Page 6 of 19 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 51 to 60 of 190
Like Tree96Likes

Thread: Sezona 45: Septembar 22.- Kako vam ide?

  1. #51
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Jel' se meni cini ili nemas igraca utakmice!? O.o

  2. #52
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    Ko je prošle sezone imao onog skauta NY911 u ligi, jel beše Svajc? Pošto ove sezone imam ja, interesuje me kako je igrao u 2 utakmice, rezultat, formacije, podešavanja...? Mislim da ću imati prednost jer on ne dolazi na utakmice i previše je nabudžio stadion, tako da nema bonus kod kuće.

    Inače, kako igrati protiv takvih timova, da li igrati normalno ili čak defanzivno, sa koliko igrača u odbrani/sredini...???

  3. #53
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sokobanja, Serbia
    Posts
    139
    4 утакмице у року од 25 h


  4. #54
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Raspored je strašan.

  5. #55
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by ezio.auditore View Post
    Ko je prošle sezone imao onog skauta NY911 u ligi, jel beše Svajc? Pošto ove sezone imam ja, interesuje me kako je igrao u 2 utakmice, rezultat, formacije, podešavanja...? Mislim da ću imati prednost jer on ne dolazi na utakmice i previše je nabudžio stadion, tako da nema bonus kod kuće.

    Inače, kako igrati protiv takvih timova, da li igrati normalno ili čak defanzivno, sa koliko igrača u odbrani/sredini...???
    Skauti su glupost od igraca, samo kod slabih servera skaut timovi dolaze do izrazaja, milion puta sam ih pobedjivao jer skaut igraci mnogo lose igraju...A igraj normalan mentalitet i ne igraj neku napadacku formaciju, nego nesto defanzivnije (4 5 1 V , 4 1 4 1 itd..)

  6. #56
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Quote Originally Posted by ezio.auditore View Post
    Ko je prošle sezone imao onog skauta NY911 u ligi, jel beše Svajc? Pošto ove sezone imam ja, interesuje me kako je igrao u 2 utakmice, rezultat, formacije, podešavanja...? Mislim da ću imati prednost jer on ne dolazi na utakmice i previše je nabudžio stadion, tako da nema bonus kod kuće.

    Inače, kako igrati protiv takvih timova, da li igrati normalno ili čak defanzivno, sa koliko igrača u odbrani/sredini...???
    Jeste, kod mene je bio skaut tim NY911 FC, kao i botafogo pre dve sezone i mnogi drugi u prošlosti, nažalost moj server je pun takvih timova . Zbog kvaliteta igrača to su svakako timovi za poštovanje i nije fer što mi koji ne kupujemo ili kupujemo malu količinu tokena, ali svakako ne oko 500T po sezoni, moramo da igramo protiv takvih ekipa, iako sam ih lično mnogo puta pobeđivao. Iz iskustva ti mogu reći da obično igraju u formaciji 4-4-2 i skoro nikada nisu bili nešto posebno uigrani kao tim, ali utakmice dobijaju na mišiće zbog kvaliteta i spec. igrača. Što se tiče taktike sve zavisi kakvim igračima raspolažeš, po meni najbolja je 4-5-1 V stil sa normalnim mentalitetom, kao što reče i Nikola.
    Last edited by Svajc; 09-28-2013 at 09:16 PM.
    ezio.auditore likes this.

  7. #57
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Liga - Pathetic FC 1:6 Dream Team



    Liga šampiona - Slana bara 0:3 Dream Team



    Goša Rodger postao skaut ...


  8. #58
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    Quote Originally Posted by Ivanmil View Post
    Postoji posto na direktnim pregovorima mozes da kupujes igrace od 3 do 5* znaci ako si 4 nivo najveci nivo od kog mozes kupiti igraca je nivo 8 i to pod uslovom da je kod njega igrac 1* posto ti tog igraca vidis kao 5* igraca(naravno uslov je da ste na istom serveru i da nije napusten klub)
    Jel ovo provereno da moraju da budu na istom serveru??? Pošto moj B tim nije na istom serveru, a samo zbog toga sam ga i pravio. Onda ću da ga deaktiviram i počnem opet dok još nije velika razlika u nivoima. Koliko beše treba da bude napušten tim da bi se deaktivirao? Mislim da sam kod Jully Forth pročitao 70 dana, ali mi se čini da je kraće nešto kao jedna sezona!? Jel može neko da potvrdi?

  9. #59
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Provereno je. Samo sa istih servera mogu.

  10. #60
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Pablo Priego i James Rodriguez masine vode Fk NeYmaaR u 1/8 ! Protivniku nije bilo lako da prati ovaj mec...mogao je proci jos gore, ali je 2 puta na asistenciju Priega Rodriguez 2 puta promasio glavom Ipak mislim da je i ovo dovoljno! U strelce se jos upisao i Bikoyoi onaj dovedeni MC, na 3 meca 2 gola, ispostavlja se dobro pojacanje







    Dok ovako izgleda statistika Pabla Priega!



    Prosek je tu od prilike 1 gol i 1 ass. po mecu

Page 6 of 19 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast