25Likes
-
Dreamer
Vrienden kunnen belangrijk zijn:
1 Als je een wedstrijd heb kunnen je vrienden mee kijken en krijg je een bonus van 2 balbezit (maar als zij een wedstrijd hbn moet je ze ook supporten)
2 Je kunt vriendschappelijk wedstrijden tegen elkaar spelen
3 Je ziet sneller bij hogere lvl vrienden of ze een mooie jeugd academie speler hbn die je kunt kopen of een andere speler waar ze niet veel mee doen (alleen dan ben je ongeveer 15 tokens kwijt en 12 aan nordeus en je vriend krijgt er 3 en gaat de verkoop niet door dan krijg je alle tokens terug) dit doe ik vaak in het begin aan het seizoen als mn vrienden een mooie jeugdspeler heeft die voor mij tenminste lvl 95 is) en dan gun ik ze 3 tokens en ben dan totaal zo ongeveer 15 tokens kwijt (zon onderhandeling kan een hele tyd duren maar meestal reageren ze wel snel als je hun ook wat tokens gunt helemaal als ze een match na de tyd hbn.) bied je ze geen extra tokens reageren ze vaak niet en zit je eeen hele tyd voor nop te wachten.
Wat betreft verschillende nationaliteiten dat maak niet uit wil je graag alleen met nederlanders spelen
dan kun je de naam en nationaliteit van de speler veranderen kosten 1 token.
omdat te doen klik je op de speler en daar zie je een potlood in het tenue scherm naast de naam daar kun je de naam en nationaliteit veranderen alleeen het kost je wel 1 token
Groeten Buster Keaton
Last edited by Buster Keaton; 02-06-2017 at 04:03 PM.
-
Beste Buster Keaton,
Super! Hartelijk bedankt voor je uitleg en alle informatie. Ik ga dus maar op zoek naar vrienden in het spel
.
Ook leuk dat je de nationaliteit van de speler kan veranderen.
-
Dreamer
update je kunt ook je rugnummers veranderen dit kost geen tokens
dus als je alleen je rugnummers veranderd ben je geen tokens kwijt heb net mn team helemaal voorzien van rugnummers
het 1 ste en het reserve team {kun je het wat beter in de gaten houden}
-
Ja super, dat had ik gezien. Zo kan je idd makkelijk je 1e team definieren.
Mocht iemand nog een vriendenplekje over hebben: mijn IGN is Putmonk. Thanks!
-
Weer een vraag
: hoe vind men andere managers in het spel?
-
Dreamer
Als je wedstrijden speelt kun je managers uitnodigen (beker/champions league) je kunt managers uitnodigen die in je competetie zitten
en je kunt managers uitnodigen die andere wedstrijden supporten en je kunt ook managers uitnodigen die in je vriend"s competetie zitten
Gewoon op de naam van de manager klikken en dan uitnodigen zit hij op een andere server kun je hem niet uitnodigen (als vriend)
Last edited by Buster Keaton; 02-09-2017 at 12:49 PM.
-
Dreamer
Niet 
Alleen als je vriendjes bent via fb of anders.
-
Dreamer
Volgens mij vroeg hij hoe hij andere managers kon zoeken. En dat gaat niet.
-
Newbie
Andere managers opzoeken zou wel een goede optie zijn, ik had ooit eens 15 actieve fb vrienden.
Helaas zijn die allemaal gestopt op 1 na, ben zelf ook pas weer twee seizoen terug na minimaal 1 jaar niet te hebben gespeeld.
-
Dreamer
Heb ik het verkeerd begrepen dacht dat hij managers wilde uitnodigen als vrienden in het spel
zoeken op naam in het spel is nog niet mogelijk alleen fb vrienden die je kunt uitnodigen om topeleven te spelen
en hoe meer vrienden(andere managers) in het spel hoe meer managers je kunt bekijken via de verschillende competities (waar je vrienden/managers in zitten)
Posting Permissions
- You may not post new threads
- You may not post replies
- You may not post attachments
- You may not edit your posts
-
Forum Rules