Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 51 to 60 of 68
Like Tree113Likes

Thread: SEZONUL 83 - Sunteti gata?

  1. #51
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    Quote Originally Posted by StarlingCF View Post
    Mersi frumos si bafta si voua.

    Prima infragere in semi-finala tur in cupa. Este cu un nivel mai mare ca mine si a jucat cu cativa titulari menajati. Sa mai imi fac sperante?

    De ce nu?se poate,cu putin noroc si o tactica buna..

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk

    A.C. MILAN LEGENDS-Team Showcase
    http://forum.topeleven.com/team-show...n-legends.html
    Season 45,lvl 43(24 trebles)
    GAME OVER

  2. #52
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by StarlingCF View Post
    Mersi frumos si bafta si voua.

    Prima infragere in semi-finala tur in cupa. Este cu un nivel mai mare ca mine si a jucat cu cativa titulari menajati. Sa mai imi fac sperante?

    fiecare are sansa lui, trebuie sa crezi, sa lupti si cu ajutorul serverului poti intoarce rezultatul (au existat multe cazuri cu astfel de rasturnari)

    multa bafta!
    madflo19 and StarlingCF like this.

  3. #53
    Addicted
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Bucharest
    Posts
    505
    Salutare!

    N-am avut ce sa fac, cred ca am gresit tactica jucand extrem de ofensiv, doua contra atacuri si m-a zapacit)) E prima oara cand ajung in semi-finale in Cupa...ma rog...bafta all
    Last edited by StarlingCF; 09-14-2016 at 05:17 AM.
    florian slaniceanu likes this.

  4. #54
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Doar campionatul si locul 3 in cupa sezonul acesta

  5. #55
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    Quote Originally Posted by Zaharia Cristian View Post
    Doar campionatul si locul 3 in cupa sezonul acesta
    nu ne explica nimeni ce noutati o sa aduca noul update?

  6. #56
    Addicted
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Bucharest
    Posts
    505
    Am luat campionatul, cupa loc 3 si azi am finala UCL.

    P.S: Ce update? Baga EUL, si mai multe etape? )
    florian slaniceanu likes this.

  7. #57
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    ceva de genul asta - dar ar fi fost ok daca moderatorii ar fi postat un topic special legat de treaba asta
    StarlingCF likes this.

  8. #58
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    sezonul asta m-a daramat serverul - cand nu vrea el nu te poti lupta cu serverul.

    studiu de caz:
    - meci in turul campionatului cu un adversar mult mai slab - pierd meciul cu 4-0 - apararea mea primeste 5 pe linie (inclusiv portarul) - mesaj de la server (managerul asistent) - "cand adversarul tau joaca asa de bine nu ai ce sa ii faci"

    - meci in returul campionatului cu acelasi adversar - apararea mea ia pe linie 6 - dar printr-un mare noroc reusesc sa castig cu 1-0

    - finala ucl - cu acelasi adversar - apararea ia din nou 6 pe linie - am un jucator eliminat (de 3 sezoane nu am avut niciodata jucator eliminat) - pierd finala - mesar de la server (managerul asistent) - "sunt o echipa mult mai buna decat noi" in conditiile in care el echipa de 85 % eu echipa de 118 %

    tot sezonul nu am avut probleme cu nici un adversar DOAR aceste 3 meciuri cu acelasi adversar inferior si in toate m-a distrus serverul

    asta e, continuam
    madflo19 and StarlingCF like this.

  9. #59
    Addicted
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Bucharest
    Posts
    505
    Quote Originally Posted by florian slaniceanu View Post
    sezonul asta m-a daramat serverul - cand nu vrea el nu te poti lupta cu serverul.

    studiu de caz:
    - meci in turul campionatului cu un adversar mult mai slab - pierd meciul cu 4-0 - apararea mea primeste 5 pe linie (inclusiv portarul) - mesaj de la server (managerul asistent) - "cand adversarul tau joaca asa de bine nu ai ce sa ii faci"

    - meci in returul campionatului cu acelasi adversar - apararea mea ia pe linie 6 - dar printr-un mare noroc reusesc sa castig cu 1-0

    - finala ucl - cu acelasi adversar - apararea ia din nou 6 pe linie - am un jucator eliminat (de 3 sezoane nu am avut niciodata jucator eliminat) - pierd finala - mesar de la server (managerul asistent) - "sunt o echipa mult mai buna decat noi" in conditiile in care el echipa de 85 % eu echipa de 118 %

    tot sezonul nu am avut probleme cu nici un adversar DOAR aceste 3 meciuri cu acelasi adversar inferior si in toate m-a distrus serverul

    asta e, continuam


    Ceva de genul asta am avut eu anul sezonul trecut. Campionatul este matematic luat. Sper sa castig UCL, dar avand in vedere ca joc cu castigatorul grupei in care am fost, si nu l-am invins) sper sa fie bine

    Bafta all!

  10. #60
    Addicted
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    Bucharest
    Posts
    505
    Am pierdut si finala UCL si ca de obicei s-a intamplat ceva ciudat, el 69 calitate eu 71, nu e problema asta, e problema ca am luat 2 goluri din cornere si unul pe contra-atac pe final, plus faze de gol din corner si in joc care de obicei dadeam gol, acum nu a vrut. Deci e clar, acest joc este unul sa te enerveze si sa te scoata din sarite maxim, frate sunt unii care nici nu intra pe joc si castiga trofee si altii care sta si se ocupa o iau in freza exact la final unde este cel mai important, e varza, acest a fost ultim comentariu, numai postez, numai ma joc. Numai bine la toti si bafta cu jocul programat sa pierzi meciurile importante.

    Salutare!!
    florian slaniceanu likes this.

Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast