Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
Like Tree3Likes

Thread: Oferte jetoane pentru Romania!!

  1. #1
    Rookie
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    90

    Exclamation Oferte jetoane pentru Romania!!

    Dupa cum probabil ati remarcat, ofertele pentru Romania sunt saracute. In afara de contractele incheiate pentru drepturile TV, ce optiuni mai avem?
    Pe site-ul Topeleven, pana in prezent eu am castigat doar de la Matomy, in special la sectiunea video. Problema e ca oricate videoclipuri vad zilnic (in general 7-8) castig doar 1 token. Bun si ala. Am mai luat tot de la Matomy, sectiunea Free, problema e ca mai mult de chinui sa dezinstalezi toate panaramele de programe pe care le instalezi pentru 2-3 tokeni.
    Pe Facebook, intr-o perioada mergea filmuletul ala cu Barcelona - quit smoking - ma rog intelegeti voi. Problema e ca ala apare cam de 2-3 ori pe sezon, cel putin la mine.
    Acelasi filmulet a fost valabil pana acum 2 zile pe telefon, la Supersonic ads. 1 token garantat pe zi, doar ca de 2 zile nu mai apare. Sper sa revina.
    Tot pe telefon, la sponsor pay, diverse jocuri de instalat - cam 2-3 tokeni pe saptamana.
    De cumparat, mie mi s-a parut buna oferta de la fortumo (pe telefon) - 32 tokeni cu 3 euro sau 20 cu 2 euro.
    In rest, mai stiti ceva, aveti alte surse, sugestii?
    marius6871 and maryusfcd like this.

  2. #2
    Pro Ro Edu's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Huelva
    Posts
    904
    chiar ma bucur ca ai facut un thread despre asta , desi sunt rezident in spania cred ca am aceleasi optiuni ca si voi pentru "free tokens" !
    Succes cu ofertele !
    PanteraXIII likes this.

  3. #3
    Rookie
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    90
    Chiar in seara asta e disponibila pe telefon, la sponsor pay, o aplicatie Sweepstakes app se numeste, se dau 2 tokeni. Instalati, intrati in aplicatie, apoi puteti dezinstala. Enjoy.

  4. #4
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Valentin, daca ai probleme cu ofertele, gen instalezi o aplicatie (program/joc) si nu-ti merge, trimite'le un mail cu poza care dovedeste ca l-ai instalat si ar trebuii sa-ti trimita jetoanele.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  5. #5
    Rookie
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    90
    Nu am probleme, am facut topicul asta ca sa ne dam ponturi in legatura cu ofertele de jetoane - cele gratis si eventual cele platite, dar avantajoase.

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    10
    intradevar pentru Romania sunt putine oferte si trebuie sa te multumesti cu alea, sondaje de opinie nu sunt? de acolo iti iei mai multi tokeni, si cauta sa instalezi jocurile iar sunt multi tokeni!!! din putin se face mult.....ideea e sa nu arunci tokenii aiurea,,,,cumpara jucatori noaptea ca tot intrebai la ce ora se termina mentenanta! nu lua niciodata la inceputul campionatului ...din retur gasesti jucatorii care iti trebuiesc la un token, ideea e daca tot arunci tokeni arunca-i pe jucatori buni...astia cresc singuri de la un sezon la altul daca iei un jucator de 18 ani se face singur de 6 stele pana pe la 25 ani....bineinteles cal maxima care ti-o ofera piata de transfer trebuie sa cumperi!eu de exemplu fac o singura data echipa.....si in rest schimb doar vre-unul care nu joaca, important urmareste cate puncte de aptitudine primeste un jucator la un antrenament complet...sunt jucatori care iau 2..3 puncte si altii care de abia iau un punct!! tine-i pe cei ce cresc usor! succes!

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9
    Viorel mare dreptate ai..jucatori care iau 2-3 puncte abilitate sunt mai scumpi am observat, cei care sunt tineri si ii iei cu bani putini iti cresc mai greu, deci sunt adeptul sa iau jucatori peste 28 ani si calitatea maxima pe care o gasesc la nivel la care sunt..

    Bafta tuturor...

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    4
    cum pot achizitiona tokens prin fortumo cu sms?

  9. #9
    Rookie
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    90
    Quote Originally Posted by Ionutasd View Post
    cum pot achizitiona tokens prin fortumo cu sms?
    Daca ai smartphone intri in aplicatia top11, dupa care apesi pe numarul de tokeni si iti apar ofertele. Apesi apoi pe Fortumo, selectezi ce oferta vrei, dupa care iti iau iei din abonament contravaloarea. tokenii se acorda instant. Vezi ca primesti si un sms de confirmare cu un cod. Nu-l sterge pana nu vezi tokenii in cont.

  10. #10
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    1
    Va salut.De mai unde ne putem lua tokenuri gratis , cate unul ca e bun si ala . Multumesc!

Page 1 of 2 12 LastLast