Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
Like Tree1Likes

Thread: Koji je bio vas najbolji igrac ?

  1. #1
    Rookie
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    64

    Red face Koji je bio vas najbolji igrac ?

    Koji je bio vas najbolji igrac i zasto ?

  2. #2
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Matija Nastasić
    Vrlo jednostavno. Bio je igrač odluke bar 100 puta

  3. #3
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Jedan jedini, covek koji mi je doneo 4 uzastopne LS i 3 uzastopne lige i nastavlja i dalje da hara u svojoj petoj sezoni!







    Imam jos nekoliko slika ali mrzi me sada da ih trazim, u glavnom 4 sezone do sada najbolji strelac, asistent i najbolji ocenjeni igrac...

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    64
    Au da je meni da nadjem nekog barem slicnog napadaca kao ovaj Sergio Kun pa de bi mi kraj bio Pretpostavljam da u napadu igras samo sa jeddnim napadacem ?

  5. #5
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Stefan Ilic View Post
    Au da je meni da nadjem nekog barem slicnog napadaca kao ovaj Sergio Kun pa de bi mi kraj bio Pretpostavljam da u napadu igras samo sa jeddnim napadacem ?
    Zavisi, igram 4 5 1 V i 4 2 2 2 Hexagon pa menjam. U glavom gledam da igraju zajedno Serhio i AL Hadi


  6. #6
    Rookie
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    64
    Lepo ja imam 2 igraca u napadu jedan je tu da asistira a drugi da daje golove za sad im lepo ide

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    5
    stefan molim te oprosti znam da nije ovo tema ali znas li zasto kad mi prijatelj posalje ponudu za igraca to mi nije vidljivo.. jednom sam dobio ponudu ali sam stisnuo odbij sve slucajno .. znas li kako da namestim da mi dolaze ponude za igrace?

  8. #8
    Rookie
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    64
    Na aukciji ili pregovorima i ja sam novajlija ali ako mogu pomognem pomocu

  9. #9
    Newbie
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    5
    hvala. Na pregovorima.. frend mi je poslao ponudu za mog igrača i to sam slučajno odbio stisavsi "odbij sve" . nakon tog mi je ponovno poslao ponudu ali to meni vise vidljivo .. tj. nikakvu notifikaciju nemam da je ponuda poslana

  10. #10
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    @nsretkovic
    Ako mu je ovo peta sezona, a ima 21 god... on ti igra od 16e godine??? Gde si nabavio tako mladog igraca, u skoli fudbala?

    Inace nisam preterano impresioniran njime Imam ja jednog boljeg, kupio sam ga pred kraj prosle sezone, a ove jednostavno kida. Ako mi objasnite kako da postavim slike i da se vide tako krupno kao u vasim postovima, okacicu

Page 1 of 2 12 LastLast