Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Bıktırmak için herşeyi yapıyorlar

Newbie

Bıktırmak için herşeyi yapıyorlar

Bıktırmak için herşeyi yapıyorlar-bag.jpg

Oyun gerçekten tuhaf bir hal almaya başladı. Geçen sezonu şampiyon tamamlayan takım bu sezon kupada ilk maçta elendi. Şampiyonlar liginde güçsüz bir takıma yeniliyor. Ligin ise dibine demir atmış durumda. Ligteki Süperstar oyuncusu olan takımların orada ne işi olduğunu sormuyorum bile. Üstüne bir de resimdeki görüntü eklendi hiç çekilmez oldu. 2 dakikaya bir oyun kapanıyor.

Apprentice
    vpn ile giriş yapıyorsan bağlantı kesilir durur.

Newbie
    Vpn kullanmıyorum.

Apprentice
    masaüstü bilgisayarımda bu sorun yok ama android uygulamasında oyun resetleniyor yeni farkettim .

Apprentice
    tarayıcıdan da problem vermeye başladı . Demekki sorun genel .

Bıktırmak için herşeyi yapıyorlar-ads%C4%B1z.jpg
    Last edited by Ahmet T. Öncü; 05-10-2016 at 05:22 PM.

Newbie
    antreman yapmadığım için oyuncularım yenilmiş öyle yazıyor maçın raporunda antreman yapınca güç azalıyor bu seferde amaç ne para ile token aldırmak iyice bozuldu oyun sıkmaya başladı.eskiden sadece tek oyuncuya antreman yaptırarak mevki öğretirdim oda olmuyor artık

Rookie
    Hocam antrenman seçeneklerinden çok kolay olan kısımları dev o zaman en fszla %6 kondisyon kaybedersin ben öyle yapıyorum günde iki maç oynadığım zamsnlsrda iki maç arasında hafif antrenmsn gece ise ağır antrenman

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Davut Arslan View Post
    Click image for larger version. 

Name:	bag.jpg 
Views:	47 
Size:	92.2 KB 
ID:	66608

Oyun gerçekten tuhaf bir hal almaya başladı. Geçen sezonu şampiyon tamamlayan takım bu sezon kupada ilk maçta elendi. Şampiyonlar liginde güçsüz bir takıma yeniliyor. Ligin ise dibine demir atmış durumda. Ligteki Süperstar oyuncusu olan takımların orada ne işi olduğunu sormuyorum bile. Üstüne bir de resimdeki görüntü eklendi hiç çekilmez oldu. 2 dakikaya bir oyun kapanıyor.
    Asla bir sorun gözükmüyor mobil, bilgisayar ve tablet olmak üzere İOS ve Android de bu hata şuan için yok.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Asla bir sorun gözükmüyor mobil, bilgisayar ve tablet olmak üzere İOS ve Android de bu hata şuan için yok.
    Bağlantı hız değerlerimi ve ayarlarımı da gösteren bir video hazırlayarak sunmamı ister misin? 1 dakika bile açık kalmıyor oyun ve kapanıyor. Farklı bilgisayar, farklı internet hattı üzerinden de denedim. Bana özgü bir sorun mu yoksa

Newbie
    Bu yeni guncelleme oyunu biraz daha agirlastirmis dinlendirici kazanmak icin izlediginiz video sonunda da her defasinda oyundan atiyor eski sistem daha iyiydi (ios)

Page 1 of 2 12 LastLast