Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 12 of 12
Like Tree2Likes

Thread: Bu Ne Kepazeliktir? Bölüm 2

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Ben teşekkür ederim.

Aynen bu şekilde ileteceğim menajerlerin bu durumları yaşaması oyunu bırakmasına neden oluyor diye...Ve buranın linkini de konuya ekleyeceğim. Merak etmeyin başka bir şey elimden gelse direk bizzat ben yardımcı olmak isterdim.Gerekirse bu konuyu 2 ay üst üste bildireceğim.

Bizim için düşünceleriniz önemli bunu unutmayın.

SM-G973F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    İlgi ve alakanızdan ötürü teşekkür ederim.

Umarım oyun eski tarafsız kimliğine geri döner ve bende adresimi silmek zorunda kalmam.
    2019 yılına kadar oynarken en eğlendiğim ve en mantıklı oyun olduğunu düşündüğüm top eleven sayfam bu sezonla birlikte kapanmaz.

Saygılar, selamlar...

Rookie
    Quote Originally Posted by İsmail View Post
    İlgi ve alakanızdan ötürü teşekkür ederim.

Umarım oyun eski tarafsız kimliğine geri döner ve bende adresimi silmek zorunda kalmam.
    2019 yılına kadar oynarken en eğlendiğim ve en mantıklı oyun olduğunu düşündüğüm top eleven sayfam bu sezonla birlikte kapanmaz.

Saygılar, selamlar...
    Kişisel tahminim oyun para vermeden sivrilen oyuncuları istemiyor. Sizin veya benim oyunu bırakmamız belki de işlerine gelecek. Kendimi lanetlenmiş gibi hissediyorum. İzlediğim maçların hemen hemen hepsinde kazanamadım veya zorla kazandım. Dün benden daha güçsüz rakibime izlediğim maçta 2-1 yenildim, bu gün hiç oyuna girmedim, oyunu akşam açtığımda izlemediğim ve hazırlıksız çıktığım rövanş maçında aynı rakibi 4-0 yenmişim, rakibim maçı izlemesine ve oyuncular değiştirmesine rağmen fark yemiş ilginç..

Page 2 of 2 FirstFirst 12