Results 1 to 4 of 4
Like Tree1Likes
  • 1 Post By İsmail

Thread: Ayağı Takılıp Düşse ,Düşerken bile Gol atıyor maşallah :)

Newbie

Ayağı Takılıp Düşse ,Düşerken bile Gol atıyor maşallah :)

Ayağı Takılıp Düşse ,Düşerken bile Gol atıyor maşallah :)-1.jpg

Newbie
    Quote Originally Posted by adamfb View Post
    Click image for larger version. 

Name:	1.jpg 
Views:	43 
Size:	92.5 KB 
ID:	106188
    Ayağı Takılıp Düşse ,Düşerken bile Gol atıyor maşallah :)-012-5-.jpg

Merhabalar.
    Oyunda 3 ay öncesine kadar, ortalama olarak, ben de bu ölçülerde forvetlerime gol attırabiliyordum.
    Taki 3 ay öncesine kadar. Yani buna 3 sezon öncesine kadar da diyebiliriz. Sonra sistemler değişti, güncellemeler, güncelemeler, güncellemeler...
    Derken manipülasyonlar geldi. Maçlar manipüle ediliyor, ne yaparsan yap, kadron ne kadar kaliteli olursa olsun ve rakibinin kadro kalitesi ne olursa olsun, ne takımından, ne de oyuncularından kalitesi kadar verim alamıyorsun...
    Başarı çıtasının üzerine çıktıktan sonra;
    Oyunda ne kadar başarılıysan, oyun yöneticileri de o kadar önünü kesebilmek için maçların skorları ve gidişatı ile oynuyorlar.
    Mallasef ki oyunda adalet denen herhangi bir olgu kalmadı.
    Langırt kadar futbol stratejisi olmayan bir oyun haline büründü.
    Rakiplerimi, benimle eşitlemek adına yapılan şikeler sonucunda, sezonda toplamda 1 kupa kazanabilsem, forvetlerime 20 gol attırabilsem başarılıyım diyebiliyorum. Maalasef ki dağıtabildikleri adalet kadar başarılı olunabiliyor.
    Bu sürecin rdından, an itibari ile forvetlerine hala 30 gol ve üsttü gol attırabilen varsa, şanlısınız, hala manipülasyona uğtramadınız demektir.
    Çok başarılı olmamanızı da tavsiye ediyorum, emeklerinizin boşuna gittiğinde benim gibi adresi silme evresine gelebiliyorsunuz.
    Sanırım bende adresimi silmeye alacağım..
    Hepinize başalarılar dilerim.
    khris likes this.

Newbie
    Ayağı Takılıp Düşse ,Düşerken bile Gol atıyor maşallah :)-012-5-.jpg
    Last edited by İsmail; 09-07-2018 at 10:41 PM.

Spanish Forum Moderator khris's Avatar
    Quote Originally Posted by İsmail View Post
    Click image for larger version. 

Name:	012 (5).jpg 
Views:	18 
Size:	99.4 KB 
ID:	108926

Merhabalar.
    Oyunda 3 ay öncesine kadar, ortalama olarak, ben de bu ölçülerde forvetlerime gol attırabiliyordum.
    Taki 3 ay öncesine kadar. Yani buna 3 sezon öncesine kadar da diyebiliriz. Sonra sistemler değişti, güncellemeler, güncelemeler, güncellemeler...
    Derken manipülasyonlar geldi. Maçlar manipüle ediliyor, ne yaparsan yap, kadron ne kadar kaliteli olursa olsun ve rakibinin kadro kalitesi ne olursa olsun, ne takımından, ne de oyuncularından kalitesi kadar verim alamıyorsun...
    Başarı çıtasının üzerine çıktıktan sonra;
    Oyunda ne kadar başarılıysan, oyun yöneticileri de o kadar önünü kesebilmek için maçların skorları ve gidişatı ile oynuyorlar.
    Mallasef ki oyunda adalet denen herhangi bir olgu kalmadı.
    Langırt kadar futbol stratejisi olmayan bir oyun haline büründü.
    Rakiplerimi, benimle eşitlemek adına yapılan şikeler sonucunda, sezonda toplamda 1 kupa kazanabilsem, forvetlerime 20 gol attırabilsem başarılıyım diyebiliyorum. Maalasef ki dağıtabildikleri adalet kadar başarılı olunabiliyor.
    Bu sürecin rdından, an itibari ile forvetlerine hala 30 gol ve üsttü gol attırabilen varsa, şanlısınız, hala manipülasyona uğtramadınız demektir.
    Çok başarılı olmamanızı da tavsiye ediyorum, emeklerinizin boşuna gittiğinde benim gibi adresi silme evresine gelebiliyorsunuz.
    Sanırım bende adresimi silmeye alacağım..
    Hepinize başalarılar dilerim.
    approved post**