Page 2 of 17 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 161
Like Tree25Likes

Thread: 35T Liga Clanova Foruma // Prijave za Takmicenje

  1. #11
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    2
    Ja se prijavljujem

  2. #12
    Rookie Igor Gulic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Bavaniste
    Posts
    104
    cekaj a ko garantuje da cemo svi biti u istoj ligi ?
    WELCOME TO THE GROUP MANAGER TOP ELEVEN https://www.facebook.com/groups/583666931657266/

  3. #13
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Nije garancija 100%, ali ako se šalje pozivnica na početku sezone oko 90% smo na istom serveru, a verovatno i u ligi ćemo biti zajedno.
    Prijavljujem se i ja

  4. #14
    Rookie Igor Gulic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Bavaniste
    Posts
    104
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Nije garancija 100%, ali ako se šalje pozivnica na početku sezone oko 90% smo na istom serveru, a verovatno i u ligi ćemo biti zajedno.
    Prijavljujem se i ja
    PRIJAVLJUJEM SE I JA -Ali zar nije nasa stvar koliko cemo ulagati u klub?Mislim ni UEFA ne odredjuje Realu i ostalima koliko ce da trose,tako da ako upadnem s nekim u ligu moja je stvar kako cu dolaziti do tokena i igraca.Tu nesme biti zabrane.Zna se ako imas ti si Real ako nemas ti si Selta i moli9m lepo.Pravila su jasna u fudbalu sto se tice kupovina,svako nek se snalazi za sebe.
    WELCOME TO THE GROUP MANAGER TOP ELEVEN https://www.facebook.com/groups/583666931657266/

  5. #15
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Igor Gulic View Post
    cekaj a ko garantuje da cemo svi biti u istoj ligi ?
    Ako namestis onako ono "Bosnjace" u prebivaliste 99% smo svi na istom serveru. A ako se prijave dosta menadzera mozda budu i 2 lige sastavljene tako od tih prijatelja.

  6. #16
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ovo je zezanje čisto da se vidi kako ćemo odigrati svi aktivni menadžeri bez ulaganja u tim.

  7. #17
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Igor Gulic View Post
    PRIJAVLJUJEM SE I JA -Ali zar nije nasa stvar koliko cemo ulagati u klub?Mislim ni UEFA ne odredjuje Realu i ostalima koliko ce da trose,tako da ako upadnem s nekim u ligu moja je stvar kako cu dolaziti do tokena i igraca.Tu nesme biti zabrane.Zna se ako imas ti si Real ako nemas ti si Selta i moli9m lepo.Pravila su jasna u fudbalu sto se tice kupovina,svako nek se snalazi za sebe.
    Ovo je takmicenje cisto radi zabave i da se vidi ko koliko ume sa tokenima, svima 35 T po sezoni pa ko se najbolje snalazi znaci da je jedan od boljih.

  8. #18
    Rookie Igor Gulic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Bavaniste
    Posts
    104
    Jos jedan predlog,glupo je da se daju imena Zvezda,Partizan,Real,....Neka svako da ime kluba po svom gradu ili naselju u kom zivi
    WELCOME TO THE GROUP MANAGER TOP ELEVEN https://www.facebook.com/groups/583666931657266/

  9. #19
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Igor Gulic View Post
    Jos jedan predlog,glupo je da se daju imena Zvezda,Partizan,Real,....Nek svako da ime klubo po svom gradu ili naselju u kom zivi
    Ne, ja mislim da bi bilo najbolje da nam se zovu klubovi kao i na onim najaktivnijim profilima, mislim da bi bilo zanimljivije !

  10. #20
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Moj će biti Shadow

Page 2 of 17 FirstFirst 123412 ... LastLast