Results 1 to 3 of 3

Thread: Takımın İnanılmaz Kötü Gidişatı

Apprentice

Takımın İnanılmaz Kötü Gidişatı

Sanki kasıtlı olarak yapılıyor diye düşünmeye başladım.Bu sezon bütün platformlarda takımın kötü gidişatı söz konusu.Tüm oyuncuları tek yıldız olmasına rağmen kupa olsun şampiyonlar liginde iyi ilerliyorlar.Benim takımdaki oyuncuların hali içler acısı bu sezon.Nasıl anlatayım neresinden tutsan elinde kalır bir hali var oyunun.Bıkratım diyorum oyunu elim kayıp açıyorum futbol çekiciliği yüzünden.ama oyunda bazı ülkelere büyük toleranslar tanıldığını düşünüyorum. konu açmışken dökeyim içimi.her sezon üst lige çıkarken bütün oyuncuların istatiskleri düşürülüyor World Clas seviyeleri artıyor fakat oyunda etkisi yok world clas derecesinin.Bir oyuncunun istatistikleri neden düşürülür ? neden her sezon yaklaşık 28 günde bir yeni oyuncu alma zorunluğu bırakılıyor.Oyundaki bu saçmalıklar düşünülürse.ayrıca Global bir oyunda şartlar eşit değil. VPN ile oyuna girdiğimde facebook üzerinden video izliyerek 15-20 arasında dinlenme paketleri kazanabiliyorsun. bazı ülkerde 5-6 civarı ama Türk oyuncular bundanda mahrum.Elle tutulur hiçbir yanı yok oyunun.Çoğu insan token alıyor hesabına yüklenmiyor.Parası ile rezil ediyorlar insanı .Para veriyorsun insanı dilenci konumuna sokuyolar token gelmedi token gelmedi diyerek. Şu oyunun mantığını bir yetkili yazsın .İngilizce Almanca Fransız hangi dilde olursa olsun umrumda değil çünkü teknik ekibin verdiği cevaplar oyun içine döndüğümüzde o cevaplar son derece tutarsız malesef. resimide koyayım benim takımın hali. adamların tüm oyuncuları 1 yıldız bana kafa tutuyor rahatca .ayağıma top bile değmiyor bazı maçlarda.
    Takımın İnanılmaz Kötü Gidişatı-ekran-al-nt-s-.jpg

Rookie
    Usta ben senin daha önce attığın mesajlara da bakmıştım. Bana göre senin takımındaki en büyük sorun oyuncuları çok yoruyor olman. Ben mi yanlış görüyorum bilmiyorum ama her screenshot attığında oyuncularının kondisyonları aşırı düşük geliyor bana. Bence bir maça başlarken en az %90 kondisyonda olmalarına dikkat etmelisin.

Bu arada her sezon oyuncuların world class dereceleri artıyor demişsin de. Ben mi bilmiyorum tam olarak nerde bu bahsettiğin olay?

Apprentice
    Quote Originally Posted by mehmetkaya View Post
    Usta ben senin daha önce attığın mesajlara da bakmıştım. Bana göre senin takımındaki en büyük sorun oyuncuları çok yoruyor olman. Ben mi yanlış görüyorum bilmiyorum ama her screenshot attığında oyuncularının kondisyonları aşırı düşük geliyor bana. Bence bir maça başlarken en az %90 kondisyonda olmalarına dikkat etmelisin.

Bu arada her sezon oyuncuların world class dereceleri artıyor demişsin de. Ben mi bilmiyorum tam olarak nerde bu bahsettiğin olay?
    Tüm maçlara en az %85 kondisyonla çıkıyorum.İlk yarıda iyi skorla önde isem takımı yormıycak ayarlar yapıyorum. Bu resimdeki oyuncum geçen sezon %115 gücündeydi yeni sezon başında %94e e düştü (istatistikleride) World Clas değeri resimde işaretlediğim kısm.Birnevi oyuncunun seviyesini gösteriyor. Takımın İnanılmaz Kötü Gidişatı-ekran-al-nt-s-.jpg