Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 67
Like Tree87Likes

Thread: Sezonul 81 - Sunteti gata?

  1. #1
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976

    Sezonul 81 - Sunteti gata?

    MULŢUMIM
    tuturor celor care au fost alături de noi în sezonul precedent şi un călduros

    BINE AŢI VENIT
    în noul sezon!

    Înainte să începem avem câteva întrebări pentru voi:

    Ce aţi învăţat din sezonul precedent?
    Pe ce loc v-aţi clasat sezonul trecut?

    Care este nivelul actual?
    Care este bugetul vostru pentru acest sezon?
    Ce doriţi să schimbati?
    Care este obiectivul vostru pentru acest sezon?

    BAFTA!

    florian slaniceanu likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  2. #2
    Newbie viracocha88's Avatar
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    39
    Cum pot sa vand un jucător sa obtin si bani si tokeni pe el? Sunt la nivelul 4....)

    Trimis de pe al meu SM-J500F folosind Tapatalk
    florian slaniceanu likes this.

  3. #3
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by viracocha88 View Post
    Cum pot sa vand un jucător sa obtin si bani si tokeni pe el? Sunt la nivelul 4....)

    Trimis de pe al meu SM-J500F folosind Tapatalk
    acum, ca esti la nivelul 4, poti participa la negociere.

    la negociere participa doar jucatorii care trebuie sa ajunga la nivelul urmator, adica sunt la nivel de 5 stele si mai au nevoie doar de 1 punct pentru a ajunge la 6 stele.

    acesti jucatori apar automat in lista de negociere a celorlalti jucatori (nu poti sa ii pui tu) iar daca un alt jucator vrea acel jucator iti va face o oferta, daca primesti o oferta pentru un astfel de jucator ai varianta de o refuza oferta, de a accepta oferta sau de a decide pretul de vanzare.

    in momentul in care stabilesti pretul de vanzare poti decide sa ceri si tokeni - la aceasta oferta, majorata de tine, trebuie sa fie de acord si cel care a lansat prima oferta
    madflo19 likes this.

  4. #4
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    succes colegilor in noua stagiune

    sezonul asta nu urmaresc nimic - nu sunt foarte prezent - sunt in concediu
    madflo19 likes this.

  5. #5
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Inceput perfect in cupa 4-0 cu un adversar destul de greu.

  6. #6
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    9-0 inceput bun, vedem maine si returul.
    florian slaniceanu likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2
    Salutare tuturor!

    Eu sunt la al 2-lea sezon acuma, deci sunt level 2 doar, sunt incepator mai am multe de invatat

    Primul sezon a fost ok, am terminat campionatul pe 1 loc, din nefericire in cupa am fost eliminat, iar champions league nu am putut juca...

    Ca si stil de joc, m-am axat pe 4-3-2-1, chiar mi-am cumparat si jucatori tineri si bunicei...in schimb nu inteleg de ce acuma le-au scazut cate o stea la fiecare jucator?? Adica mi se pare aiurea....m-am chinuit sa iau tot jucatori de 5 stele si acuma au 4 doar...am avut chiar si 2 de 6 stele (portarul si un DC) si acuma si ei au doar 5 ...

    Asa e regula cand incepe un nou sezon se scade cate o stea fiecarui jucator? Ca daca e asa e aiurea putin ca mi-am cumparat jucatori de 5 stele si tineri (18-23 ani) cu gandul sa ii tin multe sezoane .... dar daca le scade cate o stea pe sezon ce fac cu ei ....

    In rest am returul din cupa astazi, unde am batut in tur cu 2-1 in deplasare

    Bafta tuturor!
    florian slaniceanu likes this.

  8. #8
    Dreamer
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    428
    da , asa este regula pentru ca treci in nivel mai mare si jucatorii vor avea o stea mai putin
    florian slaniceanu likes this.

  9. #9
    Dreamer
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    428
    egal azi , 2-2 , dupa ce am fost condus cu 1-0
    florian slaniceanu likes this.

  10. #10
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    In primele sezoane nu e o idee f buna sa cumperi jucatori tineri,poti castiga trofee si cu jucatori de 25-30 de ani(dar daca ai f multe pachete verzi poti sa bagi in ei si e ok)si totodata eviti sa dai multi tokeni la licitatii pt jucatorii tineri
    La inceputul fiecarui sezon jucatorilor le scade o stea dar calitatea ramane aceiasi,de exemplu cum esti tu acum nivelul 2,sezonul trecut jucatorii tai de 5 stele aveau calitate intre 20-24,acum au 4 stele dar probabil ca multi dintre ei sunt f aproape sa faca 5 stele,insa in lista de transferuri gasesti jucatori de 5 stele calitate 29,eu,daca vrei sa ti spun cum as face,as pastra jucatorii care au dat cel mai bun randament sezonul trecut,i as vinde pe ceilalti si as cumpara jucatori intre 25-30 de ani,multa bafta!

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    florian slaniceanu likes this.

    A.C. MILAN LEGENDS-Team Showcase
    http://forum.topeleven.com/team-show...n-legends.html
    Season 45,lvl 43(24 trebles)
    GAME OVER

Page 1 of 7 123 ... LastLast