Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Bu nasıl maç saati ayarı ya kime nasıl şikayet edebilirim

Rookie

Bu nasıl maç saati ayarı ya kime nasıl şikayet edebilirim

Arkadaşlar bu sene tüm şampiyonlar ligi maçlarım ile lig maçlarımın arası 3 saat ve kupada öyle o kadar boş saat varken sırf token harcatmak için saati değiştireyim diye oyundan soğtuyorlarBu nasıl maç saati ayarı ya kime nasıl şikayet edebilirim-1.pngBu nasıl maç saati ayarı ya kime nasıl şikayet edebilirim-2.pngBu nasıl maç saati ayarı ya kime nasıl şikayet edebilirim-3.pngBu nasıl maç saati ayarı ya kime nasıl şikayet edebilirim-4.jpgBu nasıl maç saati ayarı ya kime nasıl şikayet edebilirim-5.jpg

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by ecz_61 View Post
    Arkadaşlar bu sene tüm şampiyonlar ligi maçlarım ile lig maçlarımın arası 3 saat ve kupada öyle o kadar boş saat varken sırf token harcatmak için saati değiştireyim diye oyundan soğtuyorlarClick image for larger version. 

Name:	1.PNG 
Views:	66 
Size:	57.5 KB 
ID:	61014Click image for larger version. 

Name:	2.PNG 
Size:	46.9 KB 
ID:	61015Click image for larger version. 

Name:	3.PNG 
Size:	45.2 KB 
ID:	61016Click image for larger version. 

Name:	4.jpg 
Views:	67 
Size:	26.9 KB 
ID:	61017Click image for larger version. 

Name:	5.jpg 
Size:	33.0 KB 
ID:	61018
    Bunu raporda ileteceğim genelde her menajerde bu şekilde yaşanılan bir durum malesef.

Rookie
    Hala da aynı şekilde devam ediyor her maçımın arası 3 saat ayıp yani resmen hırsızlık

Hala da aynı şekilde devam ediyor her maçımın arası 3 saat ayıp yani resmen hırsızlık
    26 Ocak günü raporumda ilettim.Hemen düzeleceğini sanmıyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rookie
    Ercan bey yeni sezonda aynı şekilde devam ediyor, şampiyonlar ligi ile lig maçlarımın 6 tanesinin 5 tanesi 3 saat arayla cidden yeter artık oyundum soğudum bu sene bilerek ligde yükselmeyecem artık.

Ercan bey yeni sezonda aynı şekilde devam ediyor, şampiyonlar ligi ile lig maçlarımın 6 tanesinin 5 tanesi 3 saat arayla cidden yeter artık oyundum soğudum bu sene bilerek ligde yükselmeyecem artık.
    Bu sorunu her hafta destek ekibimize yazın ne kadar çok ısrar ederseniz iyi olur.Çünkü bende de bu tarz aksaklıklar oldu sonradan bu düzeldi.

Newbie
    Bendede ayni şekilde 3 saat mac aralari

Quote Originally Posted by Cihan Şaş View Post
    Bendede ayni şekilde 3 saat mac aralari
    Sizde destek ekibimize bu sorunu dile getirirseniz iyi olur Bize bir bilet gönderin - TopEleven Support | TopEleven Support

Apprentice
    Destek ekibinden rica ediyorum Pres Tarzını Zor seçeneğini kaldırsın oyuncu bırakmıyolar 1 gol yedilermi sert hucum top alma zor pres sıkı ayarlıyolar her faulde oyuncu ağçtan düşen armuda dönüyor. Dünkü maçta gk MC ye koydum o derece öldü takım. Gerçi oda girer girmez sakatlar furyasına katıldı. bence şu maç günlerini biraz reale yakın yapsınlar. 3*4 saatte %6 moral geliyor lig maçından 2 saat sonra şampiyonlar ligi tamam Türküz İman gücü varda yakında pamuk la tanışacak komple takım .

Newbie
    Merhaba.benim lupa maclarkm ile ligmaclaimin arasi bir saat.bu boyle devam ediyor surekli.bi calisma yapabilirmisiniz? Birde bu gozlemcinin teklif ettigi oyuncular ne kadar sure icindedegisiyor? Haftslik degismesini nasil saglariz

Page 1 of 2 12 LastLast