Page 10 of 21 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast
Results 91 to 100 of 202
Like Tree58Likes

Thread: Beklenmeyen Sonuçlar 2015/2016

Apprentice
    Quote Originally Posted by tuncay14533kir View Post
    Gerçekten tam rezillik bu oyun iyice sacmaladi artık eminimki seni böyle yenen adam uzun süre oyuna bile girmiyorsur ben artık oyunun irka göre muamele yaptığını düşünüyorum endonezyalı malezyalı vietnamlı isen yirttin turksen hapı yuttun

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bende öyle olduğunu düşünüyorum(en son yaptığın tespit konusunda). Zaten belli değilmi bunun öyle olduğu.Bazı ülkeler reklam izliyerek takır takır token ve dinleme paketleri kazanmasından belli ediyor kendini oyunun gidişatı.Ben başka bir manegerlik oynuyorum artık.Burayı boşladım bu skordan sonra.

Apprentice
    Bana derhal birisi şu takımın bana denk olduğunu açıklasın o kişiye şartsız hiçbir şey hiçbir ücret istemeden 1.13k tokenlik hesabımı vereceğim..!!

Allah belalarını versin güncelleme ayağını milleti kandırıp sinir hastası ediyorlar sonra da destek bileti gönderince kendi çaplarında sohbeti sonlandırıyorlar. Bu ne biçim karaktersizliktir, nasıl bir aşağılıktır, nasıl bir küstahlıktır ? Artık yeter vallahi tak etti, bıktım bu beyinsizlerin yaptığı oyundan sinir hastası oldum...

Attachment 66654

Attachment 66655

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasim Ozan View Post
    Bana derhal birisi şu takımın bana denk olduğunu açıklasın o kişiye şartsız hiçbir şey hiçbir ücret istemeden 1.13k tokenlik hesabımı vereceğim..!!

Allah belalarını versin güncelleme ayağını milleti kandırıp sinir hastası ediyorlar sonra da destek bileti gönderince kendi çaplarında sohbeti sonlandırıyorlar. Bu ne biçim karaktersizliktir, nasıl bir aşağılıktır, nasıl bir küstahlıktır ? Artık yeter vallahi tak etti, bıktım bu beyinsizlerin yaptığı oyundan sinir hastası oldum...

Attachment 66654

Attachment 66655
    Sistem seni inadına denk yapmış Normalde "FAVORITE" yazması lazım

Rookie
    Çok önceden bana olan sana olsa pc yi telefonu ne varsa sinirden kırardın kadrosu kurulmamış ve gk si forvet forveti defans bunun gibi kurulu 2-3 yıldızlı takıma 2 maçtaki 4 puan verdim ilk maçta son dk attım 1 puan o şansa aldım lig sonunda ise 1. İle aram da 4 puan vardı ve averajım baya iyiydi o gün delirmiştim bu oyuna ordan burdan küfretmiştim ama sonuç sıfır bazen çok iyi geliyor oyun bazen fiyasko bağımlı oldum oyuna yoksa bazen Adamı bunaltıyorlar

Apprentice
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Sistem seni inadına denk yapmış Normalde "FAVORITE" yazması lazım
    Hocam zaten maç öncesinde Favorite şeklinde yazıyordu. Benim kalite 99.5 civarı, rakip ise 90. hadi bunu yazıyorsun tamam da rakibin sistem denilen bir şeyi yok, resmen canlı animasyonu ağzım açık bir şekilde izledim. evinde ful baskılı, birçok pozisyona giren takım rakipti. e böyle yapacaklarsa oyunun ne hevesi kalacak ki? ben boştan yere kürek çekiyorum resmen.. yazık vallahi yazık emeklerimizin karşılığını hiçbir şekilde almıyoruz, oyun iyice çekilmez hal almaya başladı..

Quote Originally Posted by Rasim Ozan View Post
    Hocam zaten maç öncesinde Favorite şeklinde yazıyordu. Benim kalite 99.5 civarı, rakip ise 90. hadi bunu yazıyorsun tamam da rakibin sistem denilen bir şeyi yok, resmen canlı animasyonu ağzım açık bir şekilde izledim. evinde ful baskılı, birçok pozisyona giren takım rakipti. e böyle yapacaklarsa oyunun ne hevesi kalacak ki? ben boştan yere kürek çekiyorum resmen.. yazık vallahi yazık emeklerimizin karşılığını hiçbir şekilde almıyoruz, oyun iyice çekilmez hal almaya başladı..
    O zaman başı doğru sonu yanlış sen bu resimle bildirirsen iyi olur Destek Ekibine çünkü çelişkili cümleler bu oyunda olmaması gerekir diye düşünüyorum.

Apprentice
    O zaman başı doğru sonu yanlış sen bu resimle bildirirsen iyi olur Destek Ekibine çünkü çelişkili cümleler bu oyunda olmaması gerekir diye düşünüyorum.
    Vallahi dünden beri bekliyorum halen cevap yok. artık o kadar çok şikayet ediyorum ki karşılığına HER ZAMANKİ GİBİ OTOMATİK MESAJLAR yazıp kendilerince sohbeti sonlandırıyorlar. Sözde DESTEK EKİBİ..!!!

ki o çelişkili cümlelerle çok karşılaştım. Örnek vereyim bir maçta baya farklı yenilmiştim kalecim için yorum şuydu: X adlı kalecimiz gelen şutları durdurmasını bildi. Gel gelelim kaleci o maçta 5 civarında puan almıştı..

GERÇEKÇİLİK BU OLSA GEREK...!!!

Rookie
    %116 kaliteyle en fazla %70 kalitede takımların bulunduğu gruptan cikamayarak şampiyonlar liginden elendim gerçekten çok adaletli bir oyun

Rookie
    Mehmet bey siz bizim sikayetlerimizi onlara iletiyorsunuz ya size ne cevap veriyorlar mesela benim %116 kaliteyle %70 kalitede takımların bulunduğu gruptan elenmeme ne cevap verirler çok merak ediyorum

Quote Originally Posted by tuncay14533kir View Post
    Mehmet bey siz bizim sikayetlerimizi onlara iletiyorsunuz ya size ne cevap veriyorlar mesela benim %116 kaliteyle %70 kalitede takımların bulunduğu gruptan elenmeme ne cevap verirler çok merak ediyorum

Cevap gelmiyor sadece incelemeye alınıyor ve hataları gidermeye çalışıyorlar.

Page 10 of 21 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast