Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Lig - Kupa - Şampiyonlar Ligi Sıralamalarınızı Bizlerle Paylaşın

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar

Lig - Kupa - Şampiyonlar Ligi Sıralamalarınızı Bizlerle Paylaşın

Selam Menajerler;

Bizlerle Lig - Kupa - Şampiyonlar Ligi sıralamalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Lig - Kupa - Şampiyonlar Ligi Sıralamalarınızı Bizlerle Paylaşın-three-trophies-580x280.jpg

Apprentice
    Şampiyonluğu 4 maç kala 12 puan farkla %99 garantiledim diye düşünüyordum ama top elevenin bundan önceki sezonlarda benzer durumları bana yaşattığını düşününce geri adım atıyorum bugün zaten ilk fireyi verdirdiler saolsunlar gol yemeyen yenilgi yüzü görmeyen takım yenildi hem de 4 golle İLGİNÇ

Attachment 61952

Quote Originally Posted by Rasim Ozan View Post
    Şampiyonluğu 4 maç kala 12 puan farkla %99 garantiledim diye düşünüyordum ama top elevenin bundan önceki sezonlarda benzer durumları bana yaşattığını düşününce geri adım atıyorum bugün zaten ilk fireyi verdirdiler saolsunlar gol yemeyen yenilgi yüzü görmeyen takım yenildi hem de 4 golle İLGİNÇ

Attachment 61952
    Şuan bende aynı durumdayım bakacaz artık sonuç ne olacak

Apprentice
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Şuan bende aynı durumdayım bakacaz artık sonuç ne olacak
    Vallahi hocam top elevenin oyunları bunlar üzerimizde oyunlar oynanıyor beni yine şampiyonlar yapmazlarsa şaşırmam

Yarın büyük derbi var Fenerbahçe - Galatasaray sezonun ilk haftası şampiyon olursam o maçla olurum dedim umarım öyle olur arkadaş ilk maçı ben 2-1 alınca, benden daha kaliteli takımını dağıttı beni sildi falan, üst üste 6-0 7-0 falan yenilgiler aldı, şimdi ligten çıkamayacak, oyunda bile Fener Galatasaray rekabeti hat safhada

Vallahi hocam top elevenin oyunları bunlar üzerimizde oyunlar oynanıyor beni yine şampiyonlar yapmazlarsa şaşırmam

Yarın büyük derbi var Fenerbahçe - Galatasaray sezonun ilk haftası şampiyon olursam o maçla olurum dedim umarım öyle olur arkadaş ilk maçı ben 2-1 alınca, benden daha kaliteli takımını dağıttı beni sildi falan, üst üste 6-0 7-0 falan yenilgiler aldı, şimdi ligten çıkamayacak, oyunda bile Fener Galatasaray rekabeti hat safhada
    Lig - Kupa - Şampiyonlar Ligi Sıralamalarınızı Bizlerle Paylaşın-capture-20160203-201423.jpg

Şampiyonum bende tabi mucize olupta oyun formatında değişiklik olmaz ise

Apprentice
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Click image for larger version. 

Name:	capture-20160203-201423.jpg 
Views:	44 
Size:	57.9 KB 
ID:	61955

Şampiyonum bende tabi mucize olupta oyun formatında değişiklik olmaz ise
    Biraz imkansız gibi duruyor rakip takım 38 gol atıp siz gol atamadığınız takdirde şampiyonluk gider o da zor baya

Biraz imkansız gibi duruyor rakip takım 38 gol atıp siz gol atamadığınız takdirde şampiyonluk gider o da zor baya
    Şampiyonlar Ligi ve Kupada final oynayacağım inşallah onlarıda yener ard arda bu sezonuda 3te3 kupa ile kapatırım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Newbie
    Resim nasil aticaz ya

Apprentice
    Lig Sıralamam

Kupa Sıralamam

Şampiyolar Ligi Sıralamam

İnşallah hepsinde kupayı kaldırırım.İlk defa kupa kazanacağım .

Apprentice
    İlk kupam

Yarın şampiyonlar ligi Final maçı var bakalım ne olucak.İnşallah onuda alırım.Ligi garantiledim nede olsa diye full yedekleri aldım oyuna.Yarına kadar lig maçlarında idare etsin Full kondüsyonla çıkayım maça.Maçın sonunda kondisyon ço işe yarıyor.

Page 1 of 2 12 LastLast