Results 1 to 3 of 3

Thread: oyuncuları token karsılığı ozgurce satmak

Newbie

oyuncuları token karsılığı ozgurce satmak

oyuncuları token karsılığı ozgurce satmak

Arkadaslar benim onerim su istedigimiz zaman oyunculari token karsiligindada acik arttirmaya cikara bilmek oyun gelistiricileri bu oneriyi dikkate alsin hep piyasa canlanir hemde oyunun zevki artar hem para hemde token acik arttirmasi olsun ozgurce yani biz istedigimiz zaman ya para yada tiken karsiligi satabilelim

Apprentice
    Token elde etmek oyun içinde imkansız. Bilerek yapıyorlar token satın alsınlar diye.Sizin bu öneriyi yapmazlar.Ellerinden gelseler kupa ve şampiyonlar ligine girişte token isticek. O derece açgözlü bir oyun.

Newbie
    Cok haklisin artık oakar cok paraya dayali yaptılarki oyunu zevkide kalmadi adamlara sikayet ediyorum dedigim su token kazandırma anlamında biraz daha anlayışlı olun en azından gunde en az 3-4 token daha fazla kazanalım diye reklam uyguyucularıın yaptığı uckahatlardan yorulduk diye adamın bana yazdıgı muhattam olarak onlara sikayet edin diyor sanki burası nenemin sitesi mis gibi la bu site sizin degilmi sonucta parayı siz kazanıyorsunuz ararsın reklam sağlayıcıyı dersin uzme uyelerimi olur biter