Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 74
Like Tree2Likes

Thread: Top Eleven - Češka (Czech)

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    1

    Top Eleven - Češka (Czech)

    Top Eleven - Češka (Czech)-czech-republic-top.jpg

    Vítejte!


    Started by Richard Kunický:
    Mám 0% návštěvnost fanoušků při domácích zápasech? jak to změním?
    Last edited by khris; 06-13-2017 at 06:18 PM. Reason: Converted in Czech Forum

  2. #2
    Spanish Forum Moderator khris's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    16,324
    Quote Originally Posted by Richard Kunický View Post
    Mám 0% návštěvnost fanoušků při domácích zápasech? jak to změním?
    Snížení cen letenek. Obvykle je to + $ 1 na úrovni, stáhněte si ho až do 5% bonus za účast vidět na.


  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1
    V sekci finance je v příjmech kolonka investice. Co to znamená? Kde můžu investovat?

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    2
    Nevím jestli to ještě pomůže, ale nejspíš máš vysokou cenu vstupenek. Karta Finance, posun na úplně poslední záložku a zkus snižovat cenu za lístek dokud to nebude ok.

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    May 2016
    Posts
    5
    Ahoj, jakým způsobem získám větší počet hvězdiček u hráče?

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    2
    Ahoj, zlepšováním schopností hráče - za trénování nebo za zápas může hrát obdržet +% k některé z vlastností (klidně i několika najednou). Hvězdičky jsou potom odstupňovány po 20% .. tedy např. hráč s kvalitou 40-59% bude mít 3 hvezdičky atd. Příp. za tokeny (pokud jich máš moc).

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    May 2016
    Posts
    5
    Díky za vysvětlení. Tokeny nemám a mít nebudu Takže hodně hraní a hodně trénování. Jdou ty +% k některé vlastnosti nějak "zajistit" aby to bylo pravidelně nebo je to jen na nějakým algoritmu hry? Asi se zeptám jinak, můžu proto ještě něco udělat víc, než trénovat a hrát?

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    May 2016
    Posts
    5
    Po tréninku jsem nedostal žádné procenta navíc u spec. schopností, tak nevím kde jsem udělal chybu.

  9. #9
    Newbie
    Join Date
    May 2016
    Posts
    4
    Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli mi přijdou tokeny splnil jsem požadavky níže přikládám screen. Píšu sem protože nevím na koho se obrátit jelikož je to přes facebook na webu. Předem děkuji



  10. #10
    Newbie
    Join Date
    May 2016
    Posts
    2
    Ahoj mam tim a niekde som videl aj cital ze mozem prevziat aj druhy tim? ako je to mozne? Dakujem

Page 1 of 8 123 ... LastLast