Results 1 to 3 of 3
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Halim Göçük

Thread: Tokenlerimi geri istiyorum

Newbie

Tokenlerimi geri istiyorum

YENİ BAŞLATTIĞINIZ TURNUVANIN ADI SÖMÜRÜ TURNUVASI
    oyunda olan menajerlere kastınız olduğunu düşünüyorum. takımım normal sezonda tüm maçlarını kazanırken yeni başlattığınız SÖMÜRÜ TURNUVASINDA maalesef olmadık takımlara kaybettim. ve dünya kadar moral ve token harcadım sonucunda hiç bi şey kazanamadım. Bu tarz turnuvanıza bir daha katılmayacağım. takımımın seviyesi yüzde 118 sayılır ve ben bi şey kazanamadım. Zaten bu oyunda sürekli online olup video izleyip takımını güçlendiren menajerlerin önünü kesmek için herşeyi yaptığınızı görüyorum. bu oyunda her sezon şampiyonluklar hedefleyen arkadaşım da bıraktı oyunu. konuştuğumuzda sıkıntılarımız nedense hep aynı. bizim bu oyunda üstümüze düşen görevi yaptığımız kadar sizlerde üzerinize düşen görevi yapmış olsaydınız şu an bu oyunun en az 500 milyon oynayanı olurdu. ama bu oyuna başlayan kişiler daha sonra bırakıyor. şu an ligimde aktif olan birtek benim. Bu da sizin adaletsiz oyun anlayışınızdan kaynaklanıyor.
    TOKENLERİMİ GERİ İSTİYORUM.
    khris likes this.

Spanish Forum Moderator khris's Avatar
    what are you doing my friend?^^

Ive moved your first poost of yesterday to the turkish forum, I think it's enough.

Spanish Forum Moderator khris's Avatar
    Here your post:

https://forum.topeleven.com/yerel-li...i-turnuva.html

Stop copy pasting please.