Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
Like Tree26Likes

Thread: Din capitolul sa iti dai cu barda in ..........

  1. #11
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    Asa am avut si eu 24 suturi din care doare 4 pe poarta,deja devine o gluma chestia cu rezultate simulate...

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk

    A.C. MILAN LEGENDS-Team Showcase
    http://forum.topeleven.com/team-show...n-legends.html
    Season 45,lvl 43(24 trebles)
    GAME OVER

  2. #12
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Ma nu va plangeti ca egalurile voastre sunt lux:
    Adversar din sezonul trecut de campionat rezultate 3-0 si 6-1 pentru mine
    Aceleasi loturi ,aceeasi asezare de la ultimul meci (6-1) pentru mine

    Din capitolul sa iti dai cu barda in ..........-plm.jpg


    Eu 111% el 93%

  3. #13
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    eu am zis ca am avut bulan, la ce rezultate a scos serverul nici nu credeam ca scap doar cu un egal.
    Adam Andrei and madflo19 like this.

  4. #14
    Champion madflo19's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    United Kingdom
    Posts
    2,104
    Iar adversarul meu a fost 65%mai slab decat mine 😜

    Sent from my LG-K500n using Tapatalk

    A.C. MILAN LEGENDS-Team Showcase
    http://forum.topeleven.com/team-show...n-legends.html
    Season 45,lvl 43(24 trebles)
    GAME OVER

  5. #15
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    In PLM de mincinosi !!!!! Este al doilea sezon consecutiv in care pic in CL de nivel superior
    Culmea ironiei ????? Aseare aveam calitatea lotului de 56% deci azi dimineata eram la 36% !!!!!!! Cum PLM poti sa pui un jucator de calitate 36 sa joace in Cl de lvl superior cu 110-130 !!!!!!
    Cand am pus tichet sezonul trecut miau raspuns ca domle se ia calitatea plus alte cateva lucruri in calcul CARE CALITATE FRATE aia de 36% ??????Pai cretinul ala care mia raspuns ma luat misto pt ca nici macar el nu are habar cum calculeaza serverul tragerile la sorti !!!!
    Singura explicatie logica e faptul ca am ajuns Cl nivel superior castigand campionatul cu 26 de victorii dar in cazul asta nu mai are nici un rost sa te chinui cu lotul sa il dai jos sau sa il ridici pt ca tot deampolea vei pica in Cl
    Si pun pariu ca si tragerea pentru campionat e la misto cum pici pici doar Cupa tine cont de valoarea lotului
    Au facut update din.....
    Am cheltuit 1500 de verzi si 400 de tockeni ca sa fac schimbarea de lot pentru ce ???????Ca sa ma arunce in automat in gura lupului indiferent de cum procedez ce tre sa fac sa ma las batut prin campionat si CL vreo doua trei sezoane ca sa pot juca si eu in CL la nivelul meu sezonul trecut am jucat finala CL cu unu de 148% doar pt ca era un nivel mai mare cum faci frate sa il bati nici daca esti capello anceloti mourihnio si alti trei cretini pusi impreuna nu reusesti daca nu ai o bafta imensa !!!!!!!
    Si sa nu imi spuna nimeni ca nu sunt jucatori suficienti SUNT LVL 9 deci prosti ca mine sunt la greu sa faca Cl de acelasi lvl!!!!!!!!
    Sa imi bag p..... in desteptul ala care a schimbat modalitatea de extragere pt CL ,deja nu mai tine cont de factorii reali si normali al jocului ci de parametri virtuali (victorii si palmares) si asta nu e normal !!!!!!!!!!!
    Ma gandesc serios sa ma las de jocul asta !!!!!!!!
    florian slaniceanu likes this.

  6. #16
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Adam Andrei View Post
    In PLM de mincinosi !!!!! Este al doilea sezon consecutiv in care pic in CL de nivel superior
    Culmea ironiei ????? Aseare aveam calitatea lotului de 56% deci azi dimineata eram la 36% !!!!!!! Cum PLM poti sa pui un jucator de calitate 36 sa joace in Cl de lvl superior cu 110-130 !!!!!!
    Cand am pus tichet sezonul trecut miau raspuns ca domle se ia calitatea plus alte cateva lucruri in calcul CARE CALITATE FRATE aia de 36% ??????Pai cretinul ala care mia raspuns ma luat misto pt ca nici macar el nu are habar cum calculeaza serverul tragerile la sorti !!!!
    Singura explicatie logica e faptul ca am ajuns Cl nivel superior castigand campionatul cu 26 de victorii dar in cazul asta nu mai are nici un rost sa te chinui cu lotul sa il dai jos sau sa il ridici pt ca tot deampolea vei pica in Cl
    Si pun pariu ca si tragerea pentru campionat e la misto cum pici pici doar Cupa tine cont de valoarea lotului
    Au facut update din.....
    Am cheltuit 1500 de verzi si 400 de tockeni ca sa fac schimbarea de lot pentru ce ???????Ca sa ma arunce in automat in gura lupului indiferent de cum procedez ce tre sa fac sa ma las batut prin campionat si CL vreo doua trei sezoane ca sa pot juca si eu in CL la nivelul meu sezonul trecut am jucat finala CL cu unu de 148% doar pt ca era un nivel mai mare cum faci frate sa il bati nici daca esti capello anceloti mourihnio si alti trei cretini pusi impreuna nu reusesti daca nu ai o bafta imensa !!!!!!!
    Si sa nu imi spuna nimeni ca nu sunt jucatori suficienti SUNT LVL 9 deci prosti ca mine sunt la greu sa faca Cl de acelasi lvl!!!!!!!!
    Sa imi bag p..... in desteptul ala care a schimbat modalitatea de extragere pt CL ,deja nu mai tine cont de factorii reali si normali al jocului ci de parametri virtuali (victorii si palmares) si asta nu e normal !!!!!!!!!!!
    Ma gandesc serios sa ma las de jocul asta !!!!!!!!
    Conteaza si calitatea primului 11. Degeaba ai 30% cand primul 11 are 100-150% si totusi, uite karma, tu la calitatea respectiva urmaresti adversari sub tine mult ca si calitate sau level dar in schimb nu-ti convine cand se intampla invers.


    Oricum eu raman la parerea ca cel mai bine e sa fie pur aleatoriu si nu ma intelege gresit, nu te condam ca ti-ai scazut calitatea si da, nici mie nu imi convine sistemul actual insa am spus asta mereu, atata timp cat jocul inca rezista nu cred ca ei vor veni cu vreo modificare in acest sens. Pt. ei e un joc dar si un loc de munca si gandeste-te, de ce ai schimba ceva ce pe tine te ajuta si functioneaza?

    Incearca sa gasesti modalitati de a te juta fara sa depui vreun efort prea mare, altfel jocul s-ar putea sa-ti dea multa bataie de cap.
    florian slaniceanu likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  7. #17
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Se pare ca m-am explicat gresit :
    Nu calitatea intregului lot era de 56% ci cea a primului 11 !!! Calitate totala 48%
    Nu am cautat adversari mai usori schimband lotul
    Fac schimbarea de lot odata la 4 sezone !!! Ii tin 18-22 ani dupa care ii schimb Asta datorita faptului ca nu vreau ca in fiecare luna o duminica sa ma trezesc la 5.00 dimineta pentru a prinde jucatori buni pentru ca in timpul saptamanii muncesc si duminica prefer sa dorm pana tarziu!!!Deci am optat pentru sistemul asta in restul celorlalte 4 sezoane schimb doar rezervele pe care le pot cumpara cand mi se pare !!!!
    Pentru faptul ca in restul celorlalte 4 sezoane pic cu jucatori peste 100% in cupa sau in campionat sau in CL e si normal si nici nu ma deranjeaza plec cu primul 11 peste 120 % la sf sezonului ce pretentii sa ma ????
    Nu am nimic cu cei care schimba lotul sezon de sezon pentru extrageri mai usoare bv lor daca au timpul necesar sa o faca !!!!!
    Daca dau peste vreun nebun prin cupa de 150 sau 160 pentru ca sia dat lotul jos la sf sezonului nu am de obiectat nimic cunosc practica si repet bravo lui !!!Asa e cupa !!!!!
    In Campionat acelasi lucru !!!!!
    Dar daca tu ma pui DOAR PE MINE in CL de nivel superior pentru ca celelalte 31 echipe sunt toate LVL 10 deja imi rupe ...... !!!!
    Sezonul trecut am avut lotul de 120 la sfarsitul sezonului deci la inceput 100% sa zicem ca poate asta e motivul trecem peste dar tu si urmatorul sezon cu Calitate de 56% pe primul 11 48% TOTALA ma arunci tot in CL de nivel superior doar pe mine sa joc cu cei mai buni primii 4 di 8 campionate de lvl superior dao in ...... de treaba !!!!!!!Fa CL mixt doua trei nivele impreuna si tac din gura e ca si cupa plm ii dam inainte !!!!!Dar doar eu din 32 LVL 9 restul LVL 10 imi pare rau rau ca nu am facut o poza ieri dimineata sa vedem cum arata o grupa Cu 3 jucatori de 101%-120% si un amarat de 36% !!!!!!!
    Repet nu am facut schimbarea de lot pentru a avea adversari mai slabi ci pentru ca ceilati vechi au ajuns la 22 ani (factorul de crestere al jucatorului ce scade in TE dupa varsta de 21-22 ani !!!)
    Ceea ce ma deranjeaza cel mai tare este faptul ca la primul tichet imi spun de calitatea lotului astazi imi raspund ca nu mai e calitatea lotului in CL care sa conteze ci prietenii pe care ii am in joc si culmea in CL nu am nici macar unul din ei !!!!!!!!!!!

  8. #18
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    196
    Ciao Adam,

    grazie per averci contattato.

    Ci spiace sapere che hai incontrato gli stessi avversari.

    Tutte e tre le competizioni in Top Eleven vengono create automaticamente partendo dalle squadre che si trovano sullo stesso server e sulla base della forza e della qualità della rosa. L’obiettivo che sta dietro questa scelta è quello di creare il Campionato più competitivo e divertente possibile, in modo che rappresenti una vera e propria sfida per tutti manager partecipanti. Il sistema prende comunque in considerazione anche gli elenchi di amici dei social network e, se possibile, questi vengono aggiunti alla tua competizione, e molto probabilmente per questo motivo incontri questi avversari.

    Ti ringraziamo per la comprensione.



    Bla Bla Bla Pe scurt am creat un sistem dar nici noi nu avem habar cum plm sunteti extrasi !!!!!!!!
    Imi zici de calitate nu intra 56 % -36%
    Imi zici de prieteni nu am nici unul ca adversar in CL
    Deci Hai sai dam cu Bla Bla Bla !!!!!!!!
    Cum am ajuns in Acest CL nimeni nu are habar !!!!!

  9. #19
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    93
    Quote Originally Posted by Adam Andrei View Post
    Ciao Adam,

    grazie per averci contattato.

    Ci spiace sapere che hai incontrato gli stessi avversari.

    Tutte e tre le competizioni in Top Eleven vengono create automaticamente partendo dalle squadre che si trovano sullo stesso server e sulla base della forza e della qualità della rosa. L’obiettivo che sta dietro questa scelta è quello di creare il Campionato più competitivo e divertente possibile, in modo che rappresenti una vera e propria sfida per tutti manager partecipanti. Il sistema prende comunque in considerazione anche gli elenchi di amici dei social network e, se possibile, questi vengono aggiunti alla tua competizione, e molto probabilmente per questo motivo incontri questi avversari.

    Ti ringraziamo per la comprensione.



    Bla Bla Bla Pe scurt am creat un sistem dar nici noi nu avem habar cum plm sunteti extrasi !!!!!!!!
    Imi zici de calitate nu intra 56 % -36%
    Imi zici de prieteni nu am nici unul ca adversar in CL
    Deci Hai sai dam cu Bla Bla Bla !!!!!!!!
    Cum am ajuns in Acest CL nimeni nu are habar !!!!!
    Mah nea Andrei ce sa zic eu tie..e ca vine de mers cu plugusorul.Broscarul ala e prastie.Vrei sa zic eu adevarul despre situatia ta??Conteaza foarte mult orele si calitatea sexului dintr-o luna..)))).dupa asta se fac tragerile la sorti..)

  10. #20
    Newbie
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    8
    Daa)) conditia fizica !

Page 2 of 2 FirstFirst 12