Results 1 to 8 of 8
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Ercan Mehmet Minkil

Thread: Kiralanan Oyuncuyu Nasıl Olurda Ligde Kullanabiliyorlar ?İllegal değilmi bu

Apprentice

Kiralanan Oyuncuyu Nasıl Olurda Ligde Kullanabiliyorlar ?İllegal değilmi bu

Oyunun açığından yararlanarak normal ligde kiraladıkları oyuncuyu koyup oynatıyorlar.Oh oldu ozaman hiç eşleşme olmasın madem.Bende 40.seviye arkadaşdan 140 gücündeki oyuncaları koyayım takımı dinamit yapayım olurmu.İllegal değilse öyle yapıcam tüm maçlarda.

Kiralanan Oyuncuyu Nasıl Olurda Ligde Kullanabiliyorlar ?İllegal değilmi bu-ekran-al-nt-s-.jpg

Rookie
    Herhalde bir hata dır bende de oldu hep bizi buluyor herhalde en önemli maçım var oyun açılmıyor 1 puan aldım ama eski sürümden izledim

Apprentice
    Allah allah ya ligde kiraladığı oyuncu ile oynuyor ya.

Apprentice
    Durum çözüldü. Kırmızı okun anlamı federasyon kupasında birine kiralık oyuncu verdiğinde çıkıyor . 2 tane oyuncunu vermiş arkadaşına bende nasıl olur bu diyordum.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Ahmet T. Öncü View Post
    Oyunun açığından yararlanarak normal ligde kiraladıkları oyuncuyu koyup oynatıyorlar.Oh oldu ozaman hiç eşleşme olmasın madem.Bende 40.seviye arkadaşdan 140 gücündeki oyuncaları koyayım takımı dinamit yapayım olurmu.İllegal değilse öyle yapıcam tüm maçlarda.

Click image for larger version. 

Name:	Ekran Alıntısı.jpg 
Views:	43 
Size:	90.8 KB 
ID:	68231
    Kırmızı ok işareti senin kendi oyuncuların ve onları federasyon için sadece kiraladığın oyuncular...Bu menajerdede kırmızı ok işaretli kendi oyuncuları olmuş oluyor ve bunda bir sorun yok
    Ahmet T. Öncü likes this.

Rookie
    Ya tmm admincim buna cevap veriyorsun ne güzel ama oyun neden açılmıyor bir fikrin var mı sonuna kadar doluyor ve öyle kalıyor bildirim de geliyor ama açılmıyor ne yapacağız

Apprentice
    Quote Originally Posted by Tyson Bolt View Post
    Ya tmm admincim buna cevap veriyorsun ne güzel ama oyun neden açılmıyor bir fikrin var mı sonuna kadar doluyor ve öyle kalıyor bildirim de geliyor ama açılmıyor ne yapacağız
    bendede oluyor o. geçmişi temizle tekrar yüklesin oyun kendini.

Rookie
    Yok be kardeşim yeni güncellemeden o kadar oynadım bir oyuncu kiraladım ondan sonra girmedi hatalar kısmında arkadaş paylaşım yapmış bi kaç kişiye olmuş orda ama cevap yok ne kadar önem versem o kadar saçmalık oluyor