Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22

Thread: Merhaba bir konuda sıkıntım var

Newbie

Merhaba bir konuda sıkıntım var

Daha önceki yıllarda top eleven oynardım bu hesabı google hesabımada aktarmıstım faceyi kapatmıstım simdi iphone kulanıyorum iosda google hesabı girişi olarak yok top elevenda tek care faceye aktarmak geldi ama aktarma nasıl yapıcagaımı bilmiyorum

konuyu okuyanlar 1 yorum atarlarsa sevinirim teşekkürler

Newbie
    google hesabından ios'a aktarma vardır belki bi araştırmam lazım. ama bi öneride bulunayım facebook hesabı kapanmaz dondurmuşsundur. istersen hesabını tekrar aktif etmeyi dene :S .. bende bi bakayım aktarmayla ilgili bişey bulursam paylaşırım seninle.

Newbie
    dostum top elevene giriyorum iphonedan google hesap giriş yeri yok anlamadım gitti androidlerde var ama

Newbie
    hangi facebook hesabı oldugunuda bilmiyorum acıkcası he

Newbie
    google hesabı sadece android sistemler için ios'ta sistem farklı itunnes hesabı var yani google hesabındaki oyunu aktaramazsın ios'a

http://forum.topeleven.com/top-eleve...e-android.html

şu linke bi bak yarım yamalak ingilizcemle okudum biraz sanırım çözüm var bu linkte.

Newbie
    ingilizcemizde yokki anlayabilidğin kadar bişiler yazarsan belki cözebilirsiniz bu arada cok teşekkür ediyorum ilgilendiğiniz iciin

Apprentice
    merhabalar, bende iphone kullanıcısıyım ve face olmadan oynuyorum. şöyle açıklık getreyim öncelikle yapman gereken facenle oyunu bağlaman daha sonra game center hesabı açman face hesabın bağlıyken aynı zamanda game center hesabıyla da giriş yaparak her ikisini bağlamış oluyorsun ve daha sonra istersen face bağlantısını kesebilirsin bu şekilde face olmadan oynayabilirsin

ios' un kendine has işletim sistemi olduğu için google hesaplarını kullanamazsın bu arada
    Attachment 56077

Newbie
    bu hesabın hangi faceye kayıtlı oldugunu unuttum ve o eski hesapdı oda sanırım kapandı yeni bir faceye aktarım yapmak istiyorum olmuyor

Apprentice
    yeni hesabından top elevenle ilgili yeni bir takım mı kurdun peki ?

Newbie
    hayır kurmadım

Page 1 of 3 123 LastLast