Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 29 of 29

Thread: Yanlışlıkla Token aldım nasıl iade edicem

Newbie
    Quote Originally Posted by ALİ YILMAZ View Post
    ya ben şurda takıldım size nasıl yardımcı olabiliriz diye secim kutusu varya ben ingilizce bilmiyorum ama yazı türkceye cevrilmediği için anlayamadım ben de sondan ikinci seceneği işaretledim. yardım kutusuna özellikle para iadesi olmasını belirttim.
    senin anlamadığın son kısım şunda ödeme yapamadıklarını anlatıyor sanırım.9 güne kadar yatırırm diyor
    tamam doğru seçim yapmıssın bende aynısını yapmıştımmm..

Newbie
    ya hala anlamadım nasıl yalnışıkla token alıyorsunuz

Newbie

sa

Quote Originally Posted by Mustafa KaLaycı View Post
    acaba ne zaman donus yaparlar ve suanda token harcama yapmadım para idaesı yaparlar mı...
    benim tokenleri de almışlar heralde en kısa zamanda para iadesi de olur

Newbie
    benim tokenleri de almışlar ins para iadesi de olur een kısa zamanda

Newbie
    салам, мен еввеле веб монейла токен вурурдум, амма инди олмур, нийе? языр несе зашишено 128 битным кодом, нийе беледи? бирдеки индиже Top Eleven - Be a Football (Soccer) Manager бу сайда вурдум токен 14 амма гелмеди. ойнаянада хемише фейсбукдан гириб ойнайырам, зехмет олмаса суалларыма джаваб веринде

Newbie
    Примечание: Payment for exchange trans 12639098
    Сумма: − 69,04 WMR
    Комиссия: − 0,56 WMR
    Дата: 30.07.2013 23:44:12
    Куда: R440723814024

Newbie
    Quote Originally Posted by ALİ YILMAZ View Post
    benim tokenleri de almışlar ins para iadesi de olur een kısa zamanda
    benım kredi kartıma geri iade yapılmıştır.... 200 tl

Newbie
    Arkadaşlar ilk kayıt yaptığınız zaman free yani ücretsiz bir kez token alma hakkınız olan bölüme girdiğinizde burada otomatik olarak kredi kartını ücretsiz kayıt bölümü var eğer bu kaydı yapmışsanız bundan sonra eğer token satın alma tıkladığınızda otomatik olarak para çekilecektir buna dikkat edin!

arkadaşlar benim başıma gelmişti ben iade aldım şimdi sizin email hesabınıza para makbuzu gönderiliyor onu açtığınızda bununla ilgili itiraz bölümü var onu işaretleyin sizi başka bir sayfaya yönlendiriyor oraya İngilizce bazı otomatik neden itiraz ettiğinize dair yönergeler var onları izliyorsunuz hatırladığım kadarıyla kazara para işlemi diye bir bölüm olacak tabi İngilizce olarak onu işaretleyin falan gönderin unutmayın sadece bir kez hakkınız var yanlışlıkla yapılan parasal işlemi geri alma hakkınız ikinci bir kez bu işlemi yaptığınızda geri alamazsınız saygılar

Newbie
    tüketici hakalrına gore bır urun veya hızmet satın aldıgında kullanmazsan 15 gun ıcınde ıade edebılrısın.eger kabul etmezlerse tuketıcı hakları hakem heyetıne basvur tazmınat al

Page 3 of 3 FirstFirst 123