Page 20 of 21 FirstFirst ... 1018192021 LastLast
Results 191 to 200 of 202
Like Tree58Likes

Thread: Beklenmeyen Sonuçlar 2015/2016

Antonio Gustavo Hernandez
    Guest

Beklenmeyen Sonuçlar 2015/2016

Quote Originally Posted by Godsend View Post
    Her sezon olduğu gibi bu oyun bu sezonda bana yeni ve acı dolu deneyimlerle yeni şeyler öğretti. Gerçi zaten bildiğim bir şeydi ama artık emin oldum. Sezon başlamasıyla bütün oyuncularımın nerdeyse elit seviye olmasına güvenip hiç transfer yapmadım. Ligde başlangıçta tüm maçları kaybedip veya berabere kalıp ligin diplerine demir atınca anladım ki ne olursa olsun ilk 11 e en az 2 yeni oyuncu eklemek zorundasınız. Takım transferleri yapınca şimdilerde toparlandı ve 3. sıraya yerleşti.

2. fark ettiğim ve gene zaten bildiğim bir olayda şu oldu. 2 pozisyonlu oyuncuların oklar kullanılsın veya kullanılmasın direk oyunun gol atma, topa sahip olma ve gol yeme yüzdelerine etkisi oluyor. Mesela oyuna ilk başladığım zamanlar kanat oyuncular ml- aml ve mr- amr olarak kullanıyor ileri ok koyuyordum topa sahip olma çok yüksek olmuyordu ama takım gol yağdırıyordu. Son sezonlar kanat oyuncularım ml-mc ve mr-mc kullanmaya başladım. Bu sefer takım eskisi gibi çok gol atamasa da bu seferde topa sahip olma yüzdesi korkunç artıyordu.
    Ciddi misin? Bu çok iddialı bir söylem. Ben bu tarz bir şey gözlemlemedim ama deneyeceğim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rookie
    Hangisi ilk paragraf da bahsettiğim mi 2. paragraf mı ? 2. paragraf da yazdığım zaten iyi kötü aslında çoğumuzun bildiği bir olay şöyle örnek vereyim. Mesela 3 forvet yan yana kullanmayız çünkü gol atma şansı artsa da 3 forvet için diğer alanlardan bir oyuncudan feragat etmek gerekir. Genelde acemiler 3 forvetle oynar. Fakat bunun yerine pozisyonu amc-st olan bir oyuncuyu amc alanına koyup ileri ok koyduğumuzda o oyuncu hem topa sahip olma şansını hemde gol atma şansını arttırır. Kısaca ileri okla 2 forvet birde yarım forvet görevi gören oyuncu kazanmış oluyoruz. Yani forvet sayısı 2.5 gibi bir olay oluyor.

Guest

Beklenmeyen Sonuçlar 2015/2016

O doğru da MR-MC ve AMR-MR'ye takıldım ben, benim genelde hep MC-MR-AMR veya MC-ML-AML'dir AMR ve AML'ler ne topa sahip olma oranında ne de gol atma oranın da yüksek bir fark vardır, eğer arada en az +%25 fark yoksa hepsi nafile, hiçbir şeyin garantisi yok. Mesela şu geldi aklıma, 2 sezondur genelde ortadan pasları tercih ediyorum, aynı pozisyonda (MC) oynattığım 2 oyuncu var biri %150 (bu sezon) MC-AMC-ST, diğeri %122 MC-DMC-AMC, topa sahip olmada hangisiyle başlarsam başlayayım bir fark yok ama gol konusunda DMC olan ST olandan daha usta ve onunla oynadığım zaman özellikle zayıf rakiplere daha çok gol atıyorum.

Last edited by Antonio Gustavo Hernandez; 10-05-2017 at 03:58 PM.

Rookie
    st-amc-mc olan oyuncu özel yeteneği birebir golcüyse ve orta sahada oynatılıyorsa neden bilmiyorum ama pek gol atamıyor. Sanırım birebir golcü olan oyuncunun rakip kaleye yakın bir yerde oynaması lazım. Ve daha önce dediğim gibi 3 pozisyonlu oyuncular arada güzel maçlar çıkarsalar da hiç bir zaman istikrarlı oynamıyorlar. Ben bunu 3 pozisyonda birden oynadığı için oyuncunun hiç birinde tam ustalaşamaması olarak yorumlamıştım tabi bilmiyorum belki de yanılıyorumdur. Ama yedek oyuncu olarak çok yararlılar. Yukarıda bahsettiğim olay hakkında bir örnek daha vereyim. Yaptığım dostluk maçında rakip benden bayağı güçsüzdü deneme olsun diye amc bölgesine 111 lik amc- mc koydum ilk yarın 0-0 bitti ki çok rahat yenmem gereken bir takımdı. 2. yarı amc bölgesine 101 lik amc-st koydum ve bariz topa sahip olmam düştü ama takım 5 gol birden attı. Bunun dışında dcm mutlaka ilk 11 de oynatırım rakip amc lerden gol yediğim çok olurdu. Son 2 sezondur amc ler bana pek gol atamıyor kolay kolay çünkü sol defans kanat oyuncum 3 pozisyonlu ve bunlardan biri dmc. Yani ilk 11 de 1 + yarım dmc varmış gibi o yüzden rakip amc ler bir şey yapamıyor ya da belki bana öyle geliyor tam olarak emin değilim henüz

Guest
    Bence tamamen tesadüf, oyuncunun kumaşı kalitelidir ondan olabilir, ya da senin de söylediğin gibi bazı oyuncuların gücünü yükseltince performansları düşüyor o da olabilir. Biliyorum baya kafa yoruyorsun ama o kadar detayı işleyebilecek bir oyun değil bence TE.

Guest

Bu da bugünkü ŞL maçı. Olaya bakar mısınız? Adamın oyuncuları 3 isabetli şut çekmiş 2'si gol.

Newbie
    Ben bu kadar saçma oyun görmedim. Taktik önerin arkadaşlar!!!!!!! Bi kez yenildin mi daha da yenemiyorsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Rookie
    Olabilir dediğim gibi hiç bir şeyden emin değilim bu işin garantisi olsa her sezon bütün maçları kazanırdım. Bugün oyunda fark ettiğim bir hileyi paylaşayım o zaman bu sefer eminim. Gerçi bu, hepimizin zaten bildiği bir şey. Sponsorun ortalama haftada bir önerdiği oyuncuların korkunç iyi performanslar gösterdiğini biliyoruz. Daha önce söylemiştim bunlar hileli oyuncular ve bunlardan takım kuran bir arkadaşım hiç zorlanmadan 3' lü kupayı kazanmıştı. Bugün oyun bana bir tane önerdi gücü 109'luk görünüyor android tel de oyuncunun üstüne tıklayınca(masa üstü pc de denemedim ) 1 saniye için gücü 145 olarak göründü sonra tekrar normale döndü ki muhtemelen gerçek gücü bu. Dediğim gibi arkadaşım bunlardan takım kurdu ve hiç zorlanmadan 3' lü kupayı kazanmıştı. Bakalım lig maçında ilk 11 de deneyeceğim nasıl bir performans gösterecek.

Guest
    Olabilir dediğim gibi hiç bir şeyden emin değilim bu işin garantisi olsa her sezon bütün maçları kazanırdım. Bugün oyunda fark ettiğim bir hileyi paylaşayım o zaman bu sefer eminim. Gerçi bu, hepimizin zaten bildiği bir şey. Sponsorun ortalama haftada bir önerdiği oyuncuların korkunç iyi performanslar gösterdiğini biliyoruz. Daha önce söylemiştim bunlar hileli oyuncular ve bunlardan takım kuran bir arkadaşım hiç zorlanmadan 3' lü kupayı kazanmıştı. Bugün oyun bana bir tane önerdi gücü 109'luk görünüyor android tel de oyuncunun üstüne tıklayınca(masa üstü pc de denemedim ) 1 saniye için gücü 145 olarak göründü sonra tekrar normale döndü ki muhtemelen gerçek gücü bu. Dediğim gibi arkadaşım bunlardan takım kurdu ve hiç zorlanmadan 3' lü kupayı kazanmıştı. Bakalım lig maçında ilk 11 de deneyeceğim nasıl bir performans gösterecek.
    Bu oyunun en sevdiğim özelliği, insanları şüpheci yapıyor Alakası yok, o genel bir bug, normal bir oyuncunun üstüne tıkladığın zaman da oluyor, görsel bir glitch sadece Ama, dediğin doğru, tavsiyeler genelde iyi oyuncular oluyor, bu da Nordgen Ft 1 olmalarından kaynaklanıyor ( bununla ilgili daha çok bilgiye İngilizce Forum'da ulaşabilirsin, sadece görseller yeterli olacaktır) önceden normal markette de bunları bulmak kolaydı, şimdi hepsi muamma, fiyatından veya performansından nasıl bir oyuncu olduğunu çıkaramıyorsun. Bunun dışında, bazıları da tam patates çıkabiliyor bu tavsiye oyuncuların, bugüne kadar çok aldım, sadece 3-4 tanesi tam yıldız olabildi.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar

Bunların hileli olduğunu düşünüyorsanız Destek ekibimize yazdıktan sonra Fraud takımı bir incelemede bulunur.Fakat Top Eleven ekibimiz bu tarz hile vb şeylere asla izin vermemektedir
    DenizNuker likes this.

Page 20 of 21 FirstFirst ... 1018192021 LastLast