Results 1 to 8 of 8
Like Tree3Likes
  • 1 Post By madflo19
  • 2 Post By Adam Andrei

Thread: Portar defensiv???

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    11

    Portar defensiv???

    Am vazut la un utilizator Top Eleven ca portarul era bifat cu sageata sarcini defensive. Am intrebat persoana de ce pune sarcina defensiva pe portar iar raspunsul sau a fost ca nu el face asta ci sistemul! Am incercat si eu sa bifez portarul dar nu pot. Deci ce semnifica sageata repectiva si de ce sistemul intervine la unii utilizatori? Consider ca noi care nu putem utiliza aceasta optiune suntem poate un pic dezavantajati!!! Cine ma poate lamuri..ce e...eroare..optiune user vechi..ori unii au noroc??? Daca e nevoie atasez si imaginea.

  2. #2
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    Quote Originally Posted by KtaLyn Ionutz View Post
    Am vazut la un utilizator Top Eleven ca portarul era bifat cu sageata sarcini defensive. Am intrebat persoana de ce pune sarcina defensiva pe portar iar raspunsul sau a fost ca nu el face asta ci sistemul! Am incercat si eu sa bifez portarul dar nu pot. Deci ce semnifica sageata repectiva si de ce sistemul intervine la unii utilizatori? Consider ca noi care nu putem utiliza aceasta optiune suntem poate un pic dezavantajati!!! Cine ma poate lamuri..ce e...eroare..optiune user vechi..ori unii au noroc??? Daca e nevoie atasez si imaginea.
    Atunci cand portarul este folosit pe un alt post(fie ca managerul este inactiv,fie ca asa vrea managerul)si jucatorul in locul caruia joaca a avut sageata abastra sau rosie,portarul ii preia sageata iar cand se reintoarce in poarta ramane cu sageata acestuia
    Nu e nici un fel de dezavantaj,am nevoie de portar care sa apere,nu sa fie ofensiv sau defensiv

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

    A.C. MILAN LEGENDS-Team Showcase
    http://forum.topeleven.com/team-show...n-legends.html
    Season 45,lvl 43(24 trebles)
    GAME OVER

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    11
    Portarul era folosit pe pozitia lui! Raspunsul asta e "praf in ochi". Eu am folosit 1 sezon portarul ca fundas si and il asezam pe pozitia lui nu era nici o sageata! Am intrebat cum e posibil ca portarul sa aiba sageata...nu e nevoie sa fii ironic!!!

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    11
    Si am folositc uvantul "defensiv" pentru a se intelege orientarea sagetii si a evita intrebarile gen..."Cum avea varful sageata?"

  5. #5
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    Atunci daca crezi ca esti dezavantajat.poti sa faci urmatorul lucru:
    intrii pe versiunea veche,schimbi portarul cu un jucator de camp,ii pui sageata(de care vrei) pui portarul la loc in poarta,apesi unde scrie Formatii,la tactica activa vei vedea ca portarul are sageata pe care i-ai pus-o,ai si doua screenshot-uri ca sa nu te incurciPortar defensiv???-tact1.jpgPortar defensiv???-tact2.jpg

    eu nu vreau sa ma folosesc de avantajul asta...
    florian slaniceanu likes this.

  6. #6
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Cu siguranta este doar un bugg de sistem si nu afecteaza cu nimic jocul chiar daca sageata ar fi pe ofensiv nu cred ca te trezesti cu portarul tau in pozitie de ofsaid sa fim seriosi ca daca nu programatorul ar trebui sa se impuste )))

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    11
    A mers. Si m-am descurcat fara screnshot!

  8. #8
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    Quote Originally Posted by KtaLyn Ionutz View Post
    A mers. Si m-am descurcat fara screnshot!
    Ma bucur

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

    A.C. MILAN LEGENDS-Team Showcase
    http://forum.topeleven.com/team-show...n-legends.html
    Season 45,lvl 43(24 trebles)
    GAME OVER