Page 9 of 19 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 81 to 90 of 190
Like Tree96Likes

Thread: Sezona 45: Septembar 22.- Kako vam ide?

  1. #81
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Liga - Dream Team 6:0 Red Devils F.C



    Kup - Parma FC 2:2 Dream Team

  2. #82
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    Opet kiks skauta i prvo mesto Inače sam jako neefikasan, igrao sam jedva 3:0 sa poslednjim koga svi ozbiljniji pune sa po 7-8 golova.



    Imam jedan problem, ST koga sam kupio za velike pare (za 3/4 svog budžeta), koji ima 19 godina i još malo pa će postati skaut, jako loše igra i slabo daje golove. Čim vidim da on šutira već znam da će da promaši. PITANJE, da li takvi igrači vremenom uđu u formu? Ako ne, da ga uvalim nekome ili da čekam sledeću sezonu pa da ga uzme neko preko pregovora i da dobijem i T!? I jel se igrači stavljaju na pregovore isto kao i na transfer listu ili kako to ide???


  3. #83
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Ne verujem da igraci bas mogu da promene formu jer takva je ova igra. Mozda takvi ko ovaj tvoj jednom zasijaju i posle ih nigde nema... cena nije losa ali ipak ona extra cena za 3. Nivo ti je 5+ miliona...sto se tice pregovora igrac ti je na pregovor listi kada ima zadnji broj ocene 9 ili 4 (59,64...) i kada im treba 1 skill do ocene 0 ili 5..(60,65...) dakle ti ga tamo ne mozes staviti vec je on sam na pregovorima. I mislim dq neces moci da ga prodas nekome za tokene jer ce taj igrac biti 4* za 4 nivo (ako mu ne dodelis skillove do skauta) a 5* za treci nivo...a igraci na pregovor listi su svi 5* i 1 skill do skauta. Ali svakako ne podrzavam uzimanje tih igraca sa pregovor liste jer ne mogu dugo da ostanu u klubu...najbolji su bot.igraci oni napreduju kao ludi i igraju odlicno! Pisao sam ovo sa telefona tako da ako ima gramatickih gresaka izvinjavam se...

    Послато са ZTE Kis Lite користећи Тапаток 2

  4. #84
    Apprentice DakAfcB's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Montenegro
    Posts
    197
    Na pregovore ne mozes sa njim, pregovori pocinju od cetvrtog levela a ovaj igrac sledece sezone ce ako ga istreniras imati max 35Q a da bi sledece mogao da ga stavis treba mu 39Q, jer ovima iz cetvrtog levela pokazuje samo igrace koji su 39Q i fali im 1 skill do skauta. Ja sam imao taj problem prosle sezone, igrac je bio skaut a nije dao ni 1 gol cijelu sezonu i sve ocjene 3-5, ove sezone je u ovih 10 kola dao par golova tako da pokusaj da ga prodas, ne isplati se da cekas njegove golove kad mozes da prodas za dobre pare i da uzmes boljeg.
    Kupujem trofej KUPA. Ponude PM.

  5. #85
    Apprentice DakAfcB's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Montenegro
    Posts
    197
    Quote Originally Posted by Svajc View Post
    Liga - Dream Team 6:0 Red Devils F.C



    Kup - Parma FC 2:2 Dream Team
    Imas dobru gol razliku, meni je bila u prvih 8 kola +40 a sad poslije 10 je +41 (2 kola - remi i poraz) a planirao sam bio da idem na rekord. Rekli su mi na engleski dio foruma da je rekord +181.
    Kupujem trofej KUPA. Ponude PM.

  6. #86
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    @nsretkovic
    Taman sam hteo da kritikujem pravopis, ali oprošteno je zbog mobilnog
    Cena koju sam platio za njega je do sada najveća koju sam video, nema ni za 4M igrača, a kamoli za 5+, tako da sam ga zato i uzeo čim sam video!
    EDIT: neverovatno, ali upravo sam video na transferu ST za 5+ M Šteta što sad nemam para da ga uzmem. Mada i on ima lošu statistiku što se tiče golova.
    Za botove znam ali problem je što su 3* i treba vremena da stignu do 5* još ako nema power treninga...
    Jako mi se sviđaju ovi juniori koji se dobijaju, ali mislim da su stvarno preterali sa 24T koje treba da se daju za potpis!!!
    Last edited by ezio.auditore; 10-04-2013 at 05:25 PM.

  7. #87
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Quote Originally Posted by DakAfcB View Post
    Imas dobru gol razliku, meni je bila u prvih 8 kola +40 a sad poslije 10 je +41 (2 kola - remi i poraz) a planirao sam bio da idem na rekord. Rekli su mi na engleski dio foruma da je rekord +181.
    Teško da ćemo uspeti to, sada bih trebao da sam bar na +60. Imamo šanse i za maksimalan učinak od 26 pobede. U suštini primarni cilj je samo osvojiti titulu, na kraju to je najvažnije ...

  8. #88
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    ...


  9. #89
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    Pobeda u LŠ u poslednjem kolu 3:0 u direktnoj borbi za prvo mesto. Još je imao i nezavisnog navijača Alain iz grupe E. Vratio sam mu za poraz u drugom kolu 4:2 kada sam celu utakmicu igrao sa 10 igrača zbog crvenog kartona.



    ST na koga sam se žalio se iskupio, barem ovaj put!


    U ligi nerešeno STO AllstarS 1:1 Vršac FC iako sam igrao bolje i imao duplo više udaraca u okvir gola. Skaut opet kiksnuo, nerešeno sa napuštenim timom.



    Sutra igram sa skautom, preporučili ste mi da igram 4-5-1V, ali mislim da ću ipak 4-4-1-1 pošto ga je tako dobio STO pre 2 kola i to mu je jedini poraz. Inače kakve su postavke za ovu formaciju, jel napad kombinovan ili kroz sredinu? I pasovi, jel kratki/dugački/kombinovani?



    Jel se sad žrebaju za nastavak takmičenja kao i u pravoj LŠ prvoplasirani sa drugoplasiranima ili kako zapadne???
    Last edited by ezio.auditore; 10-04-2013 at 08:32 PM.

  10. #90
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    @ezio Prvoplasirani sa drugoplasiranim iz susedne grupe

    Sto se tice Fk NeYmaaR-a juce uzeli prvo mesto u ligi,danas ponovo izgubili zbog poraza na mecu na kojem nisam prisustvovao...Ls grupa : prosli sa 6 0 0 a u kupu sutra revans u gostima ...prvi mec zavrsen 1:1 bice pakleno


    Послато са ZTE Kis Lite користећи Тапаток 2

Page 9 of 19 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast