Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 30 of 30
Like Tree44Likes

Thread: Sfat achizitie jucatori impresar

  1. #21
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    Quote Originally Posted by viracocha88 View Post
    Cum il faci de 6-7 stele??? Ce la fiecare promovare pierzi o stea?????

    Trimis de pe al meu SM-J500F folosind Tapatalk
    Eu am un jucator de 8*,l am cumparat la 18 ani 5* 99%,an bagat in el cca 100 de pachete verzi l am facut de aproape 8*,acum are 23 de ani si are 8*,fara sa mai bag nimik in el,decat 4 antrenamente pe zi cu echipa(cateodata doar 2 daca aveam 2 meciuri la un interval scurt de timp intre ele)

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

    A.C. MILAN LEGENDS-Team Showcase
    http://forum.topeleven.com/team-show...n-legends.html
    Season 45,lvl 43(24 trebles)
    GAME OVER

  2. #22
    Newbie viracocha88's Avatar
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    39
    Adică il antrenai singur? Obosea .....ii dădeai pachete verzi si bagai cu el antrenamente la greu....

    Trimis de pe al meu SM-J500F folosind Tapatalk
    florian slaniceanu likes this.

  3. #23
    Newbie
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    31
    Saracu# Si nu-l doare splina ???
    florian slaniceanu likes this.

  4. #24
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Cand esti pe steroizi nu te mai doare nimic
    100 de verzi ca sa il ridici de la 99% la aproape 140% se poate utiliza doar pentru un nordgen ce reuseste sa ia la fiecare antrenament intre 150-200 pe fiecare antrenament pana la 120% si intre 100-150 pana la 140%
    Insa pentru jucatorii normali nu iti ajung 100 de verzi sa ii ridici doua stele iti trebuie cam intre 200 si 250 de verzi
    florian slaniceanu likes this.

  5. #25
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    Mai obosea saracul,se mai dadea si lovit ii mai dadeam si ceva de la crucea rosie si i trecea

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

    A.C. MILAN LEGENDS-Team Showcase
    http://forum.topeleven.com/team-show...n-legends.html
    Season 45,lvl 43(24 trebles)
    GAME OVER

  6. #26
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Deci madflo19 utilizeaza versiunea veche pentru a ridica jucatorii individual )))) Problema este ca pe versiunea veche se pot accidenta la antrenamente !!!
    Ideal ar fi sa poti utiliza versiunea noua pentru antrenamentele individuale(combinatia corecta de exercitii) pentru a obtine maximul de dezvolate dintr-un antrenament insa nu prea poti sa iti dai seama pe acelasi antrenament o data castiga 3-4 atribute la urmatorul identic nu castiga nimic sau doar 1 atribut,sa spunem ca antrenezi un pic dupa ureche ((

  7. #27
    Newbie
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    31
    testata de mine faza cu antrenamentele pe versiunea veche...
    M-am trezit ca aveam bonus 2-2-2-2 dupa 4 antrenamente pe zi iar jucatorii erau lesinati . E alta viata pe versiunea noua.

  8. #28
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Pe versiunea veche nu exista bonus !!!!! O poti folosi doar pentru a ridica jucatorii de stele dar nu pentru bonus !!!!!!

  9. #29
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    corect, nu exista bonus

    eu folosesc versiunea noua pentru antrenamentele regulate, pentru bonus si merg pe versiunea veche doar pentru antrenamentele individuale pentru 1 sau 2 jucatori pe care vreau sa ii "dopez"

    asa cum zice si madflo, daca mergi la dopaj de jucatori e indicat sa ai disponibile si ceva seringi cu bustere rosii
    madflo19 likes this.

  10. #30
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Minim 15 buste rosii !!!!!! De obicei se accidenteaza de la 4 zile in sus (15 e numarul magic pentru orice accidentare)Dar recomand utilizarea cu atentie a bustelor verzi :
    Diferenta prea mare de valoare intre un jucator si restul echipei duce de obicei la o scadere a randamentului acestui in majoritatea cazurilor (probat la 3 jucatori de nivele diferite !!!)
    Jucatori cu prestatii de 8-10 timp de 2-3 sezoane la nivelul echipei dupa steroizi au devenit de 6-7 pentru diverse perioade de timp
    Insa ridicarea in masa a lotului nu a adus modificari in prestatiile jucatorilor sau ridicarea unui jucator mai slab la nivelul celorlalti titulari !!!!
    florian slaniceanu likes this.

Page 3 of 3 FirstFirst 123