Page 12 of 19 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast
Results 111 to 120 of 190
Like Tree96Likes

Thread: Sezona 45: Septembar 22.- Kako vam ide?

  1. #111
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Sve sto vise zvezdica dobije to sve sporije trenira. Evo ja sam istrenirao igraca i trebaju mu 10ak skillova do 8* superstar ...bas me zanima kako li ce trenirati tad i da, kad predjes u visi nivo ponovo igrac pocne normalno da trenira..tj ako je bio skaut bice 5* i bice dobar napredak...

    Послато са ZTE Kis Lite користећи Тапаток 2

  2. #112
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Dobro ide u ligi uspevam da održim prednost od 4 poena:







    Poluvreme je bilo dovoljno da uzmemo 3 boda.
    U LŠ idemo dalje:



    Evo i stanje kvaliteta:


  3. #113
    Newbie
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    4
    Ćao svima koliko vas ima, a kako vidim nema nas mnogo na ovom forumu

    Meni ide dobro za sada, ali ja pravim eksperiment da bih video ima li svrhe da nastavim sa ovom igrom ili ne.

    Ja sam učinio ono što većina ovde koliko vidim ne voli. Opremio tim sa skaut igračima, bacio pare zbog eksperimenta. Ubeđen sam da svetski kup nema veze sa vezom, ni taktika, ni jačina tima, ama baš ništa, već čista lutrija što automatski obesmišljava sve u igri ako je tako.

    Večeras 23.58h igram protiv osetno slabijeg tima i pogađam rezultat. 1:1, eventualno 0:0. Prva utakmica kod mene je bila 2:2. Po tome se vidi da ćeš ispasti, kao lažna neizvesnost i onda u gostima napeto i bude nerešeno ali sa manje golova u gostima i kao ispao si za malo. Pogodim li tačan rezultat 1:1, ili 0:0 odoh trajno iz ove igre, ako grešim i blebećem ovde u prazno, pokriću se ušima i nema više žalbi
    Last edited by vlatkohulk; 10-09-2013 at 04:55 PM.

  4. #114
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Dobrodošao vlatkohulk

    Tabela posle današnje utakmice...


  5. #115
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ko ima novca da uloži svaka čast. Ja radim za 300 evra tako da nema prostora za tako nešto. Nisam ljubomoran na ljude koji to rade volim da igram sa takvima jer je ipak izazov. Što se tiče toga da moraš dobiti ako je slabiji to je bar po meni neizvesno. Ja sam gubio od slabijih, a pobeđivao jače tako da mi na taj način igra negde uzme negde da.

  6. #116
    Newbie
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    4
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Ko ima novca da uloži svaka čast. Ja radim za 300 evra tako da nema prostora za tako nešto. Nisam ljubomoran na ljude koji to rade volim da igram sa takvima jer je ipak izazov. Što se tiče toga da moraš dobiti ako je slabiji to je bar po meni neizvesno. Ja sam gubio od slabijih, a pobeđivao jače tako da mi na taj način igra negde uzme negde da.

    Ma slažem se, ne pada na pamet ni meni da bacam neki novac na ovo, ali nisam se ja žalio na poraz, to je u redu da se nekad izgubi, nekad dobije, tako je i u pravom fudbalu. Ja sam se žalio na potencijalni besmisao, a to se ogleda u tome da ako pogodim šta će se desiti, tačan rezultat u revanš utakmici, da tada igra nema smisla. Ako se sve svodi na puku slučajnost, onda ovo izlazi iz domena strategije što bi trebalo da predstavlja i svodi se na jamb, ko kakve kockice dobije pri bacanju, a meni je to besmisleno.

    I ja radim za relativno malu platu, 450e, što jeste nešto više, ali daleko od dovoljnog da bih mogao da izdvojim više od 1500 dinara i to ne mesečno, već na dva meseca ako mi se nešto što nije za elementarne egzistencionalne potrebe baš, baš svidi. Neko je već pisao po forumu o nelogičnostima, mrzi me sada da to tražim gde je, ali video sam da nisam jedini koji je primetio stereotipe.

  7. #117
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Slažem se da ima stvari na kojima se mora raditi, ja igram i dalje jer verujem da će igra napredovati samo je pitanje vremena. Svakako srećno pa javi šta si uradio sa nekim slikama naravno

  8. #118
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    Prvo treba da znaš da ovo nije egzaktna nauka! Postoji nekoliko kriterijuma na osnovu kojih se računa rezultat utakmice + random generator. Nešto kao one D&D igre, ako baciš kocku preko 15 odrubićeš zmaju glavu Što se tiče rezultata, ni u pravom fudbalu ne prolazi uvek onaj kvalitetniji (šamrok, petah tikva... ). Takođe moralo je nešto da se uradi upravo zbog tih skaut timova (ovo sam pročitao negde na eng strani foruma) jer bi u tom slučaju pobeđivali samo oni koji imaju pare, a mnogo je više onih koji nemaju pa bi oni napustili ovu igru, smanjio bi se broj igrača, a samim tim bi i igra brzo propala. I meni se desilo da izgubim od slabijeg više puta, ali mi to nekako (kad prođe ona početna gorčina) čini draž igre.

    PS skoro sam video jednu skaut ligu, sve arapi + jedan vijetnamac koji nije bio skaut, ali je bio 4. mesto
    nsretkovic likes this.

  9. #119
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    Inače došao sam ovde večeras da napravim malo istraživanje. Ajde ako vam nije teško napišite koji ste nivo i koliko menadzera aktivno prati utakmice svojih timova + koliko ih samo promeni postavu, a ne gleda utakmice.

    Ja sam N3 - osim mene ima još 2 koji prate i 1 koji samo menja postavu. Isto mi je bilo i prošle 2 sezone. Možda je na višim nivoima drugačije

  10. #120
    Newbie
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    4
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Slažem se da ima stvari na kojima se mora raditi, ja igram i dalje jer verujem da će igra napredovati samo je pitanje vremena. Svakako srećno pa javi šta si uradio sa nekim slikama naravno
    Hvala na sreći koju si mi poželeo . Pogodio sam da će biti nerešeno, ali ne i rezultat. Umesto prognoziranih 1:1, bilo je 2:2 kao i u prvom meču i prošao sam na penale.

    Ne znam kako da okačim slike, nemam opciju da ih kopiram, a ne znam drugačije

    Uradiću isto što i ti, ostaću u igri i nadati se nadograđivanju igre i posmatrati da li vlasnici nešto unapređuju i daju, ili je plan da samo uzimaju pod parolom ako ti se sviđa igraj, ako ne, niko te ne tera .

Page 12 of 19 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast