Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 35
Like Tree12Likes

Thread: Bize yeni maç yorumlarını geliştirmede yardım edin!

Rookie Kartal21's Avatar
    Ayrica ingilizce herhangi bir yorum çıkarsa bize bildirin efendım. Hemen düzelttirmeye çalışalım.

Newbie
    forvet oyuncusu kendini yere atti moda oldu simdilerde attiysa sari kart nerde? ayrica mac basliyor canli takip ediyorum iki pozisyona girip sut atiyor takimim diger takimda hic bir aksiyon yokken karsilikli iki sut gösteriyor ekranda, kaleci kornerde gögsüyle top kontrolu yapiyor, 13 14 faulle oynayan takimda kimse sari kart bile görmüyor, karsi kalede atak halindeyken kalecimin sakatlanmasi da cabasi 21.ci seviyedim ilk defa mac icinde kalecim sakatlandi

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Adnan Arici View Post
    forvet oyuncusu kendini yere atti moda oldu simdilerde attiysa sari kart nerde? ayrica mac basliyor canli takip ediyorum iki pozisyona girip sut atiyor takimim diger takimda hic bir aksiyon yokken karsilikli iki sut gösteriyor ekranda, kaleci kornerde gögsüyle top kontrolu yapiyor, 13 14 faulle oynayan takimda kimse sari kart bile görmüyor, karsi kalede atak halindeyken kalecimin sakatlanmasi da cabasi 21.ci seviyedim ilk defa mac icinde kalecim sakatlandi
    Selamlar;

Düşüncelerinizi bizlerle paylaştığınız için öncelikle teşekkür ederiz.

Bazı maç yorumları güncellenmeye devam edecektir.

Siz atak yaparken bir önceki pozisyonlarda kaleciniz sakatlık yaşamış olabilir,oyun içindeyken bile oyuncunuzdaki bu sakatlığın nüksetme imkanını futbolun içinde olağan şeyler olduğunu biliyoruz ki doğal olarak karşılayabiliriz.

Newbie

Kutsalcasus

Biraz daha eğlenceli olursa daha güzel olur. Mesela "Röveşeta ve gooll! Bu oyuncu okula giderken çantasında sadece futbol topu vardı." "Okuldan kaçar, halı sahada maç oynardı" Gibisinden eğlenceli güzel yorumlar olursa güzel olur

Newbie
    Genelde oyuncuların pas atması şut çekmesi gibi kelimeler kullanılıyo mesela orta sahada topla buluşan xxxx ara pasla xxx i topla buluşturuyor ve ya baskıyı gören xxx kalecisine döndü aklıma geldikçe söylerim türk spikerlerini dinlerseniz daha zengin kelime havuzu oluşturabilirsiniz.

Newbie
    1-Ceza sahası içinde oyuncum düşürülüyor "hakem avantaja bıraktı" diyor...Aleyhte avantajmı olur gençler yapmayın.
    2-Frikik atılıyor; "Top duvarın çok üstünden açıldı" bunu duyunca bende top dağlara taşlara gitti sanıyorum ama devamında üst direkten sekerek giriyor top.Ayrıca bu duvar hangi duvar berlin duvarı mı duvar nedir biraderim futbolmu oynuyoruz inşaat oyunu mu?
    3-Kornerden Ceza sahası içine çıkarılan her güçsüz pas karşılanıyor bu garanti.Kardeşim bazen ön direğe koşsun birisi arka direğe servis yapsın her güçsüz pas defansta erimek zorunda mı yani.
    4-Oyuna başladım başlayalı bir kerede direkten dönen topu tamamlayanı görmedim.Yahu şu top bi kerede direkten dönsün ne bilim sonra gelsin forvet tamamlasın heyecan olsun hep rutin şeyler dönüp duruyor yani altta.
    5-Oyuncu değişiklikleri çok geç gerçekleşiyor.80de adam sakatlanıyor yürüyemecek kadar kötü diyor e peki tamam anında değişiklik yapıyorum maç bitiyo bizim sakat oyuncu maçı sakat sakat tamamlıyor.Yürüyemeycek kadar kötü oyuncu nasıl olurda o şekilde bitiriyor? Bu adam kendini yere bıraksın ne bilim sağlık görevlileri gelsin alsın götürsün bu adamı bende o arada değişiklik yapayım yani olmaz mı olabilir.
    Pek çok hata var ama aklıma gelenler şimdilik bunlar..
    Last edited by kmlzkan; 05-25-2015 at 06:54 AM.

Newbie canismajoris's Avatar
    Kornerlerde top yeniden kornere gidince yüzde 90 gol oluyordu. Şimdi Defans oyuncusu uzaklaştırıyor )) Oyun motorunda güncelleme mi oldu .

Newbie canismajoris's Avatar
    Artık oyun motorunu ezberledim ) Mesela defansta bir oyuncu topu karşılayıp sonrasında farklı oyuncu topu uzaklaştırırsa kontra atak yiyoruz.

Newbie
    Benim oyuncum sakatlandı çıkması gerekti. Oyuncu değişimi yaptım üç beş dakika sonra değişiklik gerçekleşti.
    Ama sakat futbolcu oyundan alınırken mutsuz oldu yazdı

oyun ezbere çalışıyor. topeleven yazılımı Beni normal oyuncu değişikliği yaptı sandı, halbuki oyuncu sakatlandı mecbur çıkmak zorunda kaldı, ama çıkarıldığı için mutsuz oldu.
    ezber ezber ezber
    Last edited by balikocum; 07-09-2015 at 04:01 PM.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by balikocum View Post
    Benim oyuncum sakatlandı çıkması gerekti. Oyuncu değişimi yaptım üç beş dakika sonra değişiklik gerçekleşti.
    Ama sakat futbolcu oyundan alınırken mutsuz oldu yazdı

oyun ezbere çalışıyor. topeleven yazılımı Beni normal oyuncu değişikliği yaptı sandı, halbuki oyuncu sakatlandı mecbur çıkmak zorunda kaldı, ama çıkarıldığı için mutsuz oldu.
    ezber ezber ezber
    Selamlar;

Oyun içinde sakatlanan bir futbolcu mutsuz bir şekilde sahadan ayrılabilir.(maça devam edemediği için).Bu çok önemli bir konu değil.

Fakat maç yorumlarının birçoğunun değişmesi gerektiğini bende savunuyorum.

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast