Results 1 to 8 of 8
Like Tree1Likes
  • 1 Post By SrbIN71

Thread: Zašto Top Eleven nije dobijo veliku nagradu?

  1. #1
    Newbie Akmačić Kristijan's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6

    Zašto Top Eleven nije dobijo veliku nagradu?

    Ja ovako malo razmišljao, tako realna i dobra igra, kako to da još niste dobili neku veću nagradu? Top Eleven je najrealnija simulacija nogometa napravljena ikad. Pa molim vas, možete li pogledati samo ovo?
    Zašto Top Eleven nije dobijo veliku nagradu?-8b244298200e6488ada36c0ee99aec1b.jpg

    Točno se vidi kako je, duplo jača momčad, sa posjedom 67 naprema 33 i u postotku većim brojem točnih pasova izgubila od momčadi koju ja ne mogu ni gledati? Zapuštene momčadi! Pa dajte molim vas.

    Još jedno pitanje. Zašto nikad nismo niti ja niti bilo tko od kolega koje igraju Top Eleven uspili pobijediti vašeg usranog Robota Botića? Zašto on nas uvijek pobijedi isto kao što nas pobijeđuju i ostali sa duplo gorim igračima i taktikom.

    Ne, nije stvar ni u igračima a ni u taktici! Jer znam pravit taktike i s taktikama koje koristim na drugim profilima sam 1. i u ligi, i u ligi prvaka, i u kupu.

    Igra je skroz random. E pa, ako ne možete napraviti normalnu igru onda ni nemojte. Da sam znao ne bi dobili ni lipe.

    A evo i da priopćim, OD MENE I KOLEGA NEMA VIŠE NI LIPE!

  2. #2
    Apprentice
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    286
    Navikni se na to, jbg..tako je kako je, oni to mogu srediti samo nece..

  3. #3
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sokobanja, Serbia
    Posts
    139
    Углавном неактивни тимови боље прођу. Освајају куп, лигу шампиона... То им је изгледа мамац, да покушају да их врате. Нас активне ко ј***

  4. #4
    Pro
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Pittsburgh
    Posts
    858
    Quote Originally Posted by Akmačić Kristijan View Post
    Još jedno pitanje. Zašto nikad nismo niti ja niti bilo tko od kolega koje igraju Top Eleven uspili pobijediti vašeg usranog Robota Botića? Zašto on nas uvijek pobijedi isto kao što nas pobijeđuju i ostali sa duplo gorim igračima i taktikom.
    Moj rekord protiv robota je 34-2-1.

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    10
    Cura mi počela igrat prije par dana, u ligi ima robota, koji ima 7,8 ekipa od njih 14... Presmiješno

  6. #6
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sokobanja, Serbia
    Posts
    139
    Ботови служе да попуне бројно стање. Једноставно нема 14 да кажем "правих" екипа и онда улети бот. Што већи ниво, све мање их има. Прошле сезоне у 4. лиги имао сам 1. или 2 бота.Сада у 5. немам ни једног. Иначе добијао сам их углавном лако, мада сам имао и пар неочекиваних пораза...
    nsretkovic likes this.

  7. #7
    Newbie Akmačić Kristijan's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6
    Koje ste vi specijalčine Top Eleven. Opet isto, 1. na ljestvici sa duplo boljom momčadi izgubi od zadnjeg na ljestvici. Haha, adios amigos

  8. #8
    Apprentice Slypire's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Petrovaradin
    Posts
    295
    DobiJo je top eleven dosta nagrada(odnosno kompanija nordeus za samu igru), mogao si to pronaci na Google

    Nordeus - Wikipedia, the free encyclopedia

    Code:
    Awards
    
    Among 25 hottest European Hi-tech companies - Techtour, November 2011
    The best gaming startup - Europas Awards, November 2011
    The best Facebook application - Web Fest, November 2011
    People's choice Award - The best start-up, London Web Summit, March 2012
    2012 Red Herring Europe Top 100 Award - Red Herring Award, April 2012
    Best employer in Serbia and the region, Infostud.com award, June 2012