Thread: Sezona 43 : Jul 28. - Kako vam ide?

Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Nov 2012
    Serbia
    4,173

Vrlo teška utakmica za gledanje ubili su se braneći pa i taj jedan je malo koliko su mogli da prime

3. #243
    Dreamer Svajc's Avatar
    Jun 2013
    416
    Quote Originally Posted by Shadow View Post

Shadow jel vidiš kako je teško protiv ženskog menadžera? Zato mi je drago što ove sezone neću igrati protiv Adeline!

4. #244
    Jun 2013
    416
    Liga : Pobeda od 5:0 protiv FK Sarajevo, utakmica se igrala prepodne tako da nisam stigao da je pratim. Miguel FC gostuje kasnije INFERNUSU, kako bi nam sada dobrodošao njihov kiks ...

Liga šampiona : Prvi meč u gostima protiv Pro King FC rešili smo sa 5:1 u našu korist, tako da se može reći da smo već u finalu. Pro King FC je sjajno počeo meč, poveo u 10. min. golom Nikolova koji nam je pravio puno problema u prvom poluvremenu. U nastavku smo najzad došli do svoje igre, posebno su se razigrala krila Peterlin i da Silva uz napadača Amarija i doneli nam veliku pobedu

Uz podršku naše navijačice sve je lakše ...

415

Evo Lige S. Prvi mec u gostima dobro je dali smo gol bice gusto u revansu valjda cemo uspeti pobedit igrace neki bolji igraci koje ce biti zdravi do tada