Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 78
Like Tree62Likes

Thread: NOU - Asociatii

  1. #41
    Dreamer
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    428
    Vreau sa ma inscriu si eu intr-o asociatie .. cine are un loc liber .. vreau sa stiu

    Multumesc !

  2. #42
    Newbie Shacalul Jdo's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    26
    Momentan nu am loc liber in Asociatie, Ai o echipa frumoasa un sistem de joc care mie unu nu mi-a mers nu a dat randamentul dorit ca un sfat renunta la un MC transforma-l in DMC nu impinge in fata nici atacanti si nici extremele, aia o poti face doar in caz de maxima nevoie, stil ofensiv. Ca o remarca joaca pe noul format si incearca sa faci macar doua antrenamente pe zi, daca esti angrenat in toate competitiile.

    Mult succes!
    ELITE TEAM ROMANIA JUST FOR FUN

  3. #43
    Newbie Shacalul Jdo's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    26
    Nu stiu cat de avantajoase sunt asociatiile astea, Conteaza sa luam doar bonusurile de la sfarsit de saptamana?
    Mai jos am incercat sa fac un calcul al asociatiei mele.
    Am facut acest tabel de calcul pentru a observa in decurs de 4 sezoane daca merita sa stam intr-o asociatie.


    PUNCTE ASOCIATIA ELITE TEAM ROMANIA
    ELITE TEAM ROMANIA JUST FOR FUN

  4. #44
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    24
    Oare asociatie mea e singura care nu a putut sa isi vada meciurile din aceasta saptamana?
    De fiecare data cand intram in meci ne scoate afara cu anuntul "Conexiunea a fost inchisa"

    NOU - Asociatii-screen-shot-07-03-16-10.20-pm-001.jpgNOU - Asociatii-screen-shot-07-03-16-10.20-pm.jpg
    Last edited by Yuly Ioan; 07-03-2016 at 07:21 PM.
    florian slaniceanu likes this.

  5. #45
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Nu sunteti singurii, au fost multe cazuri asemanatoare din pacate...
    florian slaniceanu likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  6. #46
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Nu sunteti singurii, au fost multe cazuri asemanatoare din pacate...
    toti cei care au avut astfel de probleme - repede tiket la suport

    daca o sa aibe mfoarte multe tikete (si ar cam fi cazul) se vor misca mai cu elan

    PS eu am trimis tiket si am primit drept "recompensa" pentru aceasta problema 10 tokeni + cate 6 bustere din fiecare

    PSS am fost putin smecher aici - la mine turneul s-a jucat dimineata si nu au fost nici un fel de probleme (problemele au aparut dupa-amiaza cand au fost programate foarte multe partide) - dar am depus totusi tiket si am primit rasplata
    Shacalul Jdo and Adam Andrei like this.

  7. #47
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    De ce 6 buste eu am primit doar 10 tokeni si 5 buste din fiecare (x2 pentru ca am pus ticket pentru ambele meciuri din associatie,la ambele nu am putut sa ma conectez !!!)
    florian slaniceanu likes this.

  8. #48
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Adam Andrei View Post
    De ce 6 buste eu am primit doar 10 tokeni si 5 buste din fiecare (x2 pentru ca am pus ticket pentru ambele meciuri din associatie,la ambele nu am putut sa ma conectez !!!)
    asa a hotarat cel care s-a ocupat de tiket - eu am trimis doar 1 tiket - oricum am zis merci (eu nu am avut probleme cu logarea la meciuri )

  9. #49
    Newbie Shacalul Jdo's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    26
    Si eu am avut probleme la un meci dar nu mi-a trecut prin cap sa depun tiket. Nu am putut sa intru in a doua repriza ma deconecta non stop.
    Dar am castigat toate cele 4 meciuri.
    PS: Tiketul pe care il faci trebuie sa fie in limba romana sau in engleza? Nu am facut niciodata tiket. Am luat jocul asa cum este ca un produs comercializat de nordeus si am considerat ca BUG`urile acestea sunt iminente.
    florian slaniceanu likes this.
    ELITE TEAM ROMANIA JUST FOR FUN

  10. #50
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Shacalul Jdo View Post
    Si eu am avut probleme la un meci dar nu mi-a trecut prin cap sa depun tiket. Nu am putut sa intru in a doua repriza ma deconecta non stop.
    Dar am castigat toate cele 4 meciuri.
    PS: Tiketul pe care il faci trebuie sa fie in limba romana sau in engleza? Nu am facut niciodata tiket. Am luat jocul asa cum este ca un produs comercializat de nordeus si am considerat ca BUG`urile acestea sunt iminente.
    tiketul trimis catre suport trebuie sa fie in limba engleza / franceza / germana su italiana - acestea sunt disponibile pentru utilizatori europeni , mai exista si varianta in turca sau araba
    Shacalul Jdo likes this.

Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast