Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 30 of 30
Like Tree1Likes

Thread: Acilen Yardıma ihtiyacım var

Apprentice
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Hayırlı uğurlu olsun nice kupalara
    Bu arada hocam sizin maçınıza denk geldim bugün, dün aynı takımla ünyespor ile kupa finalinde karşılaşmışsınız 1-0 yenmişsiniz bugün ise 3-0 yenildiniz ne kadar saçma bir durum ama şampiyon olursunuz büyük ihtimalle ve 3'lü kupa hayırlı olsun şampiyonlar ligini de kazanmışsınız

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Çok kötü oldu bugün kü yenilmem.Takım ligde son 3 maçta galibiyet alamadı alabilseydim yarına gerek kalmayacaktı.Hayırlısı olsun yarın yenilirsemde canımız sağolsun

Sent from my iPhone using Tapatalk

Apprentice
    Çok kötü oldu bugün kü yenilmem.Takım ligde son 3 maçta galibiyet alamadı alabilseydim yarına gerek kalmayacaktı.Hayırlısı olsun yarın yenilirsemde canımız sağolsun
    aynı durumla bende karşı karşıyayım 7 puan önde gidiyordum ne ilginçtir bende son 3 maçta galibiyet alamadım. yarın rakiple evimde şampiyonluk maçına çıkıyorum ne kadar ilginç ayarlanmış maç gibi şampiyonluğu son maça koymak geçen sezon aynı puanda bitirmemize rağmen 2. olmuştum ikili avarajda üstün olmama rağmen atılan gol saçmalığı yüzünden, bu seferde şampiyon olamazsam cidden büyük bir travma yaşar takım

Acilen Yardıma ihtiyacım var

Ben 11 puan farktan bu hale geldim Yapacak bişey yok oyun bize adrenalin hormonu fazlasıyla salgılatıyor.Yarın maç saatini Facebooktan yaz bana seni desteklerim

Apprentice
    Ben 11 puan farktan bu hale geldim Yapacak bişey yok oyun bize adrenalin hormonu fazlasıyla salgılatıyor.Yarın maç saatini Facebooktan yaz bana seni desteklerim
    Bu durumla 3.defa karşılaşıyorum ve 1 inde şampiyon oldum birinde olamadım malesef yarın umarım olurum
    Teşekkür ederim ama benim face hesabım kapalı game center ile bağlı olduğu için ordan devam ettiriyorum maç büyük ihtimalle sizde görünmeyebilir yinede saati yazayım 16:29' da yarın sizin maçı desteklerim bu arada bilginiz olsun

Rookie
    Ikinize de Başarılar . Ercan abi Maç saatini yazarsan ben de desteklerim

Quote Originally Posted by Cəmil Məmmədli View Post
    Ikinize de Başarılar . Ercan abi Maç saatini yazarsan ben de desteklerim

Yarın 15:36 desteklerinizi bekliyorum

Apprentice
    Hocam şampiyonsunuz büyük ihtimalle biraz inceleme falan yaptım rakibi, 3'lü kupanız şimdiden hayırlı olsun

Quote Originally Posted by Rasim Ozan View Post
    Bu durumla 3.defa karşılaşıyorum ve 1 inde şampiyon oldum birinde olamadım malesef yarın umarım olurum
    Teşekkür ederim ama benim face hesabım kapalı game center ile bağlı olduğu için ordan devam ettiriyorum maç büyük ihtimalle sizde görünmeyebilir yinede saati yazayım 16:29' da yarın sizin maçı desteklerim bu arada bilginiz olsun
    Renan Fc ile mi maçın?

Quote Originally Posted by Rasim Ozan View Post
    Hocam şampiyonsunuz büyük ihtimalle biraz inceleme falan yaptım rakibi, 3'lü kupanız şimdiden hayırlı olsun
    Valla zayıf görünsede ilk lig maçımda 7-0 yenmişim bende inceledim fakat Top Eleven bu ne olacağı belli olmaz Büyük konuşmak istemiyorum o yüzden

Page 3 of 3 FirstFirst 123