Rookie
    Jun 2013
    70
    opustena pobeda protiv daleko losijeg protivnika
    vise nepratim utakmice u ovoj seyone jer mi je uigran tim,laka liga,a i obeybedjeno prvo mesto

Last edited by Пеђа Сарач; 07-22-2013 at 04:07 PM.

416
    Liga šampiona : Imamo dobar rezultat iz prve utakmice polufinala , na gostovanju smo igrali 1:1, mada je naša igra bila očajna. Protivnik je vodio od 11. minuta, da bi do izjednačenja stigli golom Fletchera na asistenciju Sylvestrea u 79. minutu.

1,582
    Da mi se odbrana nije malo oduzela na ovom mecu ne bih ni ova 2 primio Kako god, odlicaan rezultat u gostima, 3. uzastopno finale i 3. uzastopna titula u ligi sampiona su veoma blizu !

9. #399
    Apprentice TheMahe97's Avatar
    May 2013
    157
    Još jedan derbi ove sezone i još jednom Sebastian FC izlazi kao pobjednik. Meč između Sebastian FC i Galaticos FC završen je rezultatom 5:3 i Sebastan FC je uzeo sva tri boda i osigurao prvu poziciju u ligi. Suree Kraisorn je otovrio meč ranim pogotkom u 4 minuti ali je i napustio meč u 17 minuti dobiši direktan crveni. Iako je najbolji igrač Sebastian FC , najbolje ocjenjeni igrač u ligi i najbolji asisten lige napustio momčad u ranoj fazi utakmice to nije bilo problem da se postigne još 3 gola. Srđan Ljubić je proglašen igračem utakmice nakon što je postigao hat - trick.
    Evo i najbitinijih dijelova sa utakmice:

Šta se dogodiloo u toj 17 minuti ne znam jer nisam pratiop tekmu, ali istovremeno i žuti i direktan crveni i penal ali na "asistenciju" zanimljivo :S