Page 5 of 21 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 41 to 50 of 202
Like Tree58Likes

Thread: Beklenmeyen Sonuçlar 2015/2016

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasim Ozan View Post
    Te11'in bir güzel adaletli sonucu daha !!!
    rakip takımın oyuncuları hepsi emekli olan oyuncular, aradaki farka bakınız 10,1, ve bir de sonuca bakınız !!!

OYUN GERÇEKTEN ÇOK GERÇEKÇİ, EMEĞİMİZİN KARŞILIĞINI ÇOK NET VERİYOR..!!!!!!

Attachment 62396
    Attachment 62395
    Şaşırmadım Böyle maçlar daha çok olacak ben şaşırmaz oldum

Apprentice
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Şaşırmadım Böyle maçlar daha çok olacak ben şaşırmaz oldum
    bende öyle artık normal karşılıyorum da ama yani rakibin kalecisi saçma yerlerde oynuyor hepsi 33 34 yaşında diziliş denilen bir şey yok noluyorsa gol bile atamıyoruz

bende öyle artık normal karşılıyorum da ama yani rakibin kalecisi saçma yerlerde oynuyor hepsi 33 34 yaşında diziliş denilen bir şey yok noluyorsa gol bile atamıyoruz
    0-0 kalmakta iyi ya yenilseydin

Apprentice
    Bıraksınlar artık bu oyuna yenilik getirmeleri kimse onlardan antrenmanı geliştirin görsellik katın falan filan istemiyor.. şu rezil oyuna ADALET getirilmesini istiyor herkes ve bunlardan şikayetçiler artık anlamıyorlarsa o onların sorunudur !!!! Rezilsin te11, rezilden de ötesin...!!!

"savunmamız iyi durdurdu" diyor peki açıklar mısınız lütfen, takımda 5 tane sarı, 1 tanesi kırmızı kart gören ve 3 golünün 2sini penaltı ile atan bir rakip.. bu rakibi nasıl iyi savunmuş olabilirler ??? RESMEN KOCAMAN BİR SAÇMALIKSIN EMEKLERİ YAZIK EDİYORSUNUZ...

Attachment 62413

Bıraksınlar artık bu oyuna yenilik getirmeleri kimse onlardan antrenmanı geliştirin görsellik katın falan filan istemiyor.. şu rezil oyuna ADALET getirilmesini istiyor herkes ve bunlardan şikayetçiler artık anlamıyorlarsa o onların sorunudur !!!! Rezilsin te11, rezilden de ötesin...!!!

"savunmamız iyi durdurdu" diyor peki açıklar mısınız lütfen, takımda 5 tane sarı, 1 tanesi kırmızı kart gören ve 3 golünün 2sini penaltı ile atan bir rakip.. bu rakibi nasıl iyi savunmuş olabilirler ??? RESMEN KOCAMAN BİR SAÇMALIKSIN EMEKLERİ YAZIK EDİYORSUNUZ...

Attachment 62413
    Bunu destek ekibimize yaz çünkü bayağı kötü bir sonuç http://forum.topeleven.com/hatalar-v...tek-ekibi.html

Apprentice
    Yazdım umarım mantıklı bir açıklama verirler. Çünkü çok sinirlendim dün 1 bugün 2 art arda maçlarda yeter yani..

Yazdım umarım mantıklı bir açıklama verirler. Çünkü çok sinirlendim dün 1 bugün 2 art arda maçlarda yeter yani..
    Dönüş yapıldığında yazılanları burada da paylaşırsan sevinirim.

Apprentice
    Dönüş yapıldığında yazılanları burada da paylaşırsan sevinirim.
    her zamanki aynı cevaplar hiçbir zaman değişiklik olmayacak.. açık açık söylesenize biz sizin tokenlerinize göz koyduk o kadar token fazla harcamanı istiyoruz sizi sinir hastası etmek istiyoruz diye...

Attachment 62414

her zamanki aynı cevaplar hiçbir zaman değişiklik olmayacak.. açık açık söylesenize biz sizin tokenlerinize göz koyduk o kadar token fazla harcamanı istiyoruz sizi sinir hastası etmek istiyoruz diye...

Attachment 62414
    Yanlız Defne çok derin açıklamış Top Eleven'da evet her maç kazanacaksın diye bir şey söz konusu değil buna katılıyorum bende ama 2. maçında garip o yüzden sıkıntı olmalı sen yine uğraş ilet hani böyle ard arda yaşandığını söyle resimle ilet.

Apprentice
    Yanlız Defne çok derin açıklamış Top Eleven'da evet her maç kazanacaksın diye bir şey söz konusu değil buna katılıyorum bende ama 2. maçında garip o yüzden sıkıntı olmalı sen yine uğraş ilet hani böyle ard arda yaşandığını söyle resimle ilet.
    tamam doğru açıklamaları var kabul ediyorum. ama ben bunu defalarca ilettim hiçbir değişiklik olmadı ki. bu gidişle çözüm bulunamayacak malesef her ne kadar biz iletsekte yine bildiklerini uygulamaya devam edecekler...

Page 5 of 21 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast