Results 1 to 4 of 4

Thread: Bu durumu nasıl açıklıyoruz?

Newbie

Exclamation Bu durumu nasıl açıklıyoruz?

Merhabalar tekrardan,

Daha önceden de forumda takip ettiğim kadarıyla bir çok kişide bu sorunu görmüştüm. Her maç bir oyuncum sakatlanmaya başladı yeni lig başladığından beri ve sakatlıklarda öyle 1 günlük falan olmuyor. En aşağı 4 gün veya 5 gün.

Bunun bir çözümü var mı acaba? Ya da bir sebebi?

Bu durumu nasıl açıklıyoruz?-ss028.jpg

Apprentice
    benim rekoru geçmen için 2 oyuncu kalmış. Bu bir oyun problemidir. Mehmet Ercan bey raporunda iletecektir.Teknik ekibe boşa yazma.Son derece tutarsız cevaplar alıcaksın.Mehmet Ercan bey raporunda bildirince sanki ilgileniyolar gibi geldi. Benim başıma 2 defa bu durum geldi.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Eardwulf View Post
    Merhabalar tekrardan,

Daha önceden de forumda takip ettiğim kadarıyla bir çok kişide bu sorunu görmüştüm. Her maç bir oyuncum sakatlanmaya başladı yeni lig başladığından beri ve sakatlıklarda öyle 1 günlük falan olmuyor. En aşağı 4 gün veya 5 gün.

Bunun bir çözümü var mı acaba? Ya da bir sebebi?

Click image for larger version. 

Name:	ss028.jpg 
Views:	18 
Size:	73.9 KB 
ID:	66499
    Bunu Destek ekibine resimlerle atıp sorunu dile getirin.Kondisyon ve morallerinin oyuncularınızın iyi olması gerekir en başta ki sakatlıklar yaşanmasın.Sakatlıkların uzun süreli veya kısa süreli oluşu tamamen sistemsel bir olay bunu biz az veya çok olarak belirleyemiyoruz o yüzden bunu desteğe de sorup tam olarak neye bağlı artış belirleniyor cevabı alabiliriz.Size gelen cevabıda burada forumda bizlerle paylaşırsanız sevinirim.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Bunu Destek ekibine resimlerle atıp sorunu dile getirin.Kondisyon ve morallerinin oyuncularınızın iyi olması gerekir en başta ki sakatlıklar yaşanmasın.Sakatlıkların uzun süreli veya kısa süreli oluşu tamamen sistemsel bir olay bunu biz az veya çok olarak belirleyemiyoruz o yüzden bunu desteğe de sorup tam olarak neye bağlı artış belirleniyor cevabı alabiliriz.Size gelen cevabıda burada forumda bizlerle paylaşırsanız sevinirim.
    Tamamdır çok teşekkür ediyorum.