Results 1 to 4 of 4

Thread: Izgradnja

  1. #1
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213

    Izgradnja

    Danas završavam izgradnju prskalica i teren će mi biti L1 ili koji već nivo. Planiram da sledeće izgradim teretanu, ali ne znam da li ću moći pošto mi je stadion L0 i nemam reflektore i semafor.
    Da li stadion, reflektori i semafor ulaze u ono "da bi izgradio X moras da imas sve izgrađeno L1"???

    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Izgradnja-uxkaogc.png  

  2. #2
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Mene zanima da li to za izgradnju ovisi od servera do servera? Vidio sam da su neki izgradili neko ciljanje mete, a ti sad spominjes teretanu a ja to nemam

  3. #3
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sokobanja, Serbia
    Posts
    139
    Quote Originally Posted by Slobodni View Post
    Mene zanima da li to za izgradnju ovisi od servera do servera? Vidio sam da su neki izgradili neko ciljanje mete, a ti sad spominjes teretanu a ja to nemam
    Исто је на свим серверима. Различит је само назив. Након подизања нивоао неког објекта он мења назив. Па је тако теретана на L2, када је подигнеш на ниво L10 "ХАЛА ЗА ТРЕНИНГ"... L2 паркинг на шљунку на L10 је "ПОДЗЕМНА ГАРАЖА" итд.Мој савет је да прво подигнеш ниво свих пратећих објеката, па тек онда стадион на следећи ниво. Када подигнеш стадион, опет ти се отвара могућност да подигнеш ниво 3-4 пратећих објеката...и тако у круг. Превелик стадион који не можеш да напуниш 100% не вреди пуно, јер немаш бонус на посед лопте од 5% за мечеве код куће. Наравно ту је битна и цена карте. На почетку једва сам успевао да напуним стадион са ценом од 5-6 $ лигашка утакмица, куп и лига шампиона 7-9 $. Сада јер се повећао број навијача лигашку утакмицу 11-12$, куп и лига шампиона 13-15$.


  4. #4
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Evo kako ja stojim sa infrastrukturom...kao i što savetuje SrbIN 71 prvo gradim prateće objekte pa tek onda stadion. Za dva dana završavamo izgradnju istraživačkog centra i odmah počinjemo gradnju pro metropolitenskog stadiona od 111.000 mesta ...