa sa castig sa spunem ca un campionat cupa si chiap sunt 40 meciur sa castig 38
    dapoi sa mai dea bani .sunt astia de la joc miliardari din prostia noastra de a baga bani in ceva ce nu castigi nimic .
    CU ASAT VAM PUPAT EU UNUL NU MAI BAG NICI UN BAN INVESTITIE DE CACAT

  10. #70
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    Daca zici ca ai bagat bani,trebuia sa citesti si u regulile jocului astuia,eu in ultimele 6 sezoane am castigat 5 cupe si am pierdut o finala juccand cu adversari cu 3-5 lvl peste mine,deci se poate daca stii sa joci,dar daca faci comparatii intre fotbalul real si un fotbal manager pai esti departe rau...
    Daca nu faceai magarii nu ti luau tokenii aia..

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk
    florian slaniceanu likes this.

    A.C. MILAN LEGENDS-Team Showcase
    http://forum.topeleven.com/team-show...n-legends.html
    Season 45,lvl 43(24 trebles)
    GAME OVER

Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast