Results 1 to 6 of 6
Like Tree1Likes
  • 1 Post By PetarP

Thread: Bedna realizacija

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    7

    Bedna realizacija

    Moze li mi neko reci zasto mi je realizacija ocajna?. Prvi sam nivo i poceo sam da igram na pocetku ove sezone, u timu je bilo 4 napadaca, ne zna se ko je od njih gori. Posle 3 izgubljene i jedne neresene utakmice (koje sam pratio, cak sam imao i podrsku) odlucio sam da budem malo aktivniji na aukcijama. Za par dana sam uspeo da oformim super tim (najjaci u ligi i kupu), ali realizacija i dalje nikakva, i ako sam doveo 3 super napadaca, jedan je vec postao skaut, drugi ce uskoro a treci ima 4 zvezdice (bilans na mecevima: prvi 15 utakmica 2 gola, drugi 13 utakmica 5 golova i treci 20 utakmica 6 golova). I ostatak tima je super, ubacicu sliku tima. Danas sam igrao revans u kupu (prvi mec sam dobio u gostima 1:0) protiv tima koji jos niko ne vodi, mec se zavrsio 0:0, a ja ni jednom nisam sutnuo u okvir gola. Kakvu god da stavim statistiku nista se ne desava (4-4-2, 4-1-3S-1-1, uski dijamant, 4-1-3U-1-1). Moze li mi neko pomoci oko ovoga?
    Bedna realizacija-kup-statistika.jpg
    Bedna realizacija-tim.jpg

  2. #2
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Konkretno na ovoj slici imaš i malo šuteva pored tolikog poseda. Razlog konkretni ne znam. Kakve su im ocene?

  3. #3
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Tako se i meni desavalo prosle sezone, sve zivo sam promasivao, ove sezone sabijam, imam sigurno 80% realizacije! Sacekaj sledecu sezonu i bice bolje videces! Inace, imas fanastican tim za 1. nivo

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    7
    Pa ocene im variraju 6-7 kad daju jedini gol na utakmici sto se bas cesto desava onda 8. Ne znam da li sam vise od tri puta ove sezone dao tri ili vise golova.
    Aha ok, nadam se da ce biti tako. Hvala, dobio sam i grb od drugara za pocetak.
    nsretkovic likes this.

  5. #5
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Nema na cemu, dobrodosao na forum, mogao bi sa nama da delis svoje uspehe ovde : http://forum.topeleven.com/top-eleve...o-vam-ide.html kao i da nam predstavis svoj tim : Galerija timova

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    7
    Poboljsala se realizacija u ovoj sezoni kao sto ste rekli.