Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 29

Thread: Yanlışlıkla Token aldım nasıl iade edicem

Newbie
    Quote Originally Posted by Mustafa KaLaycı View Post
    acaba ne zaman donus yaparlar ve suanda token harcama yapmadım para idaesı yaparlar mı...
    suanda token de gıtmıs aldıgım 1000 token para falan hıc bır sekılde gerı de yatmadı nasıl olacak bu konuda admın benı aydınlatırsa sevinirim ricamm...

Newbie
    arkadaşım nasıl yanlışıkla token alıyorsun!Dönüş yapmazlar enahi mi bunlar öyle bir şey olamz.

Newbie
    S.a bende mustafa bey gibi yanlişlikla token aldim ne zaman geri dönüş yaparlar acaba
    bilgisi olan varmi?

Newbie
    Quote Originally Posted by ALİ YILMAZ View Post
    S.a bende mustafa bey gibi yanlişlikla token aldim ne zaman geri dönüş yaparlar acaba
    bilgisi olan varmi?
    aynen yaaa kalkıp sormuyorlar bu ıslemı onaylıyormusunuz dıye birde 1000 toker alındı sonrada bır kac yere yazı yazdım tokerler gıtmıs suanda yokkk hıc bır sekılde alı herhangı bır yere mesaj attın mı ve ne kadar toker aldın..

Newbie
    Quote Originally Posted by mustafa kalaycı View Post
    aynen yaaa kalkıp sormuyorlar bu ıslemı onaylıyormusunuz dıye birde 1000 toker alındı sonrada bır kac yere yazı yazdım tokerler gıtmıs suanda yokkk hıc bır sekılde alı herhangı bır yere mesaj attın mı ve ne kadar toker aldın..
    nordeus a talep gönderdim para iadesinin oolmasini istedim.ben 1031 token aldim yanlişlikla 194,30 tl krs gittiins geri dönüş yaparlar.aslinda ben diğer face hesabina bedava token almak istiyodum bi bastim gitti para.

Newbie
    nordeus a talep gönderdim para iadesinin oolmasini istedim.ben 1031 token aldim yanlişlikla 194,30 tl krs gittiins geri dönüş yaparlar.aslinda ben diğer face hesabina bedava token almak istiyodum bi bastim gitti para.
    alı bende facebook yazdım facebookta talep olusturman lazım senın gibi 1031 token aldım sonra hesabımdan gitti para iadesi olacagını soyledıler faceboktan gelen cevap bu

faceden gelen cevap
    Bu seferlik, çekilen bu ücretler için ödeme kaynağınıza para iadesi yaptım. Paranın hesabınıza geçmesi için lütfen 7-9 iş günü bekleyin. Ne yazık ki, limit aşımından kaynaklan ücretler veya olası diğer kesintiler için size para iadesi yapamıyorum.

anlamadıgım nokta ise ne yazık kı den sonrakı yazı ne demek ıstedıgını anlamadım ;

ayrıca ali bey sikayet için yapman gereken de sırasıyla soyleyım ben ole yaptım..

Bize ulaştığın için teşekkür ederiz.

Facebook ödemesinden paranı geri alabilmek için;

1.Facebook
    2.Hesap Ayarları
    3.Ödemeler
    4.Alışveriş Geçmişi
    5.Son yapılan ödemeyi seç
    6.'Alışverişe itiraz et' butonuna tıkla
    7.Bütün gerekli yerleri doldurduktan sonra talebini gönder.

Talebinizi oluştururken PARA İADESİ istediğinizi ayrıca belirtin!

NOT: ALİ BEY BENI BURDA MUTLAKA BILGILENDIRIRSENIZ SEVINIRIM DIGER ARKADASLARI DA EN AZINDAN BIZIM GIBI PARASI GIDEN ARKADASLAR ICIN IYI OLUR SONUCU BEKLIYORUM..

Newbie
    mustafa sen facebook a itiraz ettinmi ettiysen kac gündür geri dönmüyorlar

Newbie
    ya ben şurda takıldım size nasıl yardımcı olabiliriz diye secim kutusu varya ben ingilizce bilmiyorum ama yazı türkceye cevrilmediği için anlayamadım ben de sondan ikinci seceneği işaretledim. yardım kutusuna özellikle para iadesi olmasını belirttim.
    senin anlamadığın son kısım şunda ödeme yapamadıklarını anlatıyor sanırım.9 güne kadar yatırırm diyor

Newbie
    facebooktan aldığın mesajı kac saat sonra aldın mustafa bey

Newbie
    facebooktan aldığın mesajı kac saat sonra aldın mustafa bey
    yalnış hatırlamıyorsam 7 saat sonra donuş yaptılar yalnız facebooktakı kullandıgıız msn adresine mesaj atıyorlar. bir oraya bak ıstersen belki gelmıştır.cunku benım tokerlerı geri almışlar beklemedeyim..

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast