Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 61 to 68 of 68
Like Tree113Likes

Thread: SEZONUL 83 - Sunteti gata?

  1. #61
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by StarlingCF View Post
    Am pierdut si finala UCL si ca de obicei s-a intamplat ceva ciudat, el 69 calitate eu 71, nu e problema asta, e problema ca am luat 2 goluri din cornere si unul pe contra-atac pe final, plus faze de gol din corner si in joc care de obicei dadeam gol, acum nu a vrut. Deci e clar, acest joc este unul sa te enerveze si sa te scoata din sarite maxim, frate sunt unii care nici nu intra pe joc si castiga trofee si altii care sta si se ocupa o iau in freza exact la final unde este cel mai important, e varza, acest a fost ultim comentariu, numai postez, numai ma joc. Numai bine la toti si bafta cu jocul programat sa pierzi meciurile importante.

    Salutare!!
    cred ca te inteleg perfect, ai vazut si postarea mea anterioara, si stiu ce simti.

    ca si un sfat sau o parere personala - toate jocurile sunt la fel, orice joc ai juca se intampla la fel.

    am jucat multe jocuri si peste tot se intampla acelasi lucru.

    exista jucatori ca investesc masiv si au si realizari pe masura investitiilor si exista jucatori care incearca sa realizeze ceva cu investitii mai reduse.

    iti pot garanta ca exista realizari si fara investitii, este mai greu dar o sa ai si rezultate, la un moment dat.

    eu, de exemplu, am inteles acest lucru, iau jocul asa cum este si incerc sa ma bucur la maxim de reusite iar ratarile le uit cat mai repede si merg mai departe.

    daca il privesti strict ca si un joc si nu implici prea multa pasiune este chiar ok.

    uita de investitii, incearca sa te dezvolti doar cu ceea ce iti ofera jocul si ai sa vezi ca o sa fi mai multumit.

  2. #62
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Din categoria bag piciorul si imi iau calculator nou ca pe asta l-am spart (

    Campionatul-defilare 26-0 locul 1 fara prea multe probleme
    Cupa - Pana in semifinale tur de forta ,semifinale pierdut acasa la adversar 1-0 dupa ce ai mei pareau echipa de rugby revin in retur si castiga trofeul
    Liga Campionilor- tur de forta pana in finala pana dau de un adversar un pic mai mare ca mine dar pentru care nu imi faceam probleme pt ca juca 4-1-4-1 contra 4--4-2 al meu si aici incepe dezastrul.nu pot fi prezent la meci (munca,mersi madflo pt prezenta) pana in minutul 52 conduc cu 1-0 toate bune
    Minutul 52 rosu mijlocasul meu si cum nu e suficient din lovitura libera adversarul egaleaza
    Cu toate ca sunt doar 10 echipa ajunge in prelungiri si nu doar impinge jocul pana la loviturile de departajare si aici flop 3 lovituri ratate una dupa alta
    Si uite asa o noua tripla ratata (((

  3. #63
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    am mai vazut faza asta cu rosu - 2 postari mai sus (si e a mea)
    Adam Andrei and madflo19 like this.

  4. #64
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Nu ma deranja daca pierdeam la scor normal eram in 10 e si normal SI MAI ALES DACA NU ERA ULTIMUL MECI PENTRU TRIPLA ))))))))))))))))

  5. #65
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Adam Andrei View Post
    Nu ma deranja daca pierdeam la scor normal eram in 10 e si normal SI MAI ALES DACA NU ERA ULTIMUL MECI PENTRU TRIPLA ))))))))))))))))
    stiu

    am castigat campionatul, am castigat cupa cu 12-0 in finala si a venit finala ucl unde m-a facut varza serverul, tu ai jucat cu un adversar putin mai puternic, eu am jucat finala ucl (eu - 118 % - adversarul 85 %), asa ca inteleg
    Adam Andrei and madflo19 like this.

  6. #66
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Dupa capul unor filozofi de pe aici haide sa ne lasam de joc

  7. #67
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Adam Andrei View Post
    Dupa capul unor filozofi de pe aici haide sa ne lasam de joc
    eu zic sa ne facem ca nu i-am auzit pe acei analfabeti.
    madflo19 and Adam Andrei like this.

  8. #68
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    Quote Originally Posted by Adam Andrei View Post
    Cu toate ca sunt doar 10 echipa ajunge in prelungiri si nu doar impinge jocul pana la loviturile de departajare si aici flop 3 lovituri ratate una dupa alta
    Si uite asa o noua tripla ratata (((
    Asa am patit si eu in cupa,in finala,am jucat cu un adversar mai puternic,cu 2 niveluri peste mine,am condus cu 1-0, in min 86 a egalat iar la 11m cei mai buni 3 jucatori ai mai au tras pe langa poarta 😨

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk

    A.C. MILAN LEGENDS-Team Showcase
    http://forum.topeleven.com/team-show...n-legends.html
    Season 45,lvl 43(24 trebles)
    GAME OVER

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567