Results 1 to 7 of 7

Thread: Oyunu çözebilen varmı?

Newbie

Oyunu çözebilen varmı?

Yaklaşık 5 yıldır oynuyorum ancak hala anlamadığım Şampiyonlar Ligine, kupaya daima üst liglerden takımlar gelecekse ve hep eleneceksek ne önemi var? Ligde lider durumdayken 2. sırada olan takıma (oyunu izlediğim halde, kalitem üstün olduğu halde, moralli ve dinamik iken vs.vs.) tüm olumlu şartlar bende iken nasıl 7-0 yenilebiliyorum hala çözebilmiş değilim. Oyunun algoritması neye göre kurulu acaba..

Newbie
    Hocam bende senin gibiyim mesela aynı şey bugün benimde başına geldi ligde benden daha kötü bir takıma 3 1 yenildik üstelik topla oynma yüzde 69 a 31 bendeydi ve herşey süperdi yabancı serverlara öncelik tanınıyor bence özellikle endonezyalı vietnamlı olanlara bunu gördüm oyunda mesela benim bulunduğum ligin en zayif takimi namağlup gol rekoruyla lider nasıl oluyor bilmiyorum ama böyle

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Davut Arslan View Post
    Yaklaşık 5 yıldır oynuyorum ancak hala anlamadığım Şampiyonlar Ligine, kupaya daima üst liglerden takımlar gelecekse ve hep eleneceksek ne önemi var? Ligde lider durumdayken 2. sırada olan takıma (oyunu izlediğim halde, kalitem üstün olduğu halde, moralli ve dinamik iken vs.vs.) tüm olumlu şartlar bende iken nasıl 7-0 yenilebiliyorum hala çözebilmiş değilim. Oyunun algoritması neye göre kurulu acaba..
    Seviyeniz kaç?

Newbie
    39 oldum. Tüm olumsuzluklara rağmen şampiyonda oldum bileğimin hakkıyla. Ancak gerçekten saçma bir sistem var. Kupa hemen lig bitiminde başlıyor ve kimle eşleşeceğin belli olmadan, yeni oyuncular almadan daha ilk maçını yapmış oluyorsun tabi rakibin bir üst ligten ise (benim kupadaki rakibim 40 seviye mesela) ona karşı çok güçsüz bir kadroyla çıkıp ilk maçını ben gibi 2-0 yeniliyorsun ve sonrasında kupa hayali başlamadan bitiyor. Bugünlerde ayrı bir konu da; oyunculardaki moralin sürekli düşüşü.. Moral arttırıcı ile sürekli takviye yapmama rağmen (son maçlarımı da hep kazandım) oyuncuların morali sürekli düşüyor.

Newbie
    Hocam ne is bu ya,defans forvet den daha cok gol atiyor ,futbol a uzaktan yakindan alakasi yok ((

Apprentice
    oyun zırvaladı yeterince bu sezon bıraktım artık oyunu.Emek harcamaya değmiyecek bir oyun.Bir oyunda oyuncuların isteğini göz ardı ediyolarsa 2 dknı ayırmak bile fazla oyunda.5 para etmez bir oyun bu saatten sonra.Eşleşmeler akıl ötesi olmuş yine.Sorunları dile getirip desteğe yazıyoruz. Destek ekibide allaha emanet hiçbişi bilmiyor yada çözüm yoluna girmiyor.yada sorunun düzelip düzelmediğine dair en ufak geri dönüş bile yok.Hayarımda oynadığım en saçma oyun ve teknik ekip.

Newbie
    Oyunu çözebilen varmı?-11111.jpg

Yeni lig başlıyor ve ligteki takıma bak. World Class oyunculara karşı lider ve şampiyon olmak lazım dimi Bu kadar saçma oyun..