Merhabalar...dikkatimi çeken bişeyi paylaşmak istedim...ben stoperleri genelde gözlemci listesinden alıyorum fakat son zamanlarda gözlemci listesindeki stoperlerin çok kısa boylu olduklarını gözlemliyorum...1.75 - 1.76 stoper mi olur? beklerin boyu o kadar sorun olmuyorda stoperlerin uzun boylu olması gerektiğini düşünüyorum...1.88 - 1.96 arası...birde hep merak etmişimdir neden 22 yaş altı oyuncu yok gözlemci listesinde? 10-15 token daha fazla verip 19-20 yaşında oyuncu alsak daha iyi olur diye düşünüyorum çünkü 21 yaşından sonra oyuncu gelişimi hızı belli bir oranda düşüyor...son olarak şu yardımcı menajerimizin haftada bir bize bulup getirdiği oyuncular ( piyasa bedelinin sponsorlar tarafından karşılandığı sadece tokenle alınan) neye göre buluyor yardımcı menajerimiz bunları?? takımda 3 tane forvet var hala forvet buluyor bana...3 kaleci var kaleci öneriyor...oyuncu sayısının az olduğu mevkiye bulsa yada biz bu yardımcı menajere şu mevkiye bul diye direktif versek daha iyi olmaz mı?? umarım gerekli iyileştirmeler yapılır...herkese iyi oyunlar diliyorum