Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 68
Like Tree113Likes

Thread: SEZONUL 83 - Sunteti gata?

  1. #21
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Zaharia Cristian View Post
    Pricop e plecat, o sa fie o perioada pe bara.
    am vazut, a anuntat deja pe acea pagina a topeleven cu revine in acest week-end (parca)
    Adam Andrei likes this.

  2. #22
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Victorii peste tot, 8-0 in campionat, 7-1 in ucl, 4-0 in cupa. Sa merg asa bine pana in finale, ar fi frumos.

  3. #23
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    ce face fetilii?

    voiosi, voinici?

    am reusit sa schimb echipa integral (11 jucatori noi + 2 rezerve)

    momentan e bine, e bine rau - noua echipa are doar victorii pe linie, sper sa nu li se urce la cap daca ii laud aici pe forum

    spor la treaba si voua!

    un concurs ceva, o atentie, o maslina?

    apropo: am cautat ieri pe forum si am gasit un code redeem mai vechi - TE54783 - se primesc 5 pachete verzi (e putin dar e gratis) - desi e mai vechi la mine a functionat
    Adam Andrei and StarlingCF like this.

  4. #24
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Hai cu activitatea si va fac concursuri

  5. #25
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    11 victorii cu noua echipa golaveraj total 48-2 insa e devreme pentru a trage concluzii
    tactica noua 4-4-2 pe care o folosesc uzeaza o groza de resurse iar adversari cu adevart tari inca nu am avut

  6. #26
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Poate nu am inteles inca acest joc sau mecanismele lui insa anumite lucruri chiar mi se par absurde
    Exemplu :
    SEZONUL 83 - Sunteti gata?-lucruri-bizare.jpg

    Ce naiba joc fotbal sau rugby ????
    florian slaniceanu likes this.

  7. #27
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Adam Andrei View Post
    Poate nu am inteles inca acest joc sau mecanismele lui insa anumite lucruri chiar mi se par absurde
    Exemplu :
    Click image for larger version. 

Name:	lucruri bizare.jpg 
Views:	12 
Size:	101.1 KB 
ID:	70861

    Ce naiba joc fotbal sau rugby ????
    nu te speria, azi au umblat astia la setari (cred) multa lume se plange de niste rezultate uimitoare ieri si mai ales azi - a fost crancen azi

    pe unul din conturi am avut posesie 70% - dar adversarul a tras de 22 ori la poarta mea (nu inteleg cum) si eu cu toata posesia am reusit 15 suturi spre poarta, am dominat (posesie 70 % dar el m-a condus din minutul 10 cu 1-0 apoi pana la pauza 2-0, norocul meu ca am reusit in extremis un 2-2 (chiar nesperat pentru mine la ce eficient a fost adversarul cu o posesie de doar 30 %)

    asta se intampla in conditiile in care aveam echipa defensiva setata pe aparare puternica - si cu toate asta am reusit sa am posesie zdrobitoare iar el suturi la poarta mea

    astazi nici macar nu vreau sa ma uit pe raportul de joc - cred ca sparg calculatorul - am colegi care au zis ca renunta si sterg conturile datorita meciurilor pierdute ieri si azi
    Adam Andrei and madflo19 like this.

  8. #28
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    am avut si eu 2 meciuri tampite ieri si azi, ambele incheiate 2-2 cu adversari inferiori

  9. #29
    Addicted
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Bucharest
    Posts
    505
    Deocamdata merg ok sezonul asta, avand in vedere calitatea echipei mele de sezonul trecut am primit adversari putin mai buni ca mine, dar sunt surprins la cum evolueaza echipa mea, probail incep relatiile de joc sa fie mult mai bune,, in fine, stie cineva cum este posibil ca un fundas sa aibe abilitate marcator unu la unu? =))
    link poza:

  10. #30
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by StarlingCF View Post
    Deocamdata merg ok sezonul asta, avand in vedere calitatea echipei mele de sezonul trecut am primit adversari putin mai buni ca mine, dar sunt surprins la cum evolueaza echipa mea, probail incep relatiile de joc sa fie mult mai bune,, in fine, stie cineva cum este posibil ca un fundas sa aibe abilitate marcator unu la unu? =))
    link poza:
    ar trebui sa trimiti tiket la echipa de suport.

    este foarte posibil sa fie o roare de afisaj - am incercat acum si pe versiunea veche si pe versiunea noua si este imposibil sa dezvolti o astfel de abilitate la fundasi.

    poti dezvolta lovituri libere, penalti, corner DAR nu este activa (nu ai posibilitatea sa selectezi pentru a dezvolta) abilitatea de marcator 1/1
    Adam Andrei likes this.

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast