Page 14 of 21 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast
Results 131 to 140 of 202
Like Tree58Likes

Thread: Beklenmeyen Sonuçlar 2015/2016

Newbie
    nefret ettim iyice bende kupayı 50 sezondur alamıyorum şampiyonlar ligi 40 oldu ligde 12-13 sezon oldu oyuna her gün giriyorum günde 10 saat online kaldığım günler oluyor antrenmanlar hiç aksatılmıyor moraller çok iyi süper kondisyon 95 ve üstü çıkıyorum kadro tamamen özel yetenekli ve gene kupadan elendirildik ligin en iyi kadrosu bende şu an 11. sıradayım ligde kaybedildi şampiyonlar liginde gruptan sonra gene kaybedilecek token almıyorum çünkü ihtiyacım yok 1200 kadar token var neden alayım ki velhasıl en güzel sövgülerim nordeusa.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Zeki Seyhan View Post
    nefret ettim iyice bende kupayı 50 sezondur alamıyorum şampiyonlar ligi 40 oldu ligde 12-13 sezon oldu oyuna her gün giriyorum günde 10 saat online kaldığım günler oluyor antrenmanlar hiç aksatılmıyor moraller çok iyi süper kondisyon 95 ve üstü çıkıyorum kadro tamamen özel yetenekli ve gene kupadan elendirildik ligin en iyi kadrosu bende şu an 11. sıradayım ligde kaybedildi şampiyonlar liginde gruptan sonra gene kaybedilecek token almıyorum çünkü ihtiyacım yok 1200 kadar token var neden alayım ki velhasıl en güzel sövgülerim nordeusa.
    Elendiğiniz maçın resmini istatistiklerini atar mısınız?

Newbie
    istatistiklere gerek yok 1-0 rövanşında son dakika golü ile 3-1 yenildik ben full özel yetenek 100 kalite rakip 103 kailte hadi burda kalite az farkla önde diyelim o kadar özel yetenek ne işe yarıyor.

geçen sezona ne diyeceğim benden daha kalitesiz takım kupada beni eldi gitti kuapyı aldı nivea men liginde gene benden daha kalitesiz takım beni eledi gitti kupayı aldı iki maçta da 5 gol yedirdi nordeus bu takımlardan.

saymakla bitmez çok önceleri ligde adam oyuncuların asıl yerleri olmayan yerlerde oynattı benden daha kalitesiz gitti şampiyon yapıldı sırf o sene güzelim özel yetentekli kadroyu haksızlıklar yüzünden sattım dağııtım ve 3-5 sezon ara verdim sonra tekrar başladık ağzımıza bir parmak bal çalındı ligde şampiyon olduk ki en güçlü kadro benim kadroydu nitekim onuda ite kaka aldık sonra gene hüsranlar başlatıldı.

yani sürpriz muhabbeti benden kaliteisiz takımlar olunca işletiliyor benden biraz kaliteli takımlara asla sürpriz işletilmiyor..

55 sezonun hadi 10 sezonu ilgilenmedim biraz haksızlıklara falan uğradım diye boşladım desem kalan 45 sezonun temiz 40 sezonu fiyasko geçti toplasan 5 sezon idare ederdi ve asla 3 kupa birden kazanmam istenmedi 2 kupa aldığım sezon sayısı ise 2..

Newbie
    liginde en güzel kadrosu bende 11. sıradayım fakat lig şampiyonluğuda şimdiden bitti gitti.

şampiyonlar liginde ilerleyeceğim inancım yok kazanmam gene istenmeyecek biliyorum ha artık insaf bu adam hakettiği çoğu şeyi alamadı derlerde kazanırsak ne ala kazanırsam seneye şampiyonlar liginde oynarım ligde ise 0-0-10 sistemi ile oynayıp tüm maçları kaybetmeyi sağlayacağım lig şampiyonu olmadıktan sonra çıkmanın gereği yok seneye gene 3 kupada yarışa başlarım 3 kupa gelmezse kadroyu dağıtıp beklemeye geçeceğim.

şimdilik federasyonla maçları ile idare ederim.

Rookie
    Fena içerlemişsiniz. Takım gücü 100 ile 103 arasında ciddi bir fark yok. Her türlü sonuca açık. Dolayısıyla her türlü sürprize de açık... Hani 100 e karşı 130 olur, sürpriz beklemek tuhaf olur. Özel yeteneklere de çok büyük güç ithaf etmişsiniz gibi geliyor.

Newbie
    bu sezona has bir şey olsa eyvallah 50 sezondur böyle ben kalitesiz takımlara eleniyorum fakat kendi ayarımda bir takımı yenemiyorum bugün şampiyonlar liginde kalitesi 89 olan takımı 1-0 zor yendim geçen sezon kadro kalitesi 105 iken 95 lik adama hemde 5 gol yiyerek eleniyordum yani değişen bir şey yok nordeus demiyor ki yav bu adamı her sezon daha kalitesi düşük takımlara elendirdik bu sezonda bu adam eleyip şampiyon olsun yoooook.

Rookie
    Quote Originally Posted by Zeki Seyhan View Post
    bu sezona has bir şey olsa eyvallah 50 sezondur böyle ben kalitesiz takımlara eleniyorum fakat kendi ayarımda bir takımı yenemiyorum bugün şampiyonlar liginde kalitesi 89 olan takımı 1-0 zor yendim geçen sezon kadro kalitesi 105 iken 95 lik adama hemde 5 gol yiyerek eleniyordum yani değişen bir şey yok nordeus demiyor ki yav bu adamı her sezon daha kalitesi düşük takımlara elendirdik bu sezonda bu adam eleyip şampiyon olsun yoooook.
    Siz o takımı 115 güçle bir lige başlatın, bakalım kaçıncı oluyorsunuz?

Newbie

Thumbs up Bu şekilde kaybettiğiniz oldu mu?

Bu şekilde elenmek çok şüpheli. Böyle gol yiyerek elendiğiniz oldu mu hiç? İlk maçı 2-1 kazandım, ikinci maçta rakip oyunu bile takip etmeden hiçbir özel yeteneği olmayan benden daha güçsüz oyuncuları olmasına rağmen 2-0 kazandı. Hemde gerçekte olamayacak şekilde gol atarak. Oyunu bırakmayı dahi düşünüyorum. Beklenmeyen Sonuçlar 2015/2016-inan-lmaz-goller.jpgBeklenmeyen Sonuçlar 2015/2016-istatistikler.jpgBeklenmeyen Sonuçlar 2015/2016-kalite.jpgBeklenmeyen Sonuçlar 2015/2016-taraftarlar.jpg
    Last edited by jakop_b; 05-12-2017 at 12:57 PM.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Beklenmeyen Sonuçlar 2015/2016-img_1507.jpg
    Dizilişi birde bu şekilde denemeni tavsiye ediyorum.
    jakop_b likes this.

Rookie
    Orta sahayı olduğu gibi rakibin eline bırakmışsınız. Deplasmandasınız, rakip 5 orta saha oyuncu koymuş ve siz 3 orta saha oyuncusuyla oyunu riske atmışsınız. Sizce hatalı bir diziliş değil mi bu?
    jakop_b likes this.

Page 14 of 21 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast