Page 19 of 21 FirstFirst ... 91718192021 LastLast
Results 181 to 190 of 202
Like Tree58Likes

Thread: Beklenmeyen Sonuçlar 2015/2016

Rookie
    Kalecinin hiç bir özelliği yok sadece oyunun bana kıllık olsun diye yaptığı bir şey. Her maç rakip kalecisinin destan yazması.

Antonio Gustavo Hernandez
    Guest
    +1 mi rakip, dediğin gibi oyunun kıllığı, o kadar kurtarışa kaç gol yerse yesin normalde formu en az 8 olması lazım.

Rookie
    Quote Originally Posted by Antonio Gustavo Hernandez View Post
    +1 mi rakip, .
    Maalesef evet.

Rookie
    Lig de favori olduğum maçları bile kaybeden ve sapır sapır dökülen takımım az önce kupayı kazandı üstelik çoğu benden bir üst level olan takımların arasında.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Godsend View Post
    Lig de favori olduğum maçları bile kaybeden ve sapır sapır dökülen takımım az önce kupayı kazandı üstelik çoğu benden bir üst level olan takımların arasında.

Tebrik ederim

Guest
    Quote Originally Posted by Godsend View Post

Kupa sanki kolay mıydı bu sezon? Bana öyle geldi. ŞL'de oynuyor musun sen bu sezon?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rookie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Tebrik ederim
    Teşekkürler.

Quote Originally Posted by Antonio Gustavo Hernandez View Post
    Kupa sanki kolay mıydı bu sezon? Bana öyle geldi. ŞL'de oynuyor musun sen bu sezon?

Aslında sezon başında her şey belli oluyor sanırım. Yukarı da zaten bahsettiğim gibi sezonun daha başından uyduruk takımlara kaybedince lig de hiç bir cacık olmayacağını anladım. Kupa da ilk tur bizim grubun en belalı takımı bana denk geldi. Adamı 2. maçta 4-2 yenip eleyince kupayı alacağımı hissettim. Tabi gene de hiç bir şeyin garantisi yok. Şampiyonlar da takım zar zor grupta 2. bitirip elemelere kaldı ve ilk turda beklediğim üzere elendi. Geçen sezonumda şampiyonlarda elemelere geçince takımlara ve skorlara baktığımda şampiyonları alacağımı da tahmin etmiştim. Tabi dediğim gibi hiç bir şeyin garantisi olmuyor.

Guest

Bu önceki yenildiğim maçtı.

Bu da bugünkü, vallahi oyun ne yaptı ne etti yine puan farkını 4'e indirdi.

Rookie
    Oyunun mantığını çözünce artık hiç şaşırtmıyor. Benim takım de ligde o kadar maç kaybetmesine rağmen 2. sıraya çıktı. 1. sırada ki elemanla aramda puan farkı sonlara kadar açılmayacak diye tahmin ettim. Beklediğim gibi oldu bütün maçları takır takır kazanırken dün ligin son sıralarında olan takımdan 4 gol yedi ve kaybetti. Ben olmasaydım şampiyonluğu garantilemişti. Sırf adam rahat şampiyon olmasın diye oyun bu aralar beni kazandırmaya başladı.

Rookie
    Her sezon olduğu gibi bu oyun bu sezonda bana yeni ve acı dolu deneyimlerle yeni şeyler öğretti. Gerçi zaten bildiğim bir şeydi ama artık emin oldum. Sezon başlamasıyla bütün oyuncularımın nerdeyse elit seviye olmasına güvenip hiç transfer yapmadım. Ligde başlangıçta tüm maçları kaybedip veya berabere kalıp ligin diplerine demir atınca anladım ki ne olursa olsun ilk 11 e en az 2 yeni oyuncu eklemek zorundasınız. Takım transferleri yapınca şimdilerde toparlandı ve 3. sıraya yerleşti.

2. fark ettiğim ve gene zaten bildiğim bir olayda şu oldu. 2 pozisyonlu oyuncuların oklar kullanılsın veya kullanılmasın direk oyunun gol atma, topa sahip olma ve gol yeme yüzdelerine etkisi oluyor. Mesela oyuna ilk başladığım zamanlar kanat oyuncular ml- aml ve mr- amr olarak kullanıyor ileri ok koyuyordum topa sahip olma çok yüksek olmuyordu ama takım gol yağdırıyordu. Son sezonlar kanat oyuncularım ml-mc ve mr-mc kullanmaya başladım. Bu sefer takım eskisi gibi çok gol atamasa da bu seferde topa sahip olma yüzdesi korkunç artıyordu.

Page 19 of 21 FirstFirst ... 91718192021 LastLast