Results 1 to 6 of 6

Thread: Svaka cast nordeus

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    9

    Svaka cast nordeus

    Znaci svaka im cast... Sever je pao meni koliko god puta pokusao refresh uraditi nije uslo i izgubim LP sa 1:4 a protivnik je mogao pratiti utakmicu.. Svaka cast

  2. #2
    Apprentice Vladislav Maksimovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    177
    Kako samo tebi server pao,ne moguce

  3. #3
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Na više servera je bilo problema, verujem da je sada sve otklonjeno. Mada je čudno kako nisi mogao da pratiš, a on je mogao jer je ipak isti server u pitanju.

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    9
    I meni je to cudno jer utakmica se igrala u 17:07 po nasem vremenu.. pokusavao uci od 17:00 do 17:20 konstantno refresh radio i nije moglo. Onda u 17:21 je proslo i pogledam izgubio 1:4, pogledam je li pratio utakmicu jeste on i jos 2 suportera imao. Znaci nevjerovatno. Mozda zato sto je japanac kinez il koreanac pa je hackovao nekako da udje . Citao sam i na engleskom dijelu foruma par situacija identicnih da nisu mogli uci a protivnik pratio utakmicu :S.. al eto sta je tu je nova sezona novi pokusaj za titulu

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    9
    Pravda je kako tako zadovoljena.. U uzvratu sam dobio 4:0 pa sam prosao iako ni ovo nisam mogao pratiti al ne zbog servera .. I jos sam dobio objasnjenje i sto je najvaznije izvinjenje zbog desavanja od supporta tako da tema moze pod kljuc.

  6. #6
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Ako je bio ulogovan pre padanja servera, mogao je da prati

    I ide kljuc