LS 2. mesto izgubli smo 2:0 u finalu al dobro je

2. #302
    Apr 2013
    415
    OFK Beograd

Nema znacajnih rezultata ove sezone bili smo vise od pola sezone na 1. mestu al na kraju 3. dobro je i to

157
    Za nekih dvadesetak minta počet' će utakmica u kojoj će Sebastian FC (ja) tražiti šansu za treće mjesto u ligi protvi drugoplasiranog Chauvelot FC .

1,582
    Osvojena Liga, Liga Sampiona i stigli smo do polufinala u kupu...Dobra sezona.

Spremamo se polako za pocetak nove, srecno svima u novoj sezoni

7. #307
    Newbie Vladimir Stojanovic's Avatar
    Jul 2013
    7
    Osvojena Liga, Liga Sampiona, Kupa mi nije bio u prvom planu tako da smo brzo ispali. Nije loše.

Sezona 43 : Jul 28. -  Kako vam ide?-liga-sampiona.jpgSezona 43 : Jul 28. -  Kako vam ide?-liga.jpg

Size:	35.9 KB
ID:	11337Click image for larger version.

2,091
    I ove godine osvojena liga (nivo 2), u kupu ispao u osmini finala u Ligi prvaka ispao u Cetvrtfinalu a moj najveci konkurent i ove i prosle godine u ligi koji je u zadnjim kolima izgubio naslov, osvojio Ligu prvaka.

10. #310
    Apprentice Vladislav Maksimovic's Avatar
    Jul 2013
    177
    Kup smo osovojili upornim radom i trudom nasih fudbalere.Uprava je zadovoljna.Moglo je i bolje.

U ligi sampiona smo dominirali i nasi fudbaleri su se pokazali u odlicnoj formi.Uprava je prezadovoljna.Samo tako nastavite.

Uprava kluba je zadovoljna odigranim utakmicama u ligi,pare koje smo dobili kako bi smo izgubili smo lepo potrosili na nove igrace.Liga je lako osvojena,samo tako i u sledecoj sezoni.