Results 1 to 3 of 3
Like Tree1Likes
  • 1 Post By ezio.auditore

Thread: Pomoc potrebna (HITNO)

  1. #1
    Apprentice Vladislav Maksimovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    177

    Pomoc potrebna (HITNO)

    Zamolio bih vas da mi date savet sta da uradim jer je hitno potreban.
    Subota 13:52 igram revans utakmicu 1/8 kupa kod kuce a pre toga sam izgubio 2:1 u gostima i to sam dao gol u 90 minutu.A da po mene jos bude gore povredi mi se ekstra igrac.Danas u ligi sampiona.

    Ovo je moja ekipa :
    A pre povrede, ekipa moja je bila ovakva :

    A ovo je njegova ekipa i zato bih hteo da mi pomognete kakvu taktiku da izvedem protiv njega i koji sastav.Hvala unapred.

  2. #2
    Newbie Markoni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    35
    Imas slabih igraca u odbrani, moj prijedlog je da u odbranu stavis 3 DC i umjesto podspica da stavit spica, ali opet .. odbrana ti je preslaba.

  3. #3
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    Znam da sam zakasnio sa postom, ali ipak, mozda nekada nekome zatreba. A i nije na odmet da malo prodiskutujemo, mozda nesto i naucimo jedni od drugih.
    Prvo, ono sto vidis iz njegove formacije je da igra kroz sredinu, tako da to treba zaobici. Prvo sto mi pada na pamet je da igras po strani, a za to mi u ovom slucaju najbolje lezi butterfly tj 3-2S-2U-2S-1 tako da mu izbacis iz igre onog DMC. Napadacki, preko krila, kratki pasovi, presing na svojoj polovini (meni to uvek stoji, smatram da se igraci vise umaraju, a i da nema potrebe da tvoji napadaci jure njihove stopere - kao onaj gif sa C ronaldom i odbranom barse ) ofsajd zamka i u ovom slucaju kontra. Inace, kontra se igra kada igras normalno/defanzivno, ali ovde bi mogla da koristi. Druga mogucnost je da malo modifikujes, da igras sa 5 defanzivnih i da za DCL/R stavis strelice na gore.
    Eto, ako se neko ne slaze ili ima neku bolju ideju...
    Shadow likes this.