Page 17 of 19 FirstFirst ... 71516171819 LastLast
Results 161 to 170 of 189
Like Tree101Likes

Thread: Sezona 44: August 25.- Kako vam ide?

  1. #161
    Rookie acanbg's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    94
    e i da vise nego ocigledno je da sam dosao u ligu u kojoj se vise gleda ko je koliko sezona 27 LVL pa LVL-up idu oni koji su tavorili sezonu-dve na tom LVL-u, bezobzira na to ko kakav ima tim ...

  2. #162
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582


    Jos samo jedan protivnik od pete uzastopne Lige Sampiona

  3. #163
    Rookie acanbg's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    94
    vidite ovako ja sam stvarno zakljucio da igranje ovog ,,pokusaja igrice'' jednostavno nije zdravo za moje zivce ... racunajte da sam vas sve tamo od reda ispsovao samo i iskljucivo zbog random rezultata koji se desavaju na pokusaju igre ...

  4. #164
    Rookie
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    64
    Dosao sam do filana LS i u finalu me ceka bolji protivnik,hteo bi da vas zamolim da mi preporucite neku formaciju protiv njegove.
    Njegova formacija:

    Planirao sam ovde 2 sad koja je bolja vi mi recite
    1. :
    2. :
    A Zlomislicu je ovaj crveni iz lige

  5. #165
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    Možda 4-4-1-1, 4-5-1V? A pogledaj i njegove prethodne utakmice, sa kime je imao problema.
    Last edited by ezio.auditore; 09-19-2013 at 04:01 PM.

  6. #166
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    Koja je vasa strategija prilikom sastavljanja tima? Moja je bila da kupim mlade igrace koji ce da napreduju i da cine okosnicu tima na duze staze. Losa strana toga je da pocetkom nove sezone oni gube jednu * i treba im odprilike pola sezone da je vrate.
    Sa druge strane primetio sam da neko kupuje stare igrace 28-29-30+ godina sa 5* za svega par stotina hiljada (ovo mi je druga sezona pa otuda i tako niske cene) koji i ne moraju da napreduju, ali za sledecu sezonu moraju da budu zamenjeni. Losa strane je sto svake sezone mora da se pravi novi tim.
    Sad se dvoumim da li da menjam strategiju i igram na kvalitet ili da ostanem pri svome?

  7. #167
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Stefane, moj ti je savet da igraš u toj prvoj formaciji bez strelica na veznim igračima i ako zatreba u toku meča možeš ubaciti špica umesto štopera i tako da ga napadneš sa 4-3U-3. Ovu drugu nemoj nikako protiv 3-5-2, provereno.

    Ezio, naravno da je bolje dovoditi mlade igrače koji brzo napreduju i mogu duže da ostanu u klubu. Međutim, na nižim nivoima problem su finansije, tako da je bolje dovoditi starije igrače blizu 6*.

  8. #168
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Liga : I dalje nam treba poraz FC Andersa...



    Sutra nam dolazi Fatih FC, prekosutra u zadnjem kolu gostujemo depotivosanyoFC, ekipe koje bi trebale da savladamo bez većih problema. FC Anders danas igra sa Kaca FC koji bi trebao da pobedi, ipak postoji nada jer mu sutra dolazi Alba FC (koji smo i mi jedva dobili juče sa 1:0) i prekosutra gostuje IboReisu FC. Valjda će ga napustiti sreća već jednom ...

    Liga šampiona : U finalu protiv skaut tima NY911 FC, koji smo ove sezone pobedili u oba meča u ligi...

    Last edited by Svajc; 09-19-2013 at 05:04 PM.

  9. #169
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    Osvojena titula i ligi 2 kola pre kraja
    U sledećem kolu ću namerno da pustim protivnika da pobedi jer mu to zavisi za plasman u LŠ jer je on jedini pored mene bio aktivan menadžer ove sezone. Postaviću neku ilegalnu formaciju dok ne da 3 gola, a onda ću da to ispravim i igram defanzivno ipak da ne budem demoliran,a opet da ne pobedim slučajno

  10. #170
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by ezio.auditore View Post
    Koja je vasa strategija prilikom sastavljanja tima? Moja je bila da kupim mlade igrace koji ce da napreduju i da cine okosnicu tima na duze staze. Losa strana toga je da pocetkom nove sezone oni gube jednu * i treba im odprilike pola sezone da je vrate.
    Sa druge strane primetio sam da neko kupuje stare igrace 28-29-30+ godina sa 5* za svega par stotina hiljada (ovo mi je druga sezona pa otuda i tako niske cene) koji i ne moraju da napreduju, ali za sledecu sezonu moraju da budu zamenjeni. Losa strane je sto svake sezone mora da se pravi novi tim.
    Sad se dvoumim da li da menjam strategiju i igram na kvalitet ili da ostanem pri svome?
    Slazem se sa odgovorom Svajca Najbolje je dovoditi prvog dana sezone u 6 ujutru najbolje i najskuplje igrace, oni ce napredovati i preko skauta i sl. sezone kada izgube 1* oni ce biti ponovo tu blizu skauta i onda treba manje igraca menjati i samim tim manje tokena potrositi Ali eto na prva 4 nivoa veliki problem su finansije, mada ja to resavam tako na drugom profilu jer kupujem slobodne igrace i onda ih prodajem i tako zaradjujem novac i imam finansija i za te mlade igrace Samo je bitna organizacija, sve ce polako dolaziti na svoje kada budes ulazio u vece nivoe i imas manje problema sa finansijama...

Page 17 of 19 FirstFirst ... 71516171819 LastLast